Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmtulsnn Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.654
Cevap
785
Favori
6.099.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 63316332633363346335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beckham gelecek diyorlar yeni sezonla birlikte. Icon sbc de gelebilir bu hafta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

kadro yorumlarınız nedir

• beuchat kullanıcısına yanıt
    Maç içinde de böyle mi oynayacaksiniz? Firmino CAM olarak güzel oluyor, öneririm

Fabinho yerine Allan, Sissoko. Sola Zaha, sağa Lucas olabilir.

• EA ücretsiz Beckham kartı verecekmiş. SBC’de kullanmak için ideal Ama cidden senelerdir şu kartı istiyordum. İnanılmaz mutlu etti beni. İstediğim tek ikon kartıydı. Tabii 2 ay sonra verecek olması kötü ama yine de bedava bedavadır. Bir de Real Madrid kartı olması ilginç olmuş.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 18 Kasım 2020; 19:52:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• herkese selam, fifa 20'e girince %30 indirim var fifa 21 için. fifa 21 beckham sürümü diye geçiyor. oyunun kendisi direkt sanırım ekstradan ne veriyor anlamadım volta için kart veriyor olabilir.

black friday beklerken ea play ile 270 tl ye geliyor oyun. bilginiz olsun :)

• Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Maç içinde CM oynatılir bence.

Acaba ikon kartı olarak da çıkacak mı? Oyunda sag kanat eksikligi var, belki bir çare olur

• Finn Balor kullanıcısına yanıt

Tek hayalim falso vererek gol atmak EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  frikiklerini ozlemistik...

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Bu haftaki TOTW güzel gibi. Ise yaratabilecek kart sayısı çok. Yarın ise yarar bir şey çekeriz umarım.

• bu hatlar arasindaki yeşil çizgiler cokmu elzem birsey ? hepsinin yeşil olmasi cokmu degistirir durumu ?oyuncularin tamami 10 kimya fakat her hat yeşil degil ise buyuk bir eksiklik mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

bu hatlar arasindaki yeşil çizgiler cokmu elzem birsey ? hepsinin yeşil olmasi cokmu degistirir durumu ?oyuncularin tamami 10 kimya fakat her hat yeşil degil ise buyuk bir eksiklik mi ?
    Tam kimya oynasın yeter, yoksa sarı yeşil bir farkı yok hocam. Farkli liglerden kadro kurarken oyuncuların tam kimyayla oynamasi için onlar.

• Cok guzel kartlar totw de !!! Kante mahrez mane ... Masallah.. italya yapanlar icin naingolan yanina vidal de geldi. Ben begendim. İnsallah guzel seyler cekeriz..

• Arkadaşlar serverlar nasıl çok yavaş bende sıkıntı bende mi

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt

benim oyuncular hepsi 10 kimya sahada premier lig bazilari haliyle farkli uyruklular..kirmizi hat yok yine de gavura vurur gibi vuruyor bana bu cins oyun..biktim ama surunmeye devam heralde.EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

tşk cvp.icin..

• yok baglantiymis,momentum,pingmiş yok kimya yok shadow muş taktik miş kadroymuş skill miş hepsi martaval..bu ayrintilarin hicbiri bu yazilimdaki kahpeliğin etkisinin yanindan bile gecebilecek detaylar degiller..game over..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 19 Kasım 2020; 2:7:58 >
  • Kounde görevinde ilk 11 inde 15 laliga oyuncusla 8 asist görevini nasıl tamamlıyacağız 8 asist yazıyor ama 15 istiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizo6

Kounde görevinde ilk 11 inde 15 laliga oyuncusla 8 asist görevini nasıl tamamlıyacağız 8 asist yazıyor ama 15 istiyor

Kadronda 8 La Liga oyuncusu ile 15 ayrı maçta La Liga oyuncuları ile asist yapmanız gerek.

• Mext kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu kadro ile ard arda 7 maç kazanıp div1 oldum
    Mollet çağ atlattı kadroya..reus ile başlıyorum oyun başında molleti alıyorum chem için..

Div 1 rank 1 kaç rating istiyor şu an ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Şu kadro ile ard arda 7 maç kazanıp div1 oldum
    Mollet çağ atlattı kadroya..reus ile başlıyorum oyun başında molleti alıyorum chem için..

Div 1 rank 1 kaç rating istiyor şu an ?

14670 şuan

• 
Sayfa: önceki 63316332633363346335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.