Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mdiler27 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22722273227422752276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizde de oyuncu kartı alırken daha önce hiç oynanmamış olmasına bakıyor musunuz?

Ben bakıyorum, kart satın alırken önceden oynandıysa, konsantre olamıyorum. Ulan şimdi bu şimdiye kadar kaç farklı kişiyle kaç kez oynamıştır bununla, neler yapmıştır diye düşünüyorum, fazla kaşar bir kartsa AYNI ANDA İKİ KİŞİ tuvalette bile oynamıştır bunu diye de aklıma gelmiyor değil .

Bende hiç oynanmamış, fitness ı azalmamış,sözlemşme sayısı 7 olanları alıyorum. Gerisini sallıyorum, işim olmaz diyorum. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 11 Ekim 2017; 13:45:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noogard

Rusyadan Promes, Portekizden Casillas geliyor SBC'ye. Haberiniz olsun

Gelsin gelsin, geleceği varsa göreceğide vardır...
  • sighortson a tot4 geliyormuş haberi twitterda dolanıyor ben 37,5 k ya almıştım yatırım için , dün 45 K dı şu an ps 4 piyasası 100 K olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lexx -- 11 Ekim 2017; 13:39:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: noogard

Rusyadan Promes, Portekizden Casillas geliyor SBC'ye. Haberiniz olsun

Spartak Moskova ve Hollanda mı toplamak gerekir ?
  • noogard kullanıcısına yanıt
    ne zaman gelecek hocam
  • Al sat yapmak için 300lük oyuncu mu almalıyız 350 mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 's. a kadro özel maçlar kadro kurma görevi yaptım ikon ferdinand geldi 88 ilk. bunu satıp ikon olarak kimi alsam öneriniz var mi

• Beyler FUT da yeniyim de coins kasma önerisi olan var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: galata3428

's. a kadro özel maçlar kadro kurma görevi yaptım ikon ferdinand geldi 88 ilk. bunu satıp ikon olarak kimi alsam öneriniz var mi

şanslıymışsın tebrikler. hangi görevi bitirdiniz.
  • 's. a özel maçlar görevi

• noogard kullanıcısına yanıt
    Benfica CDM 78 SAMARİS var. 650 aldım Quick Sell 624 SBC geldiği zaman yükselme gösterir mi ?
  • Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    Oyunu icon edition olarak çıktığı gün aldım hocam.
    Icon paket olduğu için FUT'a girdiğimde 2 adet jumbo paket hediyesi vardı onları açtım. Birinde Willian birinde Carvajal çıktı. Her hafta 2 adet jumbo premium pack veriyor ayrıca. O paketlerden de ortalama üstü oyuncular çıkıyor.
    Cech'i dün 32k coins'e aldım. Aldıktan sonra acaba mı dedim ama duvar gibi mübarek :)
  • frd34 kullanıcısına yanıt
    650 den aldıgın için risksiz bir yatırım. Ama çoğunlukla silver oyunculara yatırım yapın o oyuncular bir süre sonra piyasada çok azalıyor ve fiyatları çok artıyor. Örneğin Dusko Tosiç kaçtan gidiyor şuan bakabilirsin. Bu lig SBC lerinde içinde çok fazla Gold oyuncu bulunan takımlara yatırım yapmayın Benfica,Porto gibi. Gold oyuncular paketler açıldıgı için her türlü sirkülasyona giriyor ve daha ucuza bulunuyor silvarlardan
    Şuan için 350 almak da mantıklı çünkü 500 coins koyduktan sonra anında çekiliyor dünden beri 40 k kastım bu yöntemle

• Bigbang61 kullanıcısına yanıt
    Günde kaç futbolcu satıyorsunuz? Dün gece başladım ben coins kasmaya şindiye kadar 30-40 satmışımdır bunlardan kazanç da 6-7k falan çok para birikmiyor bende

• Rust Cohle W. kullanıcısına yanıt
    Bir pm nizi alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350’ye alıp 500e satan arkadaşlar siz satarken bid ve now buy’un ikisinide 500-500 mü yapıyorsunuz yoksa 350 yapıp bid’i now buy’u mu 500 yapıyorsunuz? Bid’i 350 yapıp now buyu 500 yaptığımda bazen açık artırmayla 440’ye alan da oluyor o yüzden soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: stimucin

maç başladıktan sonra ps ana ekranından ayarlar'a girip, ağ ayarlarına gir, internet bağlantısındaki tick işaretini kapatıp tekrar aç.
    sonra oyuna geri döndüğünde seni maçtan atmış olacak.
    en hızlı yöntem bu

Ayarlara falan girmeye gerek yok hocam,

Loyalty için maça başladıktan sonra PS tuşuna bas oyunu kapat yeterli, başka herhangi bir şeye gerek yok aynı işlem Xbox içinde geçerli Xbox tuşuna bas oyunu kapat tekrar aç bu kadar

Valla hocam ona hiç dikkat etmedim ama aralıksız telefon olsunweb app olsun ps4 den olsun hiç bırakmıyor dün mesela 185 k vardı şuan 230 k var hala devam ediyorum.Bide dün 350'ye aldığım oyuncuların çoğu 550 den gitti onun da faydası oldu.Şuan mesela 500 direk gidiyor 550'ye koyarsanız 30 dakika sonra onlar da satılmış oluyor.Satışa ben 450-500 yada 500-550 olarak satıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigbang61 -- 11 Ekim 2017; 15:38:14 >
  • 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    oyunu kapatıp açmak zaman aldığı için sadece internet bağlantısını ayarlardan işaretini kaldırıp tekrar işaretlemen daha süratli oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 22722273227422752276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.