Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: john ciga Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.671
Cevap
785
Favori
6.099.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kulup el değiştirme itemi aldım nasıl kullanıcam bilen yok mu acaba ?
  • Tow bu hafta oyuncularindan Diego castro 10.500 alinabiliyor. Zaten quicksell 10250 den gidiyor. 84 rating oyuncu. 250 coins icin risk alinir. Ben 20 tane aldim. En kotu hafta bitimce 1000 coins karla satarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pesten fifa17 yeni geçtim. 1 haftadır da online da oynuyorum ps4 üzerinden. Sezonları oynuyorum. Klasman 3 e kadar yükseldim. Az önce karşıma ABD den bir rakip geldi. İkimizde Barça yı seçmişisiz. Adamın pasları sertti, oyuncuları daha atikti, şutları sertti. Bariz bir fark vardı arada. Bana mı öyle gelmiştir yokda bunu tuşu falan mı var.?

• prestiggge P kullanıcısına yanıt
    Paslari r1+x ile daha sert atabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: prestiggge

Pesten fifa17 yeni geçtim. 1 haftadır da online da oynuyorum ps4 üzerinden. Sezonları oynuyorum. Klasman 3 e kadar yükseldim. Az önce karşıma ABD den bir rakip geldi. İkimizde Barça yı seçmişisiz. Adamın pasları sertti, oyuncuları daha atikti, şutları sertti. Bariz bir fark vardı arada. Bana mı öyle gelmiştir yokda bunu tuşu falan mı var.?

Plase tusu ne ise sizde ona basili tutup bas atin sert pas atar

• Beyler italya ligi en iyi stoper ,orta ve sağ ve sol kanat ikilisi kim/kimler tecrubelerinize göre ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobertoMassimo -- 13 Şubat 2017; 0:32:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

Paslar coştu resmen. Dez avantajı ne sert pasın? Birde hangi paslarda geçerli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 13 Şubat 2017; 0:59:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobertoMassimo

Beyler italya ligi en iyi stoper ,orta ve sağ ve sol kanat ikilisi kim/kimler tecrubelerinize göre ?

bütçemizi sınırsız tuttugunuzu varsayıyorum aksiyse söyleyin

en iyi stoper IF Chiellini

en iyi orta saha SIF Nainggolan

en iyi sağ açık TOTT Salah

en iyi sol açık TOTGS Mertens 2- IF Perisic ve IF Insigne
  • quote:

quote:

Paalar coştu resmen. Dez avantajı ne sert paaın? Birde hangi paslarda geçerli?

Biraz yakindaki adama atinca kontrol edemiyor . Ne zaman atacagina sen karar verirsin oynadikca

• ya arkadaşlar karşı karşıyayım welbeckle yanımdaki adama pas atıyorum auta vuruyor topu.. Ters ayak olayımı bu ?
  • Biktim bpl kadrolarina karsi oynamaktan. Dagitiyorum italya kadrosunu ben de bpl kurucam full pace kadro kurucam hep biz mi uyuz olucaz karsi tarafa

• Wl normal insan işi değil sinir hastası yapacak adamı

18.galibiyeti alıp yatıcaz abuk subuk hareketler penaltıyla yenilmeler sondan 3. Maçta gold 3 olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

Paalar coştu resmen. Dez avantajı ne sert paaın? Birde hangi paslarda geçerli?

Biraz yakindaki adama atinca kontrol edemiyor . Ne zaman atacagina sen karar verirsin oynadikca

Adamlar evrim geçirdi r1 ile takım diziliyor çalımla. Ama hiç olmasaydı daha iyi olurdu. Div 3 e kadar kullanmasını bileni denk gelmedim.

• ya beyler hiç cevap alamıyorum sizden. biri de cıkıp demiyor ki kardeşim bu yüzden.. Neyse canınız sağolsun
  • Bpl yatirimi yapacak olanlar fiyatlsr yukseliyor

Ben Kante ve bellerin almistim simdi biraz Vardy depolicam

• quote:

Orijinalden alıntı: Martingale

ya arkadaşlar karşı karşıyayım welbeckle yanımdaki adama pas atıyorum auta vuruyor topu.. Ters ayak olayımı bu ?

ters ayaktan ziyade vururken yön tuşlarını ayarlayın vurmak istediğiniz yere , ters ayakta etkiliyordur az da olsa
  • Haftaya hiç çekilmez WL

Begovic

Shaw baily smalling Walker

Kante dembele fernandinho

Vardy Musa

Fix kadro

Midem bulandı artık bplden Keşke bütün bpl oyuncularına 10k ekstra vergi koysa ea sports rahatlasak. Rakipte Griezmann olunca seviniyorum değişik adam görüyorum diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel 1881

Mantıklı baya otw hangı kart oluyor ben bir türlü sif if otw diğer oyuncu kart isimlerini öğrenemedim.haftada 15- 20 maç yapıyorum div 2 ye çıktım. Şimdiye kadar bikere hafta sonu ligi.elemesi oynadım onda da finalde uzutmalarda yenildim.ne iyi.nede kötü oyuncuyum ama bu konuda cahil kaldım.kadrom ve elimdeki.ogelerle 4.milyona yakın da coinsim var alman ligi kurmak istiyorum mantıklı mı

otw siyah olan kartlar

4 milyonu kadroya yatıracaksanız ispanya ligi derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navarro4 -- 13 Şubat 2017; 2:18:44 >
  • Arkadaşlar oyunda olan varsa yazabilir mi ben ea sunucularına baglanamiyorum :/

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhturk

Arkadaşlar oyunda olan varsa yazabilir mi ben ea sunucularına baglanamiyorum :/

Ben oynuyorum suan

• 
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.