Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmtulsnn Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.654
Cevap
785
Favori
6.099.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 63616362636363646365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam, adamlara mesaj at, galibiyet senin olsun de. Ben kafa golü atıcam dersin. İngilizce söyleyebilirsin herhalde. Hemen yardımcı oluyorlar. En kötü kornerden atabiliyorsun ben genelde öyle yapmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 2 Aralık 2020; 19:44:13 >
  • Adamlar bıraktıkları halde yapamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eno23bjk E kullanıcısına yanıt

hocam rakip oyunu biraktiginda kanada in herkesi L1 e basarak iceriye kostur, player lock ile kontrol ettigin adama kilitle, yuksek orta ac, AI kafa vursun icerde. Yanlis bilmiyosam orta actiktan sonra kare'ye basarsan sut cekecektir AI. Denemedim ama en rahat bu sekilde yapacagini dusunuyorum.

• Eyvallah Bakalım deneyecem

• EA'nın TR hesabı google translate kullanıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 2 Aralık 2020; 20:10:33 >
  • Eno23bjk E kullanıcısına yanıt
    Kalenin dibine in ceza sahasında altı pasın kenarından orta yap valla L1 kare galiba biraz daha yüksek yapıyo emin degilim , oynarken elim otomatik gidiyo 😜
    Yaparsın hocam ama topu adamın ceza sahası dışından alıp gitme hemen, oyunu geriden kur boş kalsin ceza sahası yoksa kalabalik olur.. kendi sahandan kanattan gidip orta yap. Adam izin veriyosa yapmana player in box olayını fulle. Ceza zahasına yüklen ayarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 2 Aralık 2020; 20:31:44 >
  • simdi top 100 bitirip su totw dan adam verseler oyunu birakirim.

cok mu zor haftalik event adamlarini picklere eklemek..resmen bu sene oyundan sogutuyolar.

• Arkadaşlar coin müşterisi nereden hangi siteden bulabilirim paraya ihtiyacım var biliyorum burda yasak ama bilgi verecek olursa sevinirim
  • Buralar fifa 20 zamanı daha doluydu, daha çok yazı yazılıyordu. Herhalde Şubat'tan sonra yoğunluk olur burda.

• Baby Ronaldomu Mid Cantona mı deneyenler ST pozisyonunda fikir verebilecek varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sportbible.com/news/gaming-ea-sports-hit-with-fifa-21-lawsuit-over-dictating-outcomes-20201201

https://www.sportbible.com/news/gaming-electronic-arts-hit-with-lawsuit-over-ultimate-team-loot-boxes-20200818

EA dava edilmiş, ultimate team ile ilgili olarak. script ile sonuçları etkileyip insanları FP almaya yönlendiriyor vs diye. detaylar linklerde.

• Serverlar yine kaymak gibi maşallah :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta wl oynamadığıma sevindim gerçekten ne leş bi totw
  • Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    Karantina çok etkiledi birden eve kapanınca deli gibi oyun oynamaya başladı herkes ben dahil. Tabi oyunun kendini geliştirmemesi tam tersine daha kötüye gitmesi de etkiliyor biraz.
  • Beckham'ın hangi kartı free verilecek? CM mi RM mi? CM sanki kadrolarda oynayabilir gibi.
  • srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    O konsollarda yan hesap açıp coins kasıyorlar. Yan hesap açıp, FIFA oynama hakkı doluyor. 6 hesap konsoldan açılabiliyor, toplamda 16 hesaba müsade ediliyor. Diğer 10 hesabı da sağdan soldan alıp giriyorlar. Yani siz cihazı alsanız, FIFA oynayamazsınız. Kendi hesabınızla bile. Çünkü cihazda FIFA oynayabilecek hesap limitini doldurmuşlar. Coins kasanların PS'leri onlar.
  • scurrminator S kullanıcısına yanıt
    Timo Werner ve IF Watkins'i şiddetle tavsiye ederim. Şu anda Çift ST Werner ve IF Rashford kullanıyorum ikinci yarı Werner'i ortaya çekip Watkins ST oynatıyorum çok işe yarıyor.
  • Çoga kullanıcısına yanıt
    Hocam duyduğuma göre Xbox tarafında oyun daha rahat diyorlar. Bende Xbox'a geçiş yapmayı düşündüm fakat hem 2003'ten beri PS kullanıyorum hemde Psn hesabımdaki oyunlardan dolayı Ps5 almayı düşünüyorum. Eğer yurtdışında tanıdığınız varsa Ps5'i 4500-5000 civarında alabiliyorsunuz. Ben şahsen dediğim yol ile 4500'e alacağım. Tabii fiyatı 1 ay önce hesaplamıştım şu anda max 5000'e falan denk gelir.
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Fifa 20 oynadın mı direk fifa 21 den mi başladın veya daha önceden fifa oyunlarını aldın mı hocam
  • Bedava verilecek olan Real Madrid kartı olacak RM.

• 
Sayfa: önceki 63616362636363646365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.