Şimdi Ara

[FIFA18pro] (transfer arayışı devam ediyor) FC RAIDERS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
1.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer bu sene oynadığı takım sizin takım değilse pek sanmıyorum ama yarın şansımı deneyeyim Kuzeni ile oynuyor diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aynen bende hatırladım şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK_YGZ&619

Peki bu sizi neden ilgilendiriyor mesela ?

Fifa 16 da takimdaydim da cod cikinca dagilmisti takim hemen o yuzden merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

quote:

Fifa 16 da takimdaydim da cod cikinca dagilmisti takim hemen o yuzden merak ettim

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK_YGZ&619 -- 10 Eylül 2016; 15:32:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

quote:

Şuan takımda değilsiniz bu yüzden merak etmeye hakkınız yok kusura bakmayın konuyu kirletmeyede hakkınız yok zaten ya meraktan yada iyi günler.

Ben takımın geleceği ile ilgili düzgün bir soru sordum konu kirletmiyorum. Geçen sene bu takımdaydım ve çok eğlenmiştim güzel maçlarımız olmuştu. Taki Cod çıkana kadar sonra takım dağıldı sonuçta herkes her oyunu hemen alamıyorum. Bunun için bilgi istedim sadece geçen seneki oluşumdan memnundum.ilk 10 hedefi koyulup 2 ay sonra takımı bırakmak saçma oluyor da. Birde laflarına dikkat edersen sevinirim ben düzgün bir şey sordum. Neyse iyi günler iyi oyunlar sizlere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mumkunse bende katılmak ıstıyorum takımınıza ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedy34

mumkunse bende katılmak ıstıyorum takımınıza ?

Tabikii DR olarak kadromuzun yeni ismi Eren abi hoşgeldin forma numarası olarak kaçı tercih ediyorsun abi?

• 06 olsun yada farketmez

• quote:

Orijinalden alıntı: speedy34

06 olsun yada farketmez

tamamdır abi 6 boşta pmden psn adreside alayım ben
  • Beyler selam herkeze,
    ortasahanın yeni dinamosu benim
    2 yıllık sözleşme imzaladım

• Ben 17 istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

Beyler selam herkeze,
    ortasahanın yeni dinamosu benim
    2 yıllık sözleşme imzaladım

burda imzalar kağıda değil kalplere atılır basın toplantısı ile yarın tanıtıcaz yeni ortasahamızı hoşgeldin klubümüze

• Yeni arkadaşlar hoşgeldiniz.
  • HOŞBULDUK BEYLER SAĞOLUN
    Fifa 09 dan beri oynadığım pro club serüveninde yeni bir maceraya katılmaktan dolayı çok mutluyum kazandığım tecrübeleri yeni takımıma aktarmaya çalışıcam

• Arkadaşlar taktik her ne kadar 4 2 3 1 olarak gözükse de saha içinde çok farklı bir dizilişimiz olacak. Yağızla konuştuk taktiksel anlamda çok iyi fikirler elde ettik. Herkesin seveceği ve serbest oynayıp potansiyelini gösterebileceği bir taktik elde ettik. Oyun çıktığında bunları toplantı yaparken söyleyeceğiz zaten. Hedef TR liglerine katılıp, 1. division'u evimiz haline getirmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnesium -- 12 Eylül 2016; 3:55:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

Arkadaşlar taktik her ne kadar 4 2 3 1 olarak gözükse de saha içinde çok farklı bir dizilişimiz olacak. Yağızla konuştuk taktiksel anlamda çok iyi fikirler elde ettik. Herkesin seveceği ve serbest oynayıp potansiyelini gösterebileceği bir taktik elde ettik. Oyun çıktığında bunları toplantı yaparken söyleyeceğiz zaten. Hedef TR liglerine katılıp, 1. division'u evimiz haline getirmek.

arkadaşlar bu camiayı en yukarlara taşıyalım beraber taktik dizilişimiz o kadarda önemli değil herkes değişmeli oynar zaten önemli olan her gün maçlara düzenli katılmak ve gerçekten bir takım olabilmek

• Ben de oynamak isterim takımda. Ancak ps4 sattık psn sattık falan derken yeni ps4 ve yeni psn le fifa 17 ye başlayacağım. Önce oyuncumun overall puanını yükseltmem gerek.

• Sağ açık, sağ forvet veya sağ ic orta oynarım. Her akşam katılamam ama haftada iki üç akşam katılmaya çalışırım. Haftasonu genelde uygunum. Saygılı, sabırlı ve pas ağırlıklı oynayan bir takım arıyorum. Kadroyu geniş tutmak isterseniz seve seve katılırım.

Psnim imzada yazıyor, uygunsa mesaj atın arkadaşlar.

• benide ekleyin listeye hocam:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Ben de oynamak isterim takımda. Ancak ps4 sattık psn sattık falan derken yeni ps4 ve yeni psn le fifa 17 ye başlayacağım. Önce oyuncumun overall puanını yükseltmem gerek.

oyuncu overalleri herkes 75 ile başlıcak zaten seni stopere alalım kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.