Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: josrdr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.685
Cevap
785
Favori
6.100.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 22322233223422352236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Div 6'ya bu kadroyla geldim, değiştiriyim mi sizce artık kadroyu? Epl falan mı kurayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 50mpbs internetim var fut online maçlarının hepsi kasıyor hep mi interneti kötü rakip geliyor yoksa bende mi bir sorun var anlamıyorum

• Momentum diye ağlamayanı dövüyorlarmış 😀 güncellemeyle oyun toparladı gibi(Kendi adıma en azından) Stoperlerin uzaktan şutları karşıladığı klasik fifaya döndü oyun.Uzaktan kolay kolay yemiyorum.Tabi yine de 5 atan rakipler geliyor.

Ben fifa17'yi beğenmediğim için karşılaştırma yapmıyorum.

Benim meselem bu momentum olayı.Şimdi iyi hoş ilk 20 maç takım coşuyor,ara paslar xavi iniesta.Daha sonra bir düşüş oluyor birkaç maç kaybediyorsun ona da tamam.Kaybettiğim maçları değil kazandığım maçları sorguluyorum.Rakip momentuma denk geliyor benim takım yardırıyor mu? 20G 3B 7M(3ü son 3 maçtan)

En gerçekci yorum kazandıkça oyun seni yine son maçlarını kazananlarla karşılaştırıyor haliyle bocalayabiliyorsun.Aksini düşünmek istemiyorum.Benim kazandığım maçlarda da rakipler momentuma maruz kalıyorsa ne anladım o işten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1913 -- 8 Ekim 2017; 12:47:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

Arkadaşlar 50mpbs internetim var fut online maçlarının hepsi kasıyor hep mi interneti kötü rakip geliyor yoksa bende mi bir sorun var anlamıyorum

wifiden degilde ethernet kablosu ile baglanmayı deneyin problem çözülecektir büyük ihtimalle
  • webappdan transfer marketten walker sanchez aurier hep özel kartları karşıma geliyor gold kartları görünmüyor
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Sağolun neden böyle oluyor acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar 50mpbs internetim var fut online maçlarının hepsi kasıyor hep mi interneti kötü rakip geliyor yoksa bende mi bir sorun var anlamıyorum

Hocam benim de 50 mbitti netim denemediğim yöntem kalmadı baktım olmuyor servis sağlayıcıyı değiştirdim. Düzeldi şükür. Bölgenin, binanın altyapısı vs kötü olabiliyor. Ona da pek yapacak bir şey yok.

• Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    Hocam ama steamdan ya da psn den oyun indirirken 45-50mpbs görüyorum ben sadece maç yaparken lag oluyor oyunda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar paranın çoğunu forvete mi yoksa orta sahaya mı gömmek lazım? Hangi bölge oyuna daha dramatik etki ediyor sizce? illa forvetin mi en iyisini almak lazım? Mesela içimden KDB geçiyor ama o parayla çok iyi forvet alırsın diyorum sonra.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • quote:

Sağolun neden böyle oluyor acaba

nedenini bende bilmiyorum ama online oynarken ethernetle baglayın bir problem olmaz kolay kolay
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA ☺️

• JamaisVu_34 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Sbc kaça maloldu?Yapmadığım bi bu kaldı.Evi arabayı basıp yapmak da olmaz satılamıyor çünkü.

• hakan1913 H kullanıcısına yanıt
    Hocam aşağı yukarı 250k civarı...Paketler ayrıca duruyor...Zaten paranın 170-180 k sı Mane'yi feda etmeniz☺️ Sonra Bi fabregas alıyoruz 27-28 k ya, sonrası geliyor 😊

• Arkadaşlar elinizdeki yüksek fiyatlı oyuncuları satın bence.

İki senedir fiyatların düşüşe başladığı tarihi Eylül 6 ve Eylül 8.

Bu hafta milli takım arası olduğu için tüm dünya genelinde ekstra totw kartları haricinde bir düşüş yaşanacak bu senede Salı Günü tekrar takımınızı kurarsınız

• Sagol satmayi denicem

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

Arkadaşlar elinizdeki yüksek fiyatlı oyuncuları satın bence.

İki senedir fiyatların düşüşe başladığı tarihi Eylül 6 ve Eylül 8.

Bu hafta milli takım arası olduğu için tüm dünya genelinde ekstra totw kartları haricinde bir düşüş yaşanacak bu senede Salı Günü tekrar takımınızı kurarsınız

Aynen ben de pazartesiyi düşünüyordum ama salıya daha da mı düşer?
  • Potm neden sadece pl den seciliyo?

• ingiltere ligi için sag bek kimi önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetunal00

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetunal00

ARKADAŞLAR KULLANMAYAN VAR İSE TRANSFER LİSTESİ ARTIŞI GÖNDEREBİLECEK BİR BABAYİĞİT VAR MI ACABA?

Dostlar 10.000 coins e alabilirim kullanmayanlar var ise

Bkz. iyi insanlar. :) @serhat54 khan_1903
  • 
Sayfa: önceki 22322233223422352236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.