Şimdi Ara

FİFA WORLD (FREE TO PLAY) ANA KONU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
5
Favori
28.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gostronger

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. benim bilgisayarda numpad tuşları yok. yön tuşlarıyla yapıyorum. ama bir sayfada bunu gördüm. lazım olur diye burada belki başkalarıda faydalanır diye

buraya yazayım adresi:http://answers.ea.com/t5/General/Hidden-Celebrations/td-p/3027842

burada shift+g+space(boşluk) tuşuyla beraber iki kez yukarı tuşa basıldığında uzun takla diyor. ama ben yaparken kendi etrafında bir tur atıyor takla. ama uzun takla değil.

bu nasıl yapılıyor onu merak ediyorum klavyede. birde bilen varsa sorayım: maçlarda replay yani video tekrarları oluyor. ben basmadan rakip kendisi bir şey yapıyor ve o tekrar gösterilenler geçiliyor birden. bu nasıl yapılıyor acaba?

arkadaşlar belki işinize yarayabilir diye buraya yazıyorum. ben kendi klavyemle çok takla, uzun takla atmanın yöntemini buldum. üstte alıntıladığım yerde site adresi vermiştim. bir daha site adresini buradan vereyim:http://answers.ea.com/t5/General/Hidden-Celebrations/td-p/3027842 buradaki uzun takla yöntemi işe yaramazsa bu söyleyeceğim yöntem işe yarayabilir.

bu arada bana fikir veren @caneker arkadaşada teşşekürler. yöntemi biraz kendimden birazda fikir alarak buldum. yöntem şu:

uzun takla: shift+g+space(boşluk)+yukarı ok tuşu+sağ ok tuşu+aşağı ok tuşu+sol ok tuşu+yukarı ok tuşu

yani 360 derece gibi tur atıyorsun tuşlarla ilgili yerlere tuşlara basarak. tam tersi de olabilir. yani saat yönünde yada saat yönünün tersinede yapılabilir. ben denemedim ters yönden yaparak. ama bu da olabilir. şunuda söyleyeyim bu dediğim yöntemde işe yaramayabilir. örnek olarak sahte şutta d+s deniyor. ama ben a+s tuşlarına basarak yapıyorum. yani bu yöntemlerdeki tuşlarda farklılık gösterebilir sizdede. işe yarayabilirde bu yöntemler yaramayabilirde.

ayrıca belki yeni gören vardır diye burayada belirteyim. o da şu: gol sonrasında yada aralarda tekrar gösterimler oluyor yani replaylar diyebiliriz. ben hiç bir tuşa basmadan rakip yaptığı yöntemle bu tekrar gösterimleri(replayları) kapatıyor. bunun yöntemi nedir? bilen varmı?

umarım faydası olur. herkese iyi oyunlar.

• Maç esnasında frikik kullanan oyuncuyu nasıl değiştiriyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben çoktan beri oynuyorum harika bir Bundesliga kadrosu kurdum geneli Bayern'li veya Dortmund'lu Güzel Oyun Ama Geçiş Hızı Bağlantı Sorunları Birde en gıcık olduğum sağ üstte çıkan öğretici gibi birşey ama tabiki bedava :)
    Bu arada fifa 14 almayı düşünüyorum.
  • Merhaba arkadaşlar.

Kanalımda bundan sonra Fifa World videoları çekmeyi düşünüyorum. Ağırlıklı olarak paket açma videoları ve maç videoları şeklinde.
    Veya ilerleyebilirsem diğer çeşitli seriler de olabilir. Şu anlık 2 adet video yükledim.
    60 civarında 100k'lık paketlerden açtım. Part 1 ve 2 şeklinde kanalda bulabilirsiniz.

Bir uğrayıp abone olursanız sevinirim.
    Kendinize iyi bakın.
    Link aşağıda.

https://www.youtube.com/c/KasvagorPacksandGames

• desmond23 D kullanıcısına yanıt
    eğer oyunun klavye ayarlarını değişitrmediysen space(boşluk) tuşuna basarak değiştirebilirsin.
  • husousta H kullanıcısına yanıt
    sağ üstteki yazıları kaldırabilirsin. oyuna girince sağ üstte ayarlar var. dişli yani motor simgesi gibi bir şey var ona tıkla. ayarlardan oyun içi rehber gibi bir şey yazıyor seçeneklerden birinde. sanırım başka bir şeyde yazıyor olabilir.oradan kapat. tabii türkçe oynuyorsan oyunu. daha sonra gelmez sağ üstteki yazılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 6 Ocak 2015; 22:25:18 >
  • Uzun bir aradan sonra geçen gün tekrardan bir gireyim bakayım dedim yeni maç motoru gelmiş eskisine göre neredeyse üst düzey bir futbol oyunu olmuş ve oynaması bedava gerçekten iyi iş çıkarmış EA bu fifa world konusunda. Ayrıca bir de şunu sormak istiyorum tecrübeli arkadaşlar illa ki vardır mmoga veya cuiname denen sitelerden daha önce kredi kartı ile coin alan oldu mu herhangi bir sıkıntı çıktı mı güvenli midir ? Bilen bir arkadaş cevaplarsa sevinirim. Malum TOTY yaklaşıyor paket açmak lazım bakarsın bir ronaldo çıkar ne demişler çıkmaz demeyin şansınızı deneyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wassup

