Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü7 Mobil2 Android
5 sn
130.113
Cevap
583
Favori
4.494.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 20 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3705
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 600
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 344
  • Favoriye Eklediklerim 586
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3158 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2407 mesaj) Alkalen Fosfataz (2098 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (58686 mesaj) Mobil (51561 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5613 mesaj) Uygulama (7579 mesaj)
  • @
36 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    2849 Mesaj

Bu ea harbi çok şakacı  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b3/21/68/b3216806d13a4e7932870ad003a8fd37.jpg&t=0&width=480&text=1
    |
    |

risk hep var 2013 den beri yan hesap sistemiyle kadro yapıorum tabi pakette alıorum arada bi kere market ban yedim oda bu formdan bi arkadasa sattım heralde onun üzerinden yakalandım gecen sene hiç unutmam suarez kartı üzerinden yolladı heralde arkadasın hesabı takipteydi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/82/0b/07/820b07cb5ba58432175119d2545d2142.png&t=0&width=480&text=1

benim taktiklerimle hiç sorun yasamadım

diyceklem

-hesaplar arkadaslıkta ekli olmasın

-aynı interneti kullanmasın

-acık arttırmayla son saniye alınsın

-24 saat gecmeden ikinci transferi yapmayın

-meblağlar ufak olsun 1 seferde 150-200 k yı gecmesin

tabi risk hep var aman ıd nizi söylemeyin dikkat hiç ummadıgınız bi arkadasınız bile ıd nizi ea ya şikayet edebilir

mâlum insanımız kıskanc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman1933 -- 2 Aralık 2020; 14:30:23 >
    |
    |
    karakoyunn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AĞYAR DAHİ DOSTTUR BİZE

🌷💕🌹

• Yarbay
    6423 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilkerarici1110

fifa 09 ultimate team de uzaktan çok gol oluyordu pay to win gibiydi oyun bu seferde kucuk takimda 10 atio iyi takimda 10 atio berabere oluyo.

Alıntıları Göster

bana her pace i yuksek oyuncu ayni gibi gelmeye basladi

sissokko bile fuze gibi sut atiyor ters ayagi 3 yildiz olan martial 40-45 metreden atabiliyor gecen vasat adini hatrlamadigim ispanyol ortasaha oyuncusu alissona 35-40 mtreden atti bu sene cok garip oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bu kadarını bende beklemiyordum :D

|
    |
    Rasit82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: turkopol

bana her pace i yuksek oyuncu ayni gibi gelmeye basladi

sissokko bile fuze gibi sut atiyor ters ayagi 3 yildiz olan martial 40-45 metreden atabiliyor gecen vasat adini hatrlamadigim ispanyol ortasaha oyuncusu alissona 35-40 mtreden atti bu sene cok garip oyun

Alıntıları Göster
    Next gen bekliyorum eger bekledigim gibi olmazsa fifa 22 ye odaklanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PS5 için 4 aralıkta çıkacak versiyonda şimdiki kadrolarla devam edebilecek miyiz? Yoksa boşuna mı oynuyoruz?

Sızan TOTW'ye göre Griezmann ve Raphinha dışında işe yarar adam yok. Belki Benjamin Mendy oynatılabilir zorunda kalınırsa. Raphinha çıkarsa sağ kanatta lucas moura yerine oynatırım güzel olur. 

Ayni kadrolar devam edecek tabii ki, animasyonlarda iyilestirmeler olacak, ambiyans iyilestirmeleri olur o kadar, cok fark beklememek lazim. EA parayla satmadigi birseye ozenmeyecektir  

|
    |
    PVH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X 4.2Ghz(OC) w/Be Quiet! Dark Rock Pro 4 - 2 x 8GB 3400Mhz CL14 (OC) Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - CM H500P Mesh - Corsair RM750x 80plus Gold Psu - AOC G2590FX; Full HD 144Hz
  • Binbaşı
    1728 Mesaj
    Guncelleme mi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: fenerliso

Sızan TOTW'ye göre Griezmann ve Raphinha dışında işe yarar adam yok. Belki Benjamin Mendy oynatılabilir zorunda kalınırsa. Raphinha çıkarsa sağ kanatta lucas moura yerine oynatırım güzel olur. 

Griezmann da LW olduğu için cok ise yaramaz bence. Ben Diagne istiyorum

Ferland Mendy ile yeşil bağlantı kurulup CAM veya ST oynatılabilir, bir bakıma daha iyi oldu kanat gelmesi  

Ayrıca Aboubakar'ın da gelmesi lazımdı bence derbide 2 gol atmanın yetmesi gerek 5 büyük lig dışında da  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 2 Aralık 2020; 17:19:50 >
    |
    |
    Alkalen Fosfataz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Selam arkadaşlar, 3 hafta önce başladım kadrom böyle. Defans hattından çok memnunum. Orta saha ve ileri hatta bazen sıkıntılar yaşıyorum. 100-150k bütçem var. Oyuncu önerebilir misiniz? (442 oynuyorum).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scurrminator -- 2 Aralık 2020; 17:32:45 >

2 tane cok defansif orta saha ile oynamanizi onermem. 2 CDM ile oynadiginizda pas yapabilen, ileriye bindirebilecek en az 1 CDM gerekiyor, yoksa zorlaniyosunuz. Mevcut duzende Chemistry korumak icin pek degisiklik yapma sansiniz yok. En azindan Sissoko - Matuidi' ye belki Catalyst basabilirsiniz, biraz daha pas oyununu kolaylastirirlar.

|
    |
    scurrminator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X 4.2Ghz(OC) w/Be Quiet! Dark Rock Pro 4 - 2 x 8GB 3400Mhz CL14 (OC) Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - CM H500P Mesh - Corsair RM750x 80plus Gold Psu - AOC G2590FX; Full HD 144Hz
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Arkadaşlar ps4 almayı düşünüyorum fakat çok sık fifa 21 banlı ilan görüyorum. Eskiden hesap banlanıyordu, durum değişti direkt makine ban mı atıyorlar? Bilen birisi cevap yazabilirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn1905 -- 2 Aralık 2020; 18:53:47 >

|
    |

Hocam, adamlara mesaj at, galibiyet senin olsun de. Ben kafa golü atıcam dersin. İngilizce söyleyebilirsin herhalde. Hemen yardımcı oluyorlar. En kötü kornerden atabiliyorsun ben genelde öyle yapmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 2 Aralık 2020; 19:44:13 >
    |
    |
    Eno23bjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    71 Mesaj
    Adamlar bıraktıkları halde yapamadım

hocam rakip oyunu biraktiginda kanada in herkesi L1 e basarak iceriye kostur, player lock ile kontrol ettigin adama kilitle, yuksek orta ac, AI kafa vursun icerde. Yanlis bilmiyosam orta actiktan sonra kare'ye basarsan sut cekecektir AI. Denemedim ama en rahat bu sekilde yapacagini dusunuyorum.

|
    |
    Eno23bjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    71 Mesaj
    Eyvallah Bakalım deneyecem

Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,339
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.