Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
173.055
Cevap
785
Favori
6.117.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18481849185018511852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yenileceğini anladığın zaman çıkmak istiyorsan. KONDİSYON gitmesin diyorsan. Ayarlar Ağ sekmesinden hız testi yaptıyorsun bağlantı kopuyor. Böylece Sadece Kontrat gidiyor. İlk 11 oyuncuların kondisyonu aynen duruyor
  • haftanın oyuncusu psg alman kalecisi trapp, TT den ise alman oyuncu defans howedes- celta vigo forveti aspas -anderlet orta saha dendoncker howedes hariç memnun değilim
  • arkadaşlar sakın kante sbc yapmayın tots kante çıkınca pişman olmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimde 86 son 87 benteke 88 eriksen ve if lallana var şuan satayım mı ? fiyatlar acayip düşmüş ? Şuan satıp otw kante alsam tots kartı çıkınca otw ona dönüşür mü ?
  • 25000 e paket açtım.İçime benzema doğdu çıkar diye..Balotelli çıktı ya :S
  • Arkadaşlar bir sorum olacak..Yardımcı olur musunuz ?Şimdi haftanın iyileri ile maç yapıyorum kazanıyorum.ps4 'ü kapatıyorum bi kaç maçtan sonra..FİFA 17 Yİ açınca o maçları yapmamışım gibi gösteriyor.Aktif görevler yapılmamış oluyor.
  • bikaç haftaya tots gelecek iken satılamayan oyuncuya 1-1.5m bağlamak kadar saçma bişeyi ancak ea düşünürdü zaten
  • bugünkü marquee matchups tahminleriniz var mı ufaktan sbc kadrosu toplayalım

benim gelebilecekler listem şu

angers-guingamp
    psg-monaco
    munchengladbah-frankfurt
    münih-dortmund
    san lorenzo-cd universidad catolica
    gamba osaka-adelaide united
    suwon-kawasaki

başka tahminleri olan varsa alabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poiraz -- 24 Nisan 2017; 13:13:37 >
  • Fiyatların bu kadar dip yaptıktan sonra

Normal seyrine geleceğini düşünen

Veya öngören varmı?

• 2 kez yaptım Lottin ve Fekir çıktı. Zaten fransız kadrom vardı, Fekir'den inanılmaz memnunum ile kez böyle bir oyuncudan bu kadar verim aldım, diğerini sattım. Elimde 91'lik Cavani var acaba satıp aynı sbc.den 4 kez daha mı yapsam diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

Fiyatların bu kadar dip yaptıktan sonra

Normal seyrine geleceğini düşünen

Veya öngören varmı?

Dahada düşecek tots geliyor haftaya ben tüm kadroyu satıp 85 86 87 rayting ve ucuz totwlara gömdüm beklemedeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sai6 S kullanıcısına yanıt
    Daha da düşer mi. Benoyunu ilk defa bu sene oynadım geçen senede böyle mi oldu. Örneğin TIF Eriksen 300'e almıştım. şimdi 200'e düştü TOTS gelince 200 altınada düşer mi?
  • Mirza63 M kullanıcısına yanıt
    Konsolda hile var.Aynı pc deki gibi 1-0 öne geçip bağlantıyı koparıyorlar.Hiç şüphem ki bundan daha başka bir sürü hilede var.Ps4 öyle temiz bir ortam yok hileci kaynıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun34_4 -- 24 Nisan 2017; 14:6:0 >
  • onca kart hiç old yanarım yanarım ona yanarım tahmini zarar 400 k civarında :D
  • Arkadaslar bu yilin genc oyuncusu sbc sinin ilk gorevini yapabilen varmi? (Delle allii)

Cok uygun fiyata spurs moo su dusurdum ama bu gorev icin 1 tane secenek yesil olmuyor ( 5 secenekten 3. Su)

Internette spirs bronzu ile yapilabildigi yaziyordu.

Varmidir bu sbcyi yapabilen yardimci olabilecek bir arkadas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • candor35 C kullanıcısına yanıt
    kesinlikle düşer dostum 140 150 yi görür

• Basarrrr kullanıcısına yanıt
    Gece ilk saatlerinde yapılabiliyordu ben bronzla yaptım,sonra açığı kapattılar

• Beyler saka maka cok guzel zarar ettik he

2 kadrodan toplamda 300 k falan zararim var

2 zara 100 binlik olduk valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 24 Nisan 2017; 14:58:35 >
  • d.gurcan kullanıcısına yanıt
    Tamam bende satayım hepsini ozaman şuan için 400K zarardayım. 1.4M kadrom 980K larda
  • Ben satıyorum.

Zaten bugün pazartesi

Hafta içi dahada düşer.

• 
Sayfa: önceki 18481849185018511852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.