Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ShinQda Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
172.938
Cevap
786
Favori
6.110.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34643465346634673468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sbc yapmak gibi bir dusuncen varsa yuksek reytingli oyuncuları alabilirsin dostum. 90 ibo ve 87 koke isine yarar o konuda.
  • Paket tevez Sanchez?

Kararsız kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O para koyar mı be bunlara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    bence iki kartta yaramaz ben olsam modric veya paket alırım gerçi son sbc yapıp 10 kart olacak paket almayı düşünüyorum genede sen düşün karar ver paketten ne çıkacağı sürpriz kardeşim....
  • Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    Sanchez pişmanlıktır aldım ve çok pişmanım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Paket tevez Sanchez?

Kararsız kaldım
    EFL'deki forvetlere gelen TOTS lar bile Tevez'i Sanchez'i katlayacak özellikte olacak. Örnek olarak Fifa 17 de EFL'de oynayan Gayle'nin TOTS Kartı.

Paket alın ki TOTS zamanı bir şeyler açarsanız kar edersiniz.
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    Parayi salaha gomersem baska bir yere takviye yapamam 92 salah bana fazlasiyla yetiyor.ama kante konusunda dedigin gibi yapicam daha once 90 pogbayi denedim ama verim alamadim satmaya çalışıyorum istedigim fiyata gitmezse pogbaylada devam edebilirim.

• Moses yeni kart efsane olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanbasten10

bence iki kartta yaramaz ben olsam modric veya paket alırım gerçi son sbc yapıp 10 kart olacak paket almayı düşünüyorum genede sen düşün karar ver paketten ne çıkacağı sürpriz kardeşim....
    Sağolun arkadaşlar en iyisi paket açayım

En kötü 20K falan gelir

@extrabator @TheCaliph_

• extrabator E kullanıcısına yanıt
    Tabi kendi kararın ama 5 ay daha 92 Salah'la oynamak zorunda kalmak belli bir süreden sonra yetersiz hissettirebilir o yüzden dedim, ben olsam her şeye rağmen başlardım SBC'ye zaten 600k harcayacaksın ama 300klık paket geri gelecek. Pogba farklı bir tarz ben de oynayamamıştım.
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    Legal olması için hangi kartın hangi yüzde ile çıkacağını açıklaması gerekir sanırım. Böyle bir düzenlemeyle biz de mutlu oluruz. Yazsınlar oraya CR7 veya icon ihtimali %0.001 diye bakalım paket açma durumları nasıl değişiyor.
  • Belki 100 defa sorulmuştursa ben göremedim bu tots gelme zamanı belli mi yoksa yine kafalara göre cuma mı deniyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: __VincenT__

sbc yapmak gibi bir dusuncen varsa yuksek reytingli oyuncuları alabilirsin dostum. 90 ibo ve 87 koke isine yarar o konuda.
    Mantıklı hocam eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Moses yeni kart efsane olmuş.
    Düz Valencia yerine nasıl olur hocam, ben gözüme kestirdim

Birde şu stoper Walker defans hattına düşünüyorum iş görür mü ?

• Baby Blanc neredeyse 300 k 'ya düşmüş.CDM için nasıl olur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Düz Valencia yerine nasıl olur hocam, ben gözüme kestirdim

Birde şu stoper Walker defans hattına düşünüyorum iş görür mü ?

Alıntıları Göster
    Düz Valencia'dan cok daha iyi bence 4-1-2-1-2 oynayanlar icin de surpriz resmen. Rakip bekleri kapatmadiginda bindirme yaptirirsaniz cok gol atarsiniz.

Walker bence CB icin iyi degil oynayan vardir ama ben biraz daha para koyar Desailly, Blanc , Ferdi secerim. Walker OtW karti alip RB yapmak da olabilir

• MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam düzenlenmeli. Dolandırıyorlar bildiğin 125k verip pack açıyorsun içinde 50k var yok. Points ile açanlara girmiyorum bile komple çöpe atıyorsun parayı. Şerefsizler tam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Legal olması için hangi kartın hangi yüzde ile çıkacağını açıklaması gerekir sanırım. Böyle bir düzenlemeyle biz de mutlu oluruz. Yazsınlar oraya CR7 veya icon ihtimali %0.001 diye bakalım paket açma durumları nasıl değişiyor.
    Umarım haber doğrudur da 100 K'lık paketlere 10 K'lık subasic koyup milleti yolamazlar artık.Dediğin gibi bir yüzde ile belirtilmesi lazım en azından...

• dostlar Ultimate Paket açanlar zahmet olmazsa çıkanları yazabilir mi ona göre bizde paket yada futbolcu alalım....
  • vanbasten10 kullanıcısına yanıt
    Ben açtım, pişmanım. 1 tane haftanın oyuncusu geldi, 12 bine sattım. en düşük fiyatı 12 bindi. 84'lük ederson kartı hariç kutudan diğer çıkan tüm kartları sattım 50k geldi toplamda. Keşke insigne falan alsaydım. :(

Beyler Neymar almıştım dün 210k'ya. Bugün 200'lere kadar düştü. Bu düşüş devam edecek mi? Satsam mı acaba zarar etmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawlss -- 25 Nisan 2018; 23:10:35 >
  • 
Sayfa: önceki 34643465346634673468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.