Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63166317631863196320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fenerliso

Sezon ödülünden kimi aldınız veya almayı düşünüyorsunuz. Ben şimdi ilerde werner ve aubameyang ile oynuyorum, werner satılamaz. Acaba lacazette alıp aubameyangı satsam mı oynayan var mı Lacazette ile?
    Ben Sabitzer'i aldım. Yedekten ikinci yarı sokuyorum, fena oynamıyor. IF Renato'yu sattim Sabitzer'i alınca. Hem de Mukiele, Klostermann, Upamecano, Alaba vs 4321 oynayıp full kimya oynatmak kolay.

Normal Lacazette ile oynadım oyunun başında, şutları cevikligi iyi ama yavaş. Su an oynadığın forvetler daha iyi, onumuzdeki günlerde daha iyileri de çıkacağı için mantıksız olur bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    Banada satilamaz paketten totw karti geldi bu adamin. Pek takip etmiyorum wl de oynamiyorum. Markete bakinca 210k civari fiyati var demekki onemli bi adam bu :) nerde onatmak lazim. bende bpl kadro var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Sezon ödülünden kimi aldınız veya almayı düşünüyorsunuz. Ben şimdi ilerde werner ve aubameyang ile oynuyorum, werner satılamaz. Acaba lacazette alıp aubameyangı satsam mı oynayan var mı Lacazette ile?
    Ben Sabitzer'i aldım. Yedekten ikinci yarı sokuyorum, fena oynamıyor. IF Renato'yu sattim Sabitzer'i alınca. Hem de Mukiele, Klostermann, Upamecano, Alaba vs 4321 oynayıp full kimya oynatmak kolay.

Normal Lacazette ile oynadım oyunun başında, şutları cevikligi iyi ama yavaş. Su an oynadığın forvetler daha iyi, onumuzdeki günlerde daha iyileri de çıkacağı için mantıksız olur bence.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

hiç bir oyun moduna giremiyorum. Bu hatıyı verip oyundan atıyor. bu sabah ea hesabımı steame bağladıktan sonra oldu. ne yapabilirim. platform ps4

• vakkas267 kullanıcısına yanıt
    O alttaki kırmızı kart bu hafta gelen oyuncu mu?

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt

Sabitzer de güzel görünüyor ve Mukiele'yi bağlamak için iyi olabilir de işte takımı değiştirmem gerek bilemedim kararsızım.

• Ana hesabıma elite ödüllerini açtım hem picklerden hem packten llorente geldi. Arkasında bernardo ter stegen. Bi 350 k kar etmişizdir. Yan hesaba pek bir şey çıkmadı 22 win bitirmiştim. Şimdi kadroyu şekillendiricem iyice metaya doğru.

• vakkas267 kullanıcısına yanıt

Wl pick ile bugün aldığın oyuncuyu kadrodan çıkar. Bug var oyundan atıyor.

• 3 kere traoure cikti kim lan bu adam

• appachii kullanıcısına yanıt

Çok güzel CM oynar ateş eder. :)

• Fenerlove66 F kullanıcısına yanıt

Webapp transfer market açılma olayı tamamen şans işi. Kiminde 1000 maçta açılmazken kiminde 100 maçta açılıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Fifa 19 dönemimde yan hesabımın transfer marketi loyalty için gir çık yaptığım maçlar sonrasında açılmıştı. Sorunuzun diğer cevabına gelince bir önceki sene transfer market banı alan hesapların webapp'si daha zor açılıyor. Fifa 19'da transfer banı alan hesabımın webapp transfer marketi Fifa 21 için oyunun sonlarına doğru açılmıştı. Uzun lafın kısası oynamaya devam etmekten başka seçeneğiniz yok maalesef.

• Yani artik oyunu elestirmeyecem bile bile bile aldik artik hata bizlerde onu gectim de,

Cuma oyunu aldim 5 degerlendirme maci yaptik iste ilk defa 4 galibiyet aldim dandik yari silver vs kiraliklarla. Beni 3.divisona atti. Sonra 15 mac ustuste daha bismillah demeden 5.divisona dusene kadar 1 tane mac kazandirmayi gectim arada sadece 1 beraberlik aldim 20 sut cekip yenildigim fln oldu. Div 5 e dustum simdi ustuste 2 mac kazanabildim.

Tek iyi yani Xboxta 4.divison da bir mac yap achivementini almis oldum.

• 84 Watkins kaç kişiye geldi? Eminim en az 2 3 tane pick açanlara 1 defa gelmiştir. Ama Lorente gelmiyor nedense. İkisi de 84 reyting. Lorente gelenler kesinlikle kullansın en kötü yedekten soksun. Çünkü Valverde ve Lorente oyunun en iyi cdmleri.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Hocam bana hem pick hem totw paketinden geldi valverde ile oynatıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

Hocam bana hem pick hem totw paketinden geldi valverde ile oynatıcam

Valverde ve Lorente inanılmaz iyiler. Lorentenin sarı kartı bile muhteşem 84 reytingi daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 12 Kasım 2020; 18:21:20 >
  • Ben su an yatirimlardan dolayi paket acamiyorum ama kirmizilari actim kotu tabii ki.

Llorente isterdim ama kadrota uymuyor.

Wijnaldum if gelmesi lazim acilen oyundaki baby ve mid iconlari sayarsak sanirim en iyi 2-3 orta shaadan birisi cift yonlu 8 numara olarak. Fiyatina gore inanilmaz resmen. Mid Gerrard dusunuyorum ama Wijnaldum ceviklik yuksek olunca pres acan rakibe karsi guzel oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 12 Kasım 2020; 18:24:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Valverde mi de jong mu acaba ona karar veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

Valverde mi de jong mu acaba ona karar veremedim.

De Jong topu kullanması daha iyi onun için diyorsun ama 85 Valverde ve 84 Lorente topu iyi kullanıyor zaten bana göre gereksiz.

• Fenerlove66 F kullanıcısına yanıt

Aynı şekilde benim de 7 yıllık hesabım geçen sene coins transferi nedeniyle marketten banlandı. Bu sene marketi kullanıyordum ama webapp kapalıydı.

Yaklaşık 190 maç sonrasında dün açıldı web app. Hazırlık, wl, rivals, sb ne varsa oynadım ama çeşitli modlarda oynamanın faydası var mı bilmiyorum.

• promedyumx P kullanıcısına yanıt

Anladım oynamaya devam.. neyse sıkıntı yok rn azından boşa oynamayalım illaki açılacaksa konsolda sıkıntı olmasında artık zaman harcamaya devam teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 63166317631863196320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.