Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63046305630663076308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA hocam ben de farkli bir kadro kurmaya calistim, kadrom bu sekilde sizinki nasil ama artik bikkinlik geldi herkeste mendy-varane gormekten sanki herkes pro oyuncu, zaten kimle oynarsaniz oynayin normal seviyede oynayan tum oyuncularin kazanacaklari-kaybedecekleriaclar oyun tarafindan yazilmis.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wolfbul W kullanıcısına yanıt
    Bundesliga kadrosu var bende. Normalde division 4 su an klasmanım.nerdeyse 17-18 mac yaptım 4 galibiyetim var şu an o da sabah sıralamalardan geldii nerdeyse. Hadi dedim aksam inat ettim biraz sinirlerim zıpladı. Kendi kaleme gol attım cıktim zevk almıyorum ki adamlar yanımdan sanki jet hızıyla gidiyor , ben ataga cıkıyorum adamla aramda 50 metre olsa yetisecek , ben adamın pesinden kosuyorum adam beni bırak ilerdeki defans oyuncusuni bile geciyor. Anlamış değilim. Sizin kadroda güzelmis bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 6 Kasım 2020; 21:37:2 >
  • Jumbo Nadir Oyuncu paketinden Baby Rivaldo, Casemiro, Ben Yedder, 3-4 tane daha board açtım. Kafalar karıştı. :)

• Rasit82 kullanıcısına yanıt
    Guzel olsa ne olacak ki ayni sorunlar bende de var 2 mac atim dedim Aksam kare kare oynadim yani insan 700 tl verince daha iyisini hak ettigini dusunuyo. Ben oyunda lag olmasin momentuma raziyim mesela, cunku bana olan momentum ona da bir sekilde oluyo.

• Oyun steamde 277liraya düşmüş. Bu sene ps4te 700 lira diye ve ping sorunu düzelmedi diye almamıştım. PCde ortam nasıl server konusundan ps4 gibi mi acaba ?

PCden oynayanlar yorumlayabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Güzel bir alis veris yaptik
    Fiyatlar anlik güzel cakildi

• Decemst kullanıcısına yanıt

Dediklerine göre PC'de çok fazla hile varmış

• yımah kullanıcısına yanıt

geçen sene de sırf bu yüzden mart ayında gidip ps4 almıştım sinir olup. Demek aynı problem hala devam ediyor, boşuna hiç stres olmaya gerek yok o zaman sizlere iyi oyunlar :)

• Kobemirin paketlerine baktim simdi baya cöp cikardi

• Merhaba arkadaşlar,

kadrom yukardaki gibiydi normal şartlarda, maç içinde 4-4-2 geçiyordum Son 7 kimya oynuyordu sadece. Ta ki satılamaz Ronaldo çıkana kadarEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

Ronaldo en yüksek kimya için ikinci fotoğraftaki gibi kurabildim kadroyu. 88 Bruno Fernandes güzel karta benziyor fakat onun yerine daha defansif bi oyuncu tercih etmek isterim. Atak oyuncularım güçlü zaten, orta sahada iki defansif ile daha rahat ediyordum. Ronaldoyu nasıl kimyalayabileceğime dair fikri olan varsa yardım lütfen.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasit82

Düzeldi ama demek ki isteseler yapacaklar. Ya da millet isyan etti. Birde bu fifa illetinde adamları ortadan ne yapsam durduramiyom araya kaciriyolar bi sekilde. Savunma onde arkada hic bi sey fayda etmiyo adamlar hasatliklı gibi herkes ama herkes ordan saldırıyo. Bir de onu geçtim herkesin kadrosu aynı. İnternetten bakip yapıyorlar..kendi hic bir zevkleri yok. Ben kendim istedigim oyunculari aldim kimyaladim bi sekilde bu hastalıklı gurup bütün zevkimin icine ediyor. Ortadan gelenler haric yenilmiyorum ama oyle adam geldi mi bittim. Var mı taktigi??

