Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: digital90 , SertaçÇelebi QMTJK Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
172.992
Cevap
786
Favori
6.113.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21192120212121222123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

TR'den icon alanlar mı yarın oynayabilecek? Galiba ronaldo edition yazan 29'u TR'de.

Yarın 23:59'da oyuna giriş için hazır olacağız.
  • Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    Endenozya yarin 19:00 da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    Hocam alakasız olacak ama Kvothe mi o?
  • gördüğüm kadarıyla ps store da fifa18 için points satışı başlamamış. oyunun oynanmaya başlaması ile başlar diye düşünüyorum. point alan varsa bildirsin.
  • Marquee maçlarını twitterden takip edebilirsiniz

https://twitter.com/EAMarquee

Ayrıca totw tahminlerimi de paylaşacağım.

http://www.futhead.com/18/squads/286357/
  • quote:

Orijinalden alıntı: rimnir

arkadaşlar if Kane gelir mi acaba ne diyorsunuz.

if morata %100 gelir.yatırım amaçlı normal kartlarından alınabilir

Bu haftaki olası tahminlerim, tüm maçlar tamamlanınca güncellicem.

http://www.futhead.com/18/squads/286357/
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Oyunu indirdim beklemedeyim

Demo ile aradaki farkları ve diğer izlenimleri aktarırsın bize hocam.
  • Hemen UT'e dalacağım WebApp'ın verdiği paketler cacık çıktı bende kadro kurmak için kiralık oyunculara ve maç coinslerine kaldım. Çok merak ettiğim Journey Mod'a bile girebileceğimi sanmıyorum 2-3 gün. Geçen seneki UT ile olan farkları yazarım elbette.
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Ta kendisi. Okuduğum en iyi kitaplardan biri.

• Şöyle bir Tsl kadrosu benim için idealhttp://www.futhead.com/18/squads/354478/ Adriano yerine Caner olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

TR'den icon alanlar mı yarın oynayabilecek? Galiba ronaldo edition yazan 29'u TR'de.

Evet Tr psnden Ronaldo ve icon sürümler alanlar gece 12 gibi oynayacaklar. Us 7-8 saat sonra

• Icon editionların jumbo paketleri verildimi?
  • bpl oyuncuları tırmanışa geçti bugün. kurmaya niyeti olan varsa şimdi kursun. yarın oyun çıkınca 19k lık wilian 40k , 8klık gueye 15 k ya çıkar minimum. dün 15k ya almıştım willian ı , aynı şekilde vardyi 8 e almıştım dün şimdi 10k nın altında yok
  • Ps4 us psn için fifa points almayı düşünüyorum fakat nasıl yapıcaz? Amazonda ve store'da yok.. 17 için alıp 18'e mi aktartıcaz live supporta bağlanıp?

Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

• Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    Hangi psnden oynuyorsan ödeme yöntemine göre alabilirsin sorunsuz. Us psnse amazondan psn para kartı al code gir hallet. Fifa 17 de aldığın veya hesabında olan pointi tek seferlik fifa 18 aktarabiliyorsun. Ben geçen sene yapmıştım.

• Arkadaşlar standart edition'u ön sipariş ile almıştım, şimdi bunu icon edition olarak değiştirme ya da upgrade etme imkanım var mı? Twitch'te oynayanları izleyince biraz gaza geldim ve üç gün, üç gündür diyerek böyle bir ihtimali düşünmeye başladım :D
  • En ucuz en dandik oyuncularla gidebildiğim yere kadar gidicem. Boostlardan ve sezonlardan kalacak coinsleri bekletecem yatırım için kullanıcam. İlerde güzel kadrolar için sermayemiz olsun. Yoksa hemen iyi kadro kurunca para eziliyor çünkü piyasa şişkin olacak oyun çıkar çıkmaz.

• reverse.angle kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum hocam. Satın alınamıyor hatası verir psn. Verecekleri paketlerden bir cacık çıkmaz ama ronaldolarla oynamak güzeldir herhalde.

• atabrkk kullanıcısına yanıt
    Evet, buna benzer bir uyarı verdi yanlış hatırlamıyorsam ve bu yüzden burada bir sorup şansımı deneyeyim dedim :)

Amacım verdiği paketler ya da kiralık Ronaldo'lar değil, twitch yayınlarından gaza geldim 29'una kadar beklemeyeyim diye icon edition alayım diye düşündüm bir an :) Neyse artık 5 gün daha dişimizi sıkacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Hangi psnden oynuyorsan ödeme yöntemine göre alabilirsin sorunsuz. Us psnse amazondan psn para kartı al code gir hallet. Fifa 17 de aldığın veya hesabında olan pointi tek seferlik fifa 18 aktarabiliyorsun. Ben geçen sene yapmıştım.

Amazondan alıyorum ne alıyosam da, 18 için henüz satışta yok.. amazondan 17 için code alıp, aldığımız code'u us psn store'a giriş yapıyoruz. Sonrasında oyun içinden mi aktarım yapıyoruz yoksa live supporta bağlanıp mı rica ediyoruz?

Teşekkürler cevap için

• 
Sayfa: önceki 21192120212121222123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.