Uzun bir aradan sonra geçen gün tekrardan bir gireyim bakayım dedim yeni maç motoru gelmiş eskisine göre neredeyse üst düzey bir futbol oyunu olmuş ve oynaması bedava gerçekten iyi iş çıkarmış EA bu fifa world konusunda. Ayrıca bir de şunu sormak istiyorum tecrübeli arkadaşlar illa ki vardır mmoga veya cuiname denen sitelerden daha önce kredi kartı ile coin alan oldu mu herhangi bir sıkıntı çıktı mı güvenli midir ? Bilen bir arkadaş cevaplarsa sevinirim. Malum TOTY yaklaşıyor paket açmak lazım bakarsın bir ronaldo çıkar ne demişler çıkmaz demeyin şansınızı deneyin :)

Mmogadan geçenlerde altın almıştım. Güvenilir sitedir.

• wassup W kullanıcısına yanıt
    az önce siz dediniz mmogayı arattım. wot var tarayıcıda ve şöyle bir şey çıktı: scam(sahtekarlık), kötü müşteri deneyimi ve diğer. sizde wot varmı bilmiyorum ama genede sizede söyleyeyim dedim. doğru olmayabilirde bu bilgiler. ayrıca bana sorarsanız bu yöntemleri ben yapmam ve tavsiyede etmem. ama genede siz bilirsiniz. ona bir şey demem. sadece söyleyeyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 8 Ocak 2015; 0:18:02 >
  • Geçenlerde altın almıştım. Hiçbir sıkıntı olmamıştı.

• Siteden altın alımı şöyle oluyor. Örneğin 400000 coins almak istiyorsak transfer borsasından herhangi bir oyuncuyu alıp başlangıç fiyatını 150 hemen al fiyatını 400000 yapıyoruz. Oyuncunun süresinide 3 gün yapıyoruz. Bu bilgileri ve ek olarak oyuncunun taktik bilgisini siteye veriyoruz. Site 2 gün içinde o oyuncuyu alınca altın hesabınıza geçmiş oluyor. Bence illegal birşey yok.

• @desmond23

Evet bir sorun olmadan aldım kredi kartıyla.

@gostronger

Alırken baktım direk kredi kartı bilgilerini isteseydi almayacaktım ancak skrill e yönlendirdi ve ödemeyi skrill ile güvenli şekilde yaptım kredi kartımla yaklaşık 1 saat içinde de oyuncuyu aldılar ve coin elime geçti yani herhangi bir sahtekarlık yok gibi görünüyor.

İkinize de ilginiz için teşekkürler.
  • Oyun taktik açısından çok zayıf öne geçen defansta top çeviriyo diğer oyuncular basmıyo çözümü varmı? uyumluluk falan full
  • Türkiye'nin en güvenilir ve hızlı Fifa Ultimate Team coins merkezi!
    (PlayStation - XBOX - PC - FIFA World)
    www.futcoinstr.com

• Beyler Origin id OguzhnCtnr İsteyen eklesin

4 -5 gün bekleyin toty ler gelecek piyasa felaket düşecek herkes zararına satacak çok karlı günler geliyor :) :) :)
  • Fizik motorunu soranlar olmuş , FIFA 14 ün PC versyonunda kullanılan motorun elden geçirilmiş hali.

Grafik olarakta iyi bir sıkıntısı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 9 Ocak 2015; 14:40:39 >
  • Gerçekten teşekkürler hiç dikkat etmemişim.

Bu arada origin id verirmisin kapışalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wassup

Uzun bir aradan sonra geçen gün tekrardan bir gireyim bakayım dedim yeni maç motoru gelmiş eskisine göre neredeyse üst düzey bir futbol oyunu olmuş ve oynaması bedava gerçekten iyi iş çıkarmış EA bu fifa world konusunda. Ayrıca bir de şunu sormak istiyorum tecrübeli arkadaşlar illa ki vardır mmoga veya cuiname denen sitelerden daha önce kredi kartı ile coin alan oldu mu herhangi bir sıkıntı çıktı mı güvenli midir ? Bilen bir arkadaş cevaplarsa sevinirim. Malum TOTY yaklaşıyor paket açmak lazım bakarsın bir ronaldo çıkar ne demişler çıkmaz demeyin şansınızı deneyin :)

ben 3 kez mmoga'dan coin cektim. Sıkıntisiz

• quote:

Orijinalden alıntı: husousta

Gerçekten teşekkürler hiç dikkat etmemişim.

Bu arada origin id verirmisin kapışalım :)

rica ederim. origin id için pmden mesaj gönderiyorum.
  • Merak ettim araştırdım ama bulamadım,fifa coinler siteler nasıl satıyorlar ? Yani maç oynamadan coin alamıyoruz biz ama satanlar atıyorum 5 tl ye 100.000 coin veriyorlar,bu nasıl oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.