Bu oyun competitive oyunların en competitive i. Ve her competitive oyun gibi metası var. Kazanmak istiyorsanız ona uygun oynarsınız, kazanmasam da olur keyfime bakayım diyorsanız da ona göre oynarsınız. Şimdi adam meta kadro diziyor diye niye zevksiz oluyor ben anlamadım onu? Meta oyuncu iyi oyuncu demek. Adam iyi oyuncularla oynamaktan keyif alıyodur. Ya da belki direkt kazanmaktan zevk alıyodur. Olamaz mı sizce de? Siz de alın dizin madem ortadan hücum edince yenilmez oluyoruz. Adamın hem kadrosuna laf ediyorsunuz hem oyun tarzına laf ediyorsunuz. Sizin istediğiniz kadroyla sizin istediğiniz yerden hücum etmesine gerek yok bence oyuncuların. Belki anlık sinirle yazdınız ama şu milletin yaptığı işe fikir sorulmadıkça karışılması gerçekten tuhafıma gidiyor. Bırakın da kim nasıl eğleniyorsa öyle oynasın.

• Leipzig cıkarsa gruptan ki grup cadı kazanı gibi baya değerlenir şu an 400 kdan gidiyor

• PureHD kullanıcısına yanıt

Hocam siz neden düzenli olarak millete gömmeye geliyorsunuz. Bırakın isteyen istediği gibi dellensin size bu konuda fikrinizi sormamış arkadaş, siz neden kasım kasım kasılıyorsunuz. Soruya cevabız varsa verin geçin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

Hocam siz neden düzenli olarak millete gömmeye geliyorsunuz. Bırakın isteyen istediği gibi dellensin size bu konuda fikrinizi sormamış arkadaş, siz neden kasım kasım kasılıyorsunuz. Soruya cevabız varsa verin geçin :)

Düzenli dediğiniz çok post atan biri değilim foruma zaten. Fikrimi sormamış ama göbekten hücum yapıp meta kartlar kullananlara zevksiz ve hastalıklı demiş arkadaş. Meta kart kullanıp göbekten hücum yapan biri olarak cevap yazma hakkım olduğunu düşünüyorum, zerre de kasılmıyorum. Şunu yapan enayidir, bunu alan maldır, şunu beğenen şöyledir şöyle oynayan böyledir kafa yapısı çok sıkıntılı. Salın yav bi milleti herkes eğlencesine baksın niye insanlara sataşıyorsunuz :) Sizi de tanımam etmem. Rahatsız olduysanız bloklayabilirsiniz

• Bu arkadaşımız sanıyorum ki Türk. Kullanıcı adında mersin geçiyordu. Yaptığı takıma bakın. Allah bilir kaç para harcadı bu takımı kurmak için. Yedeklerinde de Varane, Walker, Son filan vardı. Benim kadromun maliyeti 1 tane Kante etmiyor. 3-2 yendim. Yazık abi vermeyin şu oyuna bu kadar para.

• PureHD kullanıcısına yanıt

Düzenli olarak kastım dediğinizden dolayı zaten. Ayrıca ben rahatsız oluyorum demedim. Merakımdan sordum sadece, çok fazla kin veya agresiflik içeriyorsunuz konu üyelerine karşı.

• Sıkılıp hucum hattını değiştirdim ve malesef duygusal davrandım.Eto’onun mid cardını almak çok daha mantıklıydı

• Oyun hala yavaş mı serverlar leş gibi.

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt

mac sonrasi kesin psi yakmistir :)EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Bu arkadaşımız sanıyorum ki Türk. Kullanıcı adında mersin geçiyordu. Yaptığı takıma bakın. Allah bilir kaç para harcadı bu takımı kurmak için. Yedeklerinde de Varane, Walker, Son filan vardı. Benim kadromun maliyeti 1 tane Kante etmiyor. 3-2 yendim. Yazık abi vermeyin şu oyuna bu kadar para.

İyi kadrolari neden hemen para ile yapilmis diye dusunuyorsunuz ?

Bu oyunda hala sadece ticaret yapan veya sabahtan aksama yan hesap yapan var. En kotu yan hesap 300 k birakiyor rivals maclari ile

• 
Sayfa: önceki 63046305630663076308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.