Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.670
Cevap
785
Favori
6.099.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 26482649265026512652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu andan itibaren fiyatlar hep artış gösterecektir eğer EA bir şeyler yapmaz ise. Geçen sene de böyle oldu ona göre çok takılmayın kadronuzu kuracaksanız kurun zaten maç yaparak coins kasarak zarar bile olsa çıkartırsınız.

En iyi kadroyu da kursanız oyunun oynattığı kadarsınız çok üzülmeye gerek yok şu kadar zarar ettim demeye vs vs
  • onr1102 kullanıcısına yanıt
    Evet tek maç.
  • PVH kullanıcısına yanıt
    az gidiyorsa çok iyi olur gerçekten başka türlü kota dayanmaz diye korkuyorum . Kopma falan oluyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • if valbuenanın 70 K olması nın nedenini anlayamıyorum .. tamam önceleri bende tavsiye ettim ama hala neden bu kadar yükselerek gidiyor anlayabilmiş değilim ?
  • Sbc MM hangi gün geliyordu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21 tane scream bartra ve sakho depoladım kurtadam gibi dolunayı bekliyorum bir oyunun bizi düşürdüğü hallere bak

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum, LF Martial RF Willian, ortada da Lukaku şeklinde. Arkalarında da Vidal-Bakayoko-Herrera var. Genellikle de arkaya koşularla oynuyorum gayet memnunum. Şutu, koşuları ve fiziği çok iyi. Günlük turnuva ve haftasonu liginde 81 maçta 118 gol attım şu ana kadar Lukaku ile.
  • KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    Bu akşam gelecek

• Ea ve fifa benim için bitti 1 m coinlik kadroyu bozdum ve 20 haftalık paket kastım.. sadece 4 ünden insigne çıktı. Diğerleri çöp. Üzgünüm. Zaten maçlarda olduğumuz stres yetmiyor. Kırdığımız kolun haddi hesabı yok. Neyse. Serüven benim için bitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAşu kadroyu kurmaya niyetlendim,ne dersiniz verim alınır mı?
  • Arkadaşlar merhaba. Sizce bu kadroya kimleri takviye edebilirim? İngiltere liginde üst düzey sol bek sıkıntısı var. IF sol beklerden kimi tavsiye edersiniz? Ofansif oynuyorum Kante çok gerekli mi? Pogbaya mı gitmeliyim artık?
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Sanırım resim görünmüyor kadro şöyle

Alexis Sanchez - Agüero - Willian

Dembele - De Bruyne - Eriksen

Rose - Van Dıjk - Bailly - Aurier

Schmeicel

4-3-3 (4)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 220bpm -- 28 Kasım 2017; 13:21:58 >

• ufukumsu kullanıcısına yanıt
    Çok gol yersin hocam bitane orta saha var oda giuliano forvette çok yetersiz olur bence.

• 220bpm 2 kullanıcısına yanıt
    sol bek için mendy ve jordan lukaku kullanıyorum memnunum...ingilteden mendy oluyor yani doğal olarak...fizik ve hız 1puan yukarıda sizin sol bekinizden
  • UT de bazi maclar muthis giderken bazen 60. dakkada bazen 20. dakkada bi an oyun donuyor, altta dolma isareti cikiyor ve ondan sonra mac bitene kdr donarak oynaniyor. Olay Ea dan mi kaynakli acaba internet sorunum olmadigina eminim oyun update ettigimde yada satin alip indirdigimde 200 mb la fln indiriyor 1000 mbps internetim var Romanyadayim dunyanin en hizli interneti var ztn.

Bu tarz bi sorun yasayan var mi acaba ? Ne yapmaliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jonconboni

Ea ve fifa benim için bitti 1 m coinlik kadroyu bozdum ve 20 haftalık paket kastım.. sadece 4 ünden insigne çıktı. Diğerleri çöp. Üzgünüm. Zaten maçlarda olduğumuz stres yetmiyor. Kırdığımız kolun haddi hesabı yok. Neyse. Serüven benim için bitti.

Çok ilginç gerçekten bu kadar drop rate düşürmek neyin kafasıysa
  • ugurokusun kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer 25k üzeri alım yaptıysanız fazla kar beklemeyin derim. Ben de on gün önce 20 tane scream bender depoladım 21k'dan . Dün sattım hepsini. Yükseliş başladı zaten. 28k civarlarında idi en son screamlar. Yani 30k üzeri olma ihtimali zor gibi. Bugüne kadar ki screamların fiyatları 30k'yı pek geçmemiş gördüğüm kadarıyla. Tercih sizin ama fiyat dengesine bakın kar oranınız iyiyse satın bir iki gün içinde bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

UT de bazi maclar muthis giderken bazen 60. dakkada bazen 20. dakkada bi an oyun donuyor, altta dolma isareti cikiyor ve ondan sonra mac bitene kdr donarak oynaniyor. Olay Ea dan mi kaynakli acaba internet sorunum olmadigina eminim oyun update ettigimde yada satin alip indirdigimde 200 mb la fln indiriyor 1000 mbps internetim var Romanyadayim dunyanin en hizli interneti var ztn.

Dostum dns kullanıyorsan ondan kaynaklı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

UT de bazi maclar muthis giderken bazen 60. dakkada bazen 20. dakkada bi an oyun donuyor, altta dolma isareti cikiyor ve ondan sonra mac bitene kdr donarak oynaniyor. Olay Ea dan mi kaynakli acaba internet sorunum olmadigina eminim oyun update ettigimde yada satin alip indirdigimde 200 mb la fln indiriyor 1000 mbps internetim var Romanyadayim dunyanin en hizli interneti var ztn.

Evet benim de başıma geldi 2 kere ve 2 si de WL'nin ilk maçlarında oldu. Resmen 10 dakikada oyun süresi 2 dakika arttı. Sonra da bağlantı koptu maç oynanmamış sayıldı.
  • buffon kulanan ve memnun olan var mı ? Eğer var ise hangi kimya kartı basılı sizde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ceokapo

buffon kulanan ve memnun olan var mı ? Eğer var ise hangi kimya kartı basılı sizde ?

bende var memnunum, panter basılı.
  • 
Sayfa: önceki 26482649265026512652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.