Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.654
Cevap
785
Favori
6.099.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 67476748674967506751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 85 pickten, 2 87, 1 88 geldi düz kartlar EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

85x5'ten de Altay, 1 88, 2 87, 1 86 geldi EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

Squad battles ödüllerinden de TOTS Fajr çekmiştim sattım hemen.

Paketleri açmadan öncede oyuncum ve param yoktu şimdi de yok hiçbir şey fark etmediEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

Süper lig tots takımı da kurup oynanmaz çıldırtır adamı wlde

İkon pick sbc geldi diye uçtu yine kartların fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 10 Mayıs 2021; 20:49:59 >
  • RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    Bana da kounde geldi ama oynatmam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10 tane la liga 80+ pick yaptım 3 tane tots geldi. Moreno, Kounde, Vazques.

85+ pick'ten Oblak geldi.

85+5'ten de düz altın oyuncular geldi. Lloris, Fernandes falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 10 Mayıs 2021; 20:55:15 >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt

twitchte 85 picklere bakıyorum, 10 kişinin 9una tots açılıyor. hatta çoğunda 2 tots birden falan.

şans senden gitmiş maalesef EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• 85+ pick gerard moreno geldi ulan kaleci gelse ona bile razıyım yine çöp yine çöp.

• Mütevazi bir kadrom var, fut birthday mesut ve podoski ile harmanlanmış bundesliga kadrom var. Farklı olarak what if guendouzi kartına bayıldığım için kadroyu bozmaya kıyamıyorum. Paketleri bundesligaya bekletiyordum. Zaten eğlence amaçlı oynuyorum, yoksa hepsini şimdi superlige mi açsam arada kaldım EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Bugün de tots Sosa’yı almaya çalışacağız 👍
  • 85 pickten 3 tane de 85 gelmez ama ya lanet olsun

• ne karar verdiniz arkadaslar ?

ben ultimate totsta 81-83-84 packlari acacagim

kalan tokenlerla icon moments pick dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 10 Mayıs 2021; 22:10:15 >
  • Bana da aynısı geldi, tuzak direk.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Elimdeki oyuncular ile perşembe zambrotta bitirecektim gaza gelip 150 200 Bin harcayarak ikon sbc yaptım.
    Ikon-MOO-Brezilya
    ( iyi be Kaka geldi, Ronaldinho da olabilir lan yoksa Pele mi)
    Sonuç Moments Rivaldo zayıf ayak 2.
    Ben yandım eller yanmasın, şansına çok güvenmeyen yada kadrosu eksiksiz olmayan yapmasın bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahadrkrmt B kullanıcısına yanıt
    Rivaldo mu :) o bayrağı gördükten sonra 2 defa prime çektim , Rivaldo demesin kimse 2 hafta paket açmadım geçmiş olsun.
  • 11k dan aldigim 100 tane krul tots 19 k dan gitmis.simdi baktim 23 k diyor saka gibi.neden yukseldi ki acaba ?

piyasaya baktigimda bir tek 83 ve 84 rating adamlarin yukselmedigini gorup 100 tane topluyorum bakalim kar birakacak mi..

84 ler normalde 10 k dan giderken su an 5300 civari.

ben yedder fulluyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 10 Mayıs 2021; 22:51:5 >
  • Swap set3 bitişi itibariyle temmuz 31 olacağını varsayarsak eh işte denebilecek biçimde geldi.

Bunun yanında oyunun 4 game changer kartından birini vermeleri her ne kadar 40 gün sonra ulaşılabilecek olsa da olumlu olmuş zaten sbcsini bekliyordum.

Fodder sorunu yaşayanlar en baştan 6 tokena kulübe ortalama 55-60 oyuncu eklemiş olurlar kalan tokenlarda bir şekilde değerlendirilir. Onun dışında en iyi tercih tabi ki game changer Vieira'dır. Zaten ekonomim müsait Vieira bütçem var diyen de 15 tokenlık 92 üzeri moments forvet paketini denemeli diye düşünüyorum.

• Shafter kullanıcısına yanıt

ultimate totsta paketlerle final vermek güzel bence de.

vieira'ya gitmeye hiç gerek yok, şu evrede abartı bir ağırlığı yok oyunda. renato daha iyi bir kart benim görüşüm. kalanlarla pick seçim yapacağım bende.

• yalniz bu hafta farkettim ki gold cr7 mbappe neymar fena nerf yemis.

gerci su an kadrolarda ki en ucuz adamlar bunlar.dogal oyle olmasi.mbappenin atamadiklarini red pickten gelen 92 barnes ufleyerek atiyor..

• Nereye geliyor bu? Nasıl açacağız?

• yazarcokaydin kullanıcısına yanıt

Hocam süper lig için yılın takımı ögeleri yayınlandı. Anasayfada haberler yayınlanan ögeleri kısmından hangi oyuncular olduğunu görebilirsiniz. Oyunculara ise ya paket açarak ya marketten satın alarak yada sosa gibi görevler ile ulaşabilirsiniz

• Arkadaşlar ligue 1 tots için tarih var mı?

• Tots neymar Xboxda ne kadar fiyata gelir acaba tahmini 5 e alabilir miyiz EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

Yoksa krampon formamı alırız 5 milyona

• 
Sayfa: önceki 67476748674967506751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.