Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Totyde sbc koyacagini sanmam ozel gunlerde koyuyor sbc. Toty ozel gun degil. Piyasanin dusmesi islerine gelmiyor tabiki ama, bence totyde piyasada buyuk kirilma olacak
  • Su an hangi sbc ler yapılmalı sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkjn

Totyde sbc koyacagini sanmam ozel gunlerde koyuyor sbc. Toty ozel gun degil. Piyasanin dusmesi islerine gelmiyor tabiki ama, bence totyde piyasada buyuk kirilma olacak

Valla şuana kadar belki 4-5 sefer fiyatlar düşücek, market çökücek vs denildi ama EA hepsine önlem aldı ve aksine artış oldu.

Şimdi bu sefer kesin düşücek denilebilir ama bütün herkesin düşücek dediği şey kesinlikle düşmez :)

2-3 haftadır weekend koşulsuz, bu bile fiyatları indiriyor mesela. İki hafta arka arkaya koşul koysun kalbur üstü adamlar %20 artıyor..

2-3 hafta önce;
    If Manolas 103k'ya sattım 180 civar şuan
    If Kante 170k'ya sattım şuan 300'den fazla
    Hazard 195e sattım şuan 240

Düşücek diye beklerken ettiğim zarara bak😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: onderiko

TOTY zamanında mı çıkar bu SBC ler tekrardan?

tradeable toty sbc si demek , çok büyük maliyet istemek demek böyle birşey eğer olursa herkesin beklediği market, start up pozisyonuna geçer, Fifa geçmişinde örneği görülmemiş sahneler yaşanabilir, bana göre tradeable gelme ihtimali düşük. Eğer toty de sbc gelecekse untradeable modeliyle gelir bu da insanları çeker ama ne isteyebilirler o sbc de sorusu geliyor akıllara. Piyasadaki 88-85 zaten çok azaldı şimdi 84 ün çoğunu eritiyorlar 83 e de yansıdı. 83 rating isteyip 83 ve 82 ratinglileri kullandırıp 1 If istese 55-60 k ya biter yine ucuz kalır belki ıf sayısını artırabilirler ama kaç tane artırabilirler ki 81 lik IF lerin direnç noktası 14.5- 15 k. Herhangi bi senaryo görüp hamle yaparsam forumla paylaşırım şuan sbc de en çok giden oyuncuların trade pozisyonundayım.

• Bruma(alirıza) bu hafta bu takımla wl yapıcakmış😀
    [simage]
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    [/simage]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Hocam bir şey soracağım dün çokmilginç bir şey geldi başıma Joe Hart topluyordum 6000 den hemen al ile sonra yanlışlıkla bir tanesine transfer hedeflerine ekle yaptım ve oyun beni ana sayfaya attı Fut merkezde 1 tane öğe seni bekliyor dedi ve transfer hedeflerine eklediğim Joe Hart bedavaya almış oldum hiç başına böyle bir şey gelen var mı ? biraz araştırdım bir kaç video gördüm oyuncu kopyalama diye buna benzer bir şey yapıyorlardı ama fake olduğunu düşündüm çünk bir kaç kez tekrar aynısını denedim ama olmadı
  • Bence fiyatları ea belirliyor, bugün bir oyuncu satışa çıkarma düğmesine basmamla aynı anda hesabıma para yattı , 1 sn bile beklemedi , insan hızı olamaz,

Ayrıca 350 k coins vardı , hepsiyle paket açtım hiçbirşey çıkmadı , artık fut oynamıcam , online sezonlar oynarım

• feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Ben bu kadroyla 21 yaparım. O da 38-40 yapar. Ben bütün kadrolarla 21 yapıyorum, o hepsiyle 40 yapabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meskalin33 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle eğer öyle olduysa gerçekten, çok güzel :) benim başıma hiç böyle birşey gelmedi ama eğer böyle bi imkan olsaydı illa birileri bunu konuşuyor şuan kimi alsak değilde ronaldo kopyaladım messi kopyaladım diye konuşuyor olurduk :) o sırada çok joe hart aldıysanız ve birini de buy now ile aldıysnıza o alınan oyuncu olma ihtimali çok çok yüksek diye düşünüyorum.
    bende ilk başta öyle sandım ama ödenen tutar kısmı boştu yani para verip alınca genelde ödenen tutar kısmında ne kadara aldığınız yazıyor hepsini tek tek kontrol ettim hepsinde yazıyordu bir tek onda yazmıyordu
    Ultimate team i bırakmıştım tekrar başlayayım dedim sizin 84ov lu tüyonuzu deneyim dedin krcywkovyak ı 2200-2400de aldım şimdi 7kdan başlıyor eyvallah hocam.

• 😀 stres yapmıyor ama izliyorum çok rahat galibiyet lazım değil gibi😀 Stres oyunu çok etkliyor kendimde farkettim onu

• quote:

Orijinalden alıntı: meskalin33

bende ilk başta öyle sandım ama ödenen tutar kısmı boştu yani para verip alınca genelde ödenen tutar kısmında ne kadara aldığınız yazıyor hepsini tek tek kontrol ettim hepsinde yazıyordu bir tek onda yazmıyordu

çok ilginç , o zaman ara ara deneyin bu yöntemi açık bulursanız bizde geliriz :)
  • Arkadaşlar klup adını nasıl değiştirebiliyoruz ben bulamadımda yardımcı olurmusunuz daha önce değiştim belli bi levele gelince oldu ama şimdide değişmek istiyorum bulamadım bişey yapmam gerekiyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatic

Ultimate team i bırakmıştım tekrar başlayayım dedim sizin 84ov lu tüyonuzu deneyim dedin krcywkovyak ı 2200-2400de aldım şimdi 7kdan başlıyor eyvallah hocam.

coinler tııkır tıkır düşsün hesaba o zaman , sevindim ama paket açmayın sakın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Arkadaşlar klup adını nasıl değiştirebiliyoruz ben bulamadımda yardımcı olurmusunuz daha önce değiştim belli bi levele gelince oldu ama şimdide değişmek istiyorum bulamadım bişey yapmam gerekiyormu

Yanlış hatırlamıyorsam katalog'da 1 veya 2 tane vardı.Eğer kullanmadıysan orada vardır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Arkadaşlar klup adını nasıl değiştirebiliyoruz ben bulamadımda yardımcı olurmusunuz daha önce değiştim belli bi levele gelince oldu ama şimdide değişmek istiyorum bulamadım bişey yapmam gerekiyormu

Yanlış hatırlamıyorsam katalog'da 1 veya 2 tane vardı.Eğer kullanmadıysan orada vardır...

Hım anladım yani öyle bi madde yok istediğin zaman değişmek için
  • SIF icardi aldım inşşalh iyidir😀

• Neymara hangi chem karti onerirsiniz arkadaslar?
  • feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldınız hocam ? Görev yapsaydınız çıkardı bana az önce tekrar çıktı 3. defa oluyor bir hazard uğruna 5 kez yaptım 3 tane icardi bir tane müller bir tane Briand çıktı
  • 
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.