Şimdi Ara

Fifa ve nba2k17 için Xbox one s alınır mı, oyuncular hakkında bilgi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar arkadaslar, yaklaşık 6 7 ay önce ps4 sahibiydim ama fifa da çok çektim, ps4 le alakalı bir lag sorunum vardi yada benim netimle alakalı bilemiyorum ama sonunda bıkıp sattım ps4 ümü. şimdi hem çıkıcak olan fifa 18 için hem de nba 2k17 için xbox one s almayı düşünüyorum. serverlar hakkında bilgi verirmisiniz acaba, fifa da rakip bulma sıkıntısı varmi, genelde araplarmı denk geliyor? turnuva vs oluyormu acaba ps4 teki gibi, maçlarda serverdan kaynaklı lag sıkıntısı varmı? yani kısaca yine ps4 mü alsam yoksa xbox one s mi tavsiye edersiniz teşekkür ederim.

• Selam her turlu xbox one s derim. Lag vs sikinti hic basima denk gelmedi. Yada lag vs var diyeni gormedim.Arap in A sini da gormedim. Israelli gordum ama lag vs hic basima gelmedi.

Bence fifa 18 demisken, xbox one s yerine scorpio yu bekleyin derim. PS i exc oyunlar icin alip 10 saat sonra dolabin ustune kaldirabilirsiniz her 2 console da alinmali Ancak Ana console Xbox yapilmali cunku live, kumanda gibi harika ozellikleri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kesinlikle alınor çünkü mayosdan sonra yeni akk düzenlemesi ile xbox ıçacak zaten spor oyunları em rahat one da oynanır

Bide goldun verdigi beleş oyunlar bal kaymak

2 oyun one ve 2 oyun 360 olmak üzere 4 oyun bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: asko56

Hocam kesinlikle alınor çünkü mayosdan sonra yeni akk düzenlemesi ile xbox ıçacak zaten spor oyunları em rahat one da oynanır

Bide goldun verdigi beleş oyunlar bal kaymak

2 oyun one ve 2 oyun 360 olmak üzere 4 oyun bedava

oh mis duydum bunu, mayıstan sonra daha rahat olucak sanırım. almaya karar verdim ben 2. el bölümüne bakayım en iyisi.
  • Hocam böyle oyunlu cihazlar filan bulırsan iyi olur

• işin içine online ile alakalı hangi konu girerse girsin kesinlikle xbox daha iyi. psn zayıf bu konularda. 3 gündür kart ekleyip oyun alamıyoruz psn'den. online için kesinlikle xbox.
  • Fifa'nın multisinde 3mbt ile lag yaşadığımı hatırlamam.Nba 2k serisi ise offline deneyim olarak kusursuz olsada online altyapısını bir türlü düzeltemedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800 tl gibi bir paraya 10 ay gold 10 ay ea access baya bi oyun olan xbox one cihaz buldum, xbox one s düşünüyordum ama bu çok uygun gibi. arasında büyük fark varmıdır acaba s le ?
  • kasa daha agır ve içi fan dolu okadar bide s de 4k bluray oynatıcı var tabi türkiyede kim 4k bluray film alır orasını bilemicegim bide düz one in tuglasıda var yani power adaptörü sorun olmaz diyorsan tercih edilebilir

800 tl iyi bi rakam pazarlık yap 700 e filan alırsan iyi olur

hocam cihaz bu heralde pazarlık var demiş 700 e alırsın gibime geliyor gayetde tatmin edici 10 ay iyi 10 ayda ea hiç masraf yapmadan
    tertemiz oynarsın adam battlefıeld 1 e kadar almış sadece bf1 e premium yoksa premium al geç
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-garantili-bol-oyunlu-xbox-one-422102834/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 13 Nisan 2017; 11:38:6 >

• quote:

kasa daha agır ve içi fan dolu okadar bide s de 4k bluray oynatıcı var tabi türkiyede kim 4k bluray film alır orasını bilemicegim bide düz one in tuglasıda var yani power adaptörü sorun olmaz diyorsan tercih edilebilir

800 tl iyi bi rakam pazarlık yap 700 e filan alırsan iyi olur

hocam cihaz bu heralde pazarlık var demiş 700 e alırsın gibime geliyor gayetde tatmin edici 10 ay iyi 10 ayda ea hiç masraf yapmadan sadece battlefield 1 alıp devam edersin
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-garantili-bol-oyunlu-xbox-one-422102834/detay

anladım hocam, gayet güzel görünüyor bence, bu arada kolu garantiye yollayıp değişebiliyoruz galiba öyle şeyler okumuştum, 1 yıllık bir cihazmış bu, yıpranma vardır galiba kolda.

• hocam olsa bile önemli degildir yeni sıfır 3,5 mm lik kol alırsın kulaklık baglarda oynarsın orası problem degil 2 kol olur o kolada silikon kılıf alır geçersin yıpran ma varsa bide adam

Battlefield 1 Forza Motorsport 6 Battlefield 3 Battlefield 4 Battlefield Bad Company 2 Fifa 2017 Pes 2016 Ryse Son Of Rome Apb Reloaded Murderer Soul Suspect Game Of Thrones Mega Baseball World Of Tanks

bu oyunları almış indirmemiş premium yoksa premium al geç

Battlefield 1 e premium yoksa premium al geç :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 13 Nisan 2017; 11:41:30 >
  • quote:

hocam olsa bile önemli degildir yeni sıfır 3,5 mm lik kol alırsın kulaklık baglarda oynarsın orası problem degil 2 kol olur o kolada silikon kılıf alır geçersin yıpran ma varsa bide adam

Battlefield 1 Forza Motorsport 6 Battlefield 3 Battlefield 4 Battlefield Bad Company 2 Fifa 2017 Pes 2016 Ryse Son Of Rome Apb Reloaded Murderer Soul Suspect Game Of Thrones Mega Baseball World Of Tanks

bu oyunları almış indirmemiş premium yoksa premium al geç

Battlefield 1 e premium yoksa premium al geç :D

aynen hocam oyunlara bak adam baya oyun almış. alıyorum ben bunu
  • ayenn hocam adama 700 teklif et verirse al vermez ise 750 ye bagla geç kolda temiz gibi duruyor

Garantisi devam ediyor aral game garantili bilen bilir Kutusu ve garanti belgesi duruyor Cihaz tertemiz Ekstralar Kol sarj kiti 10 aylik gold uyelik ile verilecektir hem gold hem ea access ikiside 10 aylik fiyat bu kadar seye ragmen cok cok uygundur Oyunlar; Dead Rising 3 Cd li Outlast Ufc2 Need For Speed Project Cars Sleeping Dogs Nba Live 2016 İndirmeye hazir olanlar(Satin Alinmis Ancak İndirilmemis) Battlefield 1 Forza Motorsport 6 Battlefield 3 Battlefield 4 Battlefield Bad Company 2 Fifa 2017 Pes 2016 Ryse Son Of Rome Apb Reloaded Murderer Soul Suspect Game Of Thrones Mega Baseball World Of Tanks Daha bi kac oyun daha var aklima geldikce yazarim. Pazarlik var, fiyati uygun tuttum diye kimse fiyatida, cihazıda öldürmeye kalkmasin makina tertemiz ihtiyactan satilik.

adamda kol şarj kiti bile varmış onuda veriyot bedava :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 13 Nisan 2017; 11:45:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.