Şimdi Ara

Fikirleriniz gerçekten önemli lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konu açmıştım isteklerimle ilgili. Haftasonuna kadar karar vermeliyim. Günde 1film izlerim(2ye de çıkabilir) - rutin whatsapp,gazetelerin resmi siteleri- günlük akışta kaliteli resimler yakalamak - günde toplam 30dkyı geçmeyen aramalar.Telefonu yalnızca bunlar için kullanacağım. Sony arayüzünü beğendim.istediğim zaman şarja takabilirim,ofiste evde sıkıntı olmaz fazla dışarıda olmam. Fakat bütçemi en fazla z3e göre ayarlayabilirim
    c4(pek bilgim yok fakat 100tlye bir üst modeli varken almak kafa karıştırıcı)
    c5(ekranın çok kaba durup durmayacağını merak ediyorum.film performansını çok beğenenler okmuş) -
    z3(kameranın pek hakkını vermediği söyleniyor)
    İşin içinden çıkamıyorum lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi special one -- 16 Eylül 2015; 1:27:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sadece bi kaç satır yazıp fikrinizi belirteceksiniz lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: special one

sadece bi kaç satır yazıp fikrinizi belirteceksiniz lütfen

Z3 güzel telefon, kamerası nedense vasat.

Sony Xperia C5 Ultra 3-4 gün önce aldım, her şekilde çok memnunum. Şurada ayrıntılı izlenimlerimi, antutu puanı, batarya performansı vs. paylaşmıştım, okuyabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_109009860/mpage_2/tm.htm

Kaba durmuyor, tersine dizaynı çok iyi ve yanlarda hemen hiç boşluk olmaması , tek elle kullanmayı kolaylaştırıyor. Film, video izlemek de inanılmaz keyifli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.