Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_efendy34 , by_efendy34 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.652
Cevap
785
Favori
6.099.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 63096310631163126313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakemleri bizim lige gore ayarlamislar galiba😂😂dun pes dedim ya ama suc bnde bnde sert oynamadim dokunmaya ayni sekilde penalti verdi😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben wekend league oynamamaya karar verdim. En dogrusu bu gibi. Kotu olan rivalsda hakkinin 30 mac olmasi. O isi bozdu. Ea israrla fut champions oynayalim diye ugrasiyor. Hele ki dusuk galibiyet yuzden varsa rivalstanda cok az coins geliyor. Kartlardan da sanirim sanslari cok asagi cektiler. Dun youtuberlari izliyorum. Yazik ne kartlar geliyor. 3klik topcu cikmiyor. Oyun herkese guzel bir gol atiyor sanirim. Bu ara cidden biktirmis halde.

• Arkadaşlar coins satışı yasak biliyorum ama oyunu bırakma noktasına geldim mevcut coinsleri satabileceğim bir site önerisi olan var mı ?

• dorukhanilhan kullanıcısına yanıt

Elit icin tebrikler ama asil tebrik edilmesi gereken bence hafta sonu 60 mac yapabilmen 👏👏👏

• Seasons da soccer aid takimini nasil seciyoruz bilen var mi?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar youtubeda fifa oynayanları izliyorum ve twitchtede. Ancak bu pc deki gibi hayvani baskı yapanları hiç göremiyorum. Glich mi var legacy hilesi mi var ne var bilmiyorum. Benim CMDler elleri belinde beklerken en kötü oyuncu bile 2 pasla kaleye geliyor. Kesinlikle top alamıyorum. Hele bu arkadan tutup çekenler gibi top kesinlikle alamıyorum. Adam dışarı atar ya da kaleci tutar diye dua ediyorum. Tüm bunlara rağmen 23 galibiyet alabildim ama gram zevk almadım. Defans ve pres nasıl yapılıyor?

• Genellikle olumsuz yorumlar görüyorum. İleride toparlama ihtimali olur mu ki güncellemelerle? Alıp almamak arasında gidip geliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 9 Kasım 2020; 15:40:21 >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt

Hic dusunmuyorum. Bu oyun motoru ve mantelite degismedikten sonra hep ayni. Ozellikle ceza sahasi icindeki mudahale olayina kesinlikle bir cozum gelmeli. Oyuncuya mudahale edememek ve sadece skill yapbildigi icin golu atabilmesi tam bir reIllik. Sanki ilk 18 icinde volta oynuyoruz. Bence suan sorun ping suresi degil zaten en iyi oyuncular dahil oyle goller yiyorki herkes bikmis halde. Tek avantajlri ciddi paralar harcayip cok iyi takimlarla oynuyorlr. 5 yiyorsa 7 atabiliyorlar. Herkes de oyunun bugini bulmus biraz tam sahasi pres biraz 18 ici skill ee zaten mac gidiyor. Ama herkes icin bu boyle. Ben bu yili pas gecerdim. Ps5 xbox series x le birlikte fifa 22 umarim farkli olacak diye hayal kuruyorum. Gorecegiz. Olaki bir indirim olursa alabilirsiniz. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• ysakay kullanıcısına yanıt

23 galibiyet cok cok iyi bir sonuc ! EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• TornadoSpin T kullanıcısına yanıt

kesinlikle sana katılıyorum hocam geçen sene fp çekmiştim ve 18-23 win arasında geziyordum bu sene fp almadım daha bir maçımda uzatmada oyuna aldığım werner thiago silvadan yavaş koşuyordu 2 side topsuz olmasına ragmen her seken top adama düşüyor,tackle yaptıgımda topa değiyor karşımdaki adam hiç sersemlemiyor top yine onda kalıyor adam bana tackle yaptıgında benimki toparlanana kadar adam gidip gol atıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Hic dusunmuyorum. Bu oyun motoru ve mantelite degismedikten sonra hep ayni. Ozellikle ceza sahasi icindeki mudahale olayina kesinlikle bir cozum gelmeli. Oyuncuya mudahale edememek ve sadece skill yapbildigi icin golu atabilmesi tam bir reIllik. Sanki ilk 18 icinde volta oynuyoruz. Bence suan sorun ping suresi degil zaten en iyi oyuncular dahil oyle goller yiyorki herkes bikmis halde. Tek avantajlri ciddi paralar harcayip cok iyi takimlarla oynuyorlr. 5 yiyorsa 7 atabiliyorlar. Herkes de oyunun bugini bulmus biraz tam sahasi pres biraz 18 ici skill ee zaten mac gidiyor. Ama herkes icin bu boyle. Ben bu yili pas gecerdim. Ps5 xbox series x le birlikte fifa 22 umarim farkli olacak diye hayal kuruyorum. Gorecegiz. Olaki bir indirim olursa alabilirsiniz.  

