Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3031. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.671
Cevap
785
Favori
6.099.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 30293030303130323033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bobadilla

quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Şu forumda asla üslubumu bozmak istemem ama "Örneğin Crespo, döneminin vasat üstü golcülerinden biri idi, en formda haliyle şu an oynasa en fazla ortalama bir La Liga takımında oynayabilir." şu cümleden sonra arkadaşın yazdıklarını okuyup ciddiye alan FİFA değil futbolu bıraksın. İlgilenmeyin bu sporla sizlik değil.

PS: Cevap da yazmayın lütfen durduk yere ban yemeyim.

Arkadaş biraz sert çıkmış ama 90'ların sonu 2000'lerin başında serie a seyretmiş biri için crespo gibi topçular ilahtı.Lazio forması hala dolabımda asılıdır.Futbolun nirvanası o dönemin italyasıdır.O dönemi takip etmeyen biri ancak bu yorumları yapabilir.

Hocam Crespo o yıllarda gayet iyi idi.

Fakat o dönem Recoba, Claudio Lopez gibi isimlerden herhangi bir fazlası yoktu.
    Zaten Parma ve Lazio yılları hariç kariyeri yedek oturarak geçti, 15 senelik futbol kariyerinin en fazla çeyreği sıyrılabildi.

Örneğin Emre Belözoğlu, egsane Inter takımının birkaç sene oyun kurucu rolünde harikalar yarattı.
    Lazio maçı performansı dahi birkaç sezona bedel.
    O dönem Pele, yaşayan en iyi futbolculardan biri olarak gösterdi, milli takımla Dünya üçüncülüğü gördü.
    Öncesinde UEFA kaldırdı, yani 5-6 seneye damga vurdu, peki ikon mudur ?

Luca Toni, ellerinde Dünya Kupası havalandı, 8-9 sene fit ve gol kralı oldu ya da oynadı.
    ikon mudur ?

Batistuta gibi futbola yeni skiller kazandıran, mevkisinde marka olmuş, rekorları alt üst etmiş bir adam varken, daha 30'lu yaşları görmeden faal emekliliğe geçen Crespo, Saviola gibi yetenekli adamlar benim için 'overrated'

Bu görüşüm şahsidir.
    Katılmayan sizin gibi nazik bir şekilde katılmayabilir.

• KDB nasıl olur yılın oyuncusu oluyor ben anlamadım? Geçen sene yaptığı bir şey yok. Bu sene form durumu yüksek ama daha ortada bir başarı yok. Kante geçen sene ligin tozunu arttırdı. Modric samp ligi ve ligde döktürdu. Dybala cam mevkisi için diğer 3. Alternatif oyuncuydu. Ligde şampiyonluk, samp liginde takımı finale taşıma vs gibi başarıları var. Fifa tam kafayı yemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saintrt S kullanıcısına yanıt
    o değişmiyor hocamm benim 6m lik kadrolu hesabımı çaldılar geri aldım herseyi değiştirdim adam 1 kere psnye bağladı hep o şekilde girdi tekrar tekrar çaldı herseferinde müşteri hizmetleri verdi onun diye. Diğer psn benim degil dediğim halde o psneyi hesabımdan kopartamadılar.
  • loopusait kullanıcısına yanıt
    Mantıklı söyledin oda var... Eyw

• Assistant Referee kullanıcısına yanıt
    Ya hernandeze desen anlarım ama bu crespo olum crespo :D istersen 30 yıl top oyna crespoya icon demiyen futbola yanlış gözle bakmışsın sen

• quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

KDB nasıl olur yılın oyuncusu oluyor ben anlamadım? Geçen sene yaptığı bir şey yok. Bu sene form durumu yüksek ama daha ortada bir başarı yok. Kante geçen sene ligin tozunu arttırdı. Modric samp ligi ve ligde döktürdu. Dybala cam mevkisi için diğer 3. Alternatif oyuncuydu. Ligde şampiyonluk, samp liginde takımı finale taşıma vs gibi başarıları var. Fifa tam kafayı yemiş.

1. EPL oyuncusu
    2. Statları özellikle hızından dolayı kimse tercih etmiyor diye, kullanılması adına şişirilmiş bir adam lazımdı.
    3. EA denilen dandik firmanın neyi düzgün oldu ki bu olsun..
  • Önceden Futhead'de oyuncuların skill kısmında clinical finisher falan yazardı şimdi yazmıyor. Yazan bir site var mı acaba?
  • Bugün totw garanti sbc bekleniyor arkadaşlar kodlardan bulmuşlar yine. OTW de satarım diye 100tane 83 toplamıştım bugüne kısmetmiş heralde :)
    Kardes çok güzel özet çıkarmışsın ve 1. Maddedeki söylediğin durum mıh gibi bariz ortada iken millet nasıl 40/40 yapıyor....tabiri caiz ise iş in bir puştlugu var da sadece bunlar mi biliyor bi ayarı , şifreleri var da bunlar nasıl momentumdan hiç etkilenmiyor....hepsinin pasları hatasız, gol vuruşları nokta , defanslari sürekli eski defans usulü yaparlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: eXcitinG_jr

quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

KDB nasıl olur yılın oyuncusu oluyor ben anlamadım? Geçen sene yaptığı bir şey yok. Bu sene form durumu yüksek ama daha ortada bir başarı yok. Kante geçen sene ligin tozunu arttırdı. Modric samp ligi ve ligde döktürdu. Dybala cam mevkisi için diğer 3. Alternatif oyuncuydu. Ligde şampiyonluk, samp liginde takımı finale taşıma vs gibi başarıları var. Fifa tam kafayı yemiş.

1. EPL oyuncusu
    2. Statları özellikle hızından dolayı kimse tercih etmiyor diye, kullanılması adına şişirilmiş bir adam lazımdı.
    3. EA denilen dandik firmanın neyi düzgün oldu ki bu olsun..

Bunu belirleyen Ea değil ki, Fifa'nın kendisi, ayın oyuncularını da Ea kafasına göre belirlemiyor.

http://skor.sozcu.com.tr/2018/01/11/uefa-2017-yilinin-en-iyi-11ini-acikladi-687024/

• Online da gümüş bir rakip denk geldi. Adam sanşye beklemeden sürekli isabetli pas yaptı. 3-4 net gol kaçıdıktan sonra adam defanstan dönen topumu gol yaprı ve kazandı.
    Anlamadığım şu ki bu şekilde arka arka arkaya pas yapanlar momentum sayesinde mi bu kadar pas yapabiliyor yoksa adamların sürekli birbirine yakın olmasını sağlayan taktik vs mi var acaba?

Bu tipte oynayanlara nasıl taktikle oynamak daha doğru sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kusura bakmayın ama kendimi bu tartışmaya koymamak için zor durdum dayanamıyorum. Bakın bu adam bir dönem İtalya futbolunu şah'a kaldıran adam. 522 maçta 236 gol 22 asist yapmış el insaf sizin dedikleriniz. Ve futboldan zerre kadar anladığınızı düşünmüyorum. Ben Haticeye değil neticeye bakanlardanım mesela Van Persie Fenerbahçe de 90 küsur maçta 44 gol atıp 12 asist yapmış. Herkes Van Persieyi eleştiriyor bende eleştiriyorum ama bu şeyleri görmezden gelemem bana göre Van Persie öyle ya da böyle Fenerbahçe'ye yarar sağladı. Bu yüzden bu tür oyunculara böyle şeyler dememeliyiz.

• Hocam, ben Crespo gibi 20 senelik kariyerinin 4-5 senesi sıyrılıp, kalan dönemini yedek ve vasat geçiren isimleri en azından Batustuta, Figo, Zidane gibi fenomen isimler yokken overrated görüyorum. Evet futboldan tabiki anlamıyorum.

Hocam sizin ortasıra takımlarda oynar anca dediğiniz topçular, Aduriz, Simone Zaza-Bacca ayarı oluyor. Cresponun bu tarz topçularla kıyaslanmasına imkan yok kariyer olarak. Parmadan Lazio ya transferi efsanedir.Ayrıca çok büyük takımlarda oynamıştır kendisi.Efsane kadrolarda yer alır mı almaz mı konusu değişik.Okocha çok daha alt sınıf mesela Crespoya nazaran.(Crespoyu çok severdim, yorumu görünce yazasım geldi)
  • gio88 kullanıcısına yanıt
    Hocam nazikce fikrini belirtmişsin, teşekkürler

• queen123 Q kullanıcısına yanıt
    Anlatmaya çalıştığım üç aşağı bes yukarı bu idi hocam

• toty kante efso olmuş yaaa...

şu adamın boyu biraz daha uzun olsa tadından yenmez de... hava toplarında çok etkisiz kalıyor.

• Crespo'ya vasat demek !!!!! Bence bu fikri savunan'in futbol bilgisi vasat.

• 1m coins lazım arkadaşlar
  • İcon oyuncular her ulkeden her ligden her takimdan simge oyuncular. Ben Fenerbahceliyim ve benim icin Jay Jay Okocha ile oynamak cok guzel bir duygu olur. Ben Okocha bizde oynarken 6-7 yaslarindaydim ve kirmizi kramponlarla asfaltta top oynardik :) Eminim ki Crespo ile oynadigi takimin taraftarlari icin oynamak cok guzel bir duygu. Olaya sadece bu acidan baksaniz bile yeter bana gore. Evet illa ki cok daha onemli buyuk oyuncular var icon olarak cikmayan ama eminim olmama sebepleri de vardir keyfi degildir yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakeSully07 -- 16 Ocak 2018; 20:34:39 >
  • 
Sayfa: önceki 30293030303130323033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.