Şimdi Ara

FIFA11 - AT LEAST ONE PLAYER MUST BE ASSIGNED TO THE PLAYER CONTROLLED TEAM TO PLAY THIS MATCH.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "AT LEAST ONE PLAYER MUST BE ASSIGNED TO THE PLAYER CONTROLLED TEAM TO PLAY THIS MATCH." BU NE DEMEK: "BU OYUN İÇİN EN AZ BİR TAKIM SEÇMELİSİNİZ" DEMEK ÖZETLE....

YANİ BENİM GİBİ DAHA ÇOK, "TAKIM KURUP BİLGİSAYARA OYNATMAYI" SEVEN BİRİSİ İÇİN TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI

ARKADAŞLAR NEREDEYSE FIFA11 ÇIKTIĞINDAN BERİDİR BU SORUNU Bİ ŞEKİLDE AŞABİLİRMİYİM DİYE ARAŞTIRIYORUM .... CEVABINI BİLEN VARSA "SEVABA" GİRER...

• ARKADAŞLAR OLUMLU/OLUMSUZ BİŞEY YAZACAK YOK MU?
  • ??
  • derdini biraz anlaşlır bir şekilde baştan anlatırmısın ?
  • Üstadım "HIZLI OYUN - KICK OFF - harici diğer yerlerde (TURNUVA MODU v.s) oyuna başlarken rakip takım seçilmiyor... Yukarıda yazdığım uyarıyı veriyor... Bunun bir çözümü var mı diyorum özetle.... ilgin için tşk ettim...
  • Soru hangisi?
  • Turnuva modunda rakip takım seçilemiyor.Sorun bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rafetgulmez -- 19 Aralık 2010; 11:15:54 >
  • Evet?
  • Kιsaca, turnuva modunda ilk seçtiğin takımı bilgisayara devredemezsin , bi oyuncu tarafından kontrol edilmesi gerekir.. Anlayacağın rakip takıma geçebilmen için 2. bi gamepad'a ihtiyacın var, klavye + gamepad da olabilir.
    Rakip takıma geçipde ne yapacaksın ki?
  • aslında rakip takım değilde klavyeyi ortaya alıp ( herhangi bir takımı seçmeden ) oynatmak istiyorum... yani bilgisayar&bilgisayar a karşı

Bundan önceki fifa serilerinde oluyordu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rafetgulmez -- 25 Aralık 2010; 11:42:51 >
  • herhalde böyle bişey olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.