Bi kadar bariz momentum yoktu guncellemeden once

son macimda net 3 penaltimi vermedi adam daldi bildigin topa va ilgisi yok

ama benim oyuncuya carpti ceza sahasinda dusmedi bile penaltidan yedim

son 3 maximda hep boyle sert oynayanlar geldi bnde tamamlamadan kapadim wlyi

• oyuncu şutu attıktan sonra kaleciye takılıp düşünce penaltı veriyor saçma şekilde.

• Arkadaşlar en iyi first touch tuşu hangisi , rakipler bazen öyle bi topa ilk dokunus yapıyolar ki direkt istedikleri bölgeye doğru hızlandırıyorlar. Alternate ayar kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Arkadaşlar youtubeda fifa oynayanları izliyorum ve twitchtede. Ancak bu pc deki gibi hayvani baskı yapanları hiç göremiyorum. Glich mi var legacy hilesi mi var ne var bilmiyorum. Benim CMDler elleri belinde beklerken en kötü oyuncu bile 2 pasla kaleye geliyor. Kesinlikle top alamıyorum. Hele bu arkadan tutup çekenler gibi top kesinlikle alamıyorum. Adam dışarı atar ya da kaleci tutar diye dua ediyorum. Tüm bunlara rağmen 23 galibiyet alabildim ama gram zevk almadım. Defans ve pres nasıl yapılıyor?

PS4 de oynamayı bilmeyen çok fazla kişi var. 30 maç arasından büyük çoğunlukla kötü rakipler geliyor. PC de ise 23 galibiyet aldın mesela büyük ihtimal top 100 oyuncusu illa gelmiştir. Ama PS4 de gelmiyor sebebi çok fazla oyuncu havuzu var.

Defans olayına gelince de aslında öyle sürekli stoperini öne çıkartıp top kapmak iyi defans olmuyor. 10 kere kapsan 1 kere adam verkaç yapsa yamultuyor. Pas yolunu kapatmak her zaman daha iyi defans yapma şekli oyunda.

Nasıl kapacağına gelince de cdmlere ve defans 4lüsüne shadow basıp belli bir mesafeye gelince sadece tackle tuşuna basman yeterli. Zamanla elin alışır buna. 23 galibiyet yaptıysan zaten bu defans modelini yapmanı tavsiye etmem pas yolu kapatmak daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 9 Kasım 2020; 18:59:23 >

• 2 saattir silver oynuyorum , 1 galibiyet alsam alcam adami yok olmuyor kafayı yicem. Rakip bile inanamıyodur nasıl yendigine acayip seyler oluyor. Gercekten bu kadar kotumuyum , karsimdakiler mi cok iyi. Baska bi sey mi var

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasit82

2 saattir silver oynuyorum , 1 galibiyet alsam alcam adami yok olmuyor kafayı yicem. Rakip bile inanamıyodur nasıl yendigine acayip seyler oluyor. Gercekten bu kadar kotumuyum , karsimdakiler mi cok iyi. Baska bi sey mi var

Ben wl yi biraktim bu hafta o yuzden oyun izin vermedi resmen benden cok daha kotu rakiplere otunu verdi bastan deniyorlar eger hakem vermezse ilk faulu basliyorlar dalmaya yeni moda bu olmus tam noob oyunu malesef fifa suan

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Bu sene kafayı iyice yedi oyun. Hadi momentuma alışmıştık dicem ama bu defa enteresan deli gibi hızlı oyun elim yoruldu artık şu ortadan gelenleri tutcam diye adam kornerden kendi yarı sahasına gönderiyor ordan yine ortaya kosmaya calisıyor. Benimde valla bir kız arkadaş edinme dururum var. Eğer olursa iki dakika tutmayıp silicem. Rivals 4 kademeyim gidiyom orda adami yeniyom tekrar geliyom silver göreve gelen geçen 5 atiyo. İnanılmaz. Asıl wl orda dönüyo sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasit82

Bu sene kafayı iyice yedi oyun. Hadi momentuma alışmıştık dicem ama bu defa enteresan deli gibi hızlı oyun elim yoruldu artık şu ortadan gelenleri tutcam diye adam kornerden kendi yarı sahasına gönderiyor ordan yine ortaya kosmaya calisıyor. Benimde valla bir kız arkadaş edinme dururum var. Eğer olursa iki dakika tutmayıp silicem. Rivals 4 kademeyim gidiyom orda adami yeniyom tekrar geliyom silver göreve gelen geçen 5 atiyo. İnanılmaz. Asıl wl orda dönüyo sanki.

Momentumu komple kaldirsalar yada gecen seneki seviyeye cekseler hizi dusurseler ve en buyuk lanet hakemleri duzeltseler cok iyi oyun olur ama malesef toxic kitle oyinu birakicagi icin yapmazlar

• Bağlantı iyileştirme konusunda Port yönlendirme veya dns değişikliği filan yapıyor musunuz? Ben her şeyi denedim ama hiçbir fayda etmedi. Her türlü çok ağır oyun.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt

ben kullanıyorum ama hiç bir faydası yok.

• 
Sayfa: önceki 63096310631163126313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.