Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 63086309631063116312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PureHD

Son updateden sonra oyundan atma problemi yaşayan var mı? Maçtan durup durduk atıyor ve squad update indiriyor. Önceden hiç olmazdı 5 tane dc yedim bu hafta wl de.

En az 10 macim oyle gitti bnmde hatta biri biraz once

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk hafta 300k lik takim ile 22 yaptim
    İkinci hafta 2m luk taki ile 20 yaptim
    Ucuncu hafta 3m luk takim ile 20 yaptim
    Bu hafta 4m oldu takim degeri 18 de kaldim

Baglantiyi her zaman kendime bahane ederim evet buyuk problem fibersiz 60-70 ping ile oynamak calistigim icin serverin en yogun saatlerinde oynamak bunlari bahane ederim ama takim guclendikce kesinlikle daha kotuye gittitini farkettim sonuclarin. Rivalsda sorun yok Div 1 Rank 1 bitiriyorum her hafta ama WL inanilmaz zorlu rakiplerle mucadele ediyorum hic boyle degildi gectigimiz senelerde. Saglik olsun coinsleri biraz daha kasar yeni nesildede 1-2 wl oynar yine toty gormeden satarim coinsleri.

Bu arada yan hesaptan geliyor her hafta 1m yanlis anlasilmasin paketlerden sadece 60-70k cekiyorum ana hesaba hic yan hesap yapmasam 500k lik takimim anca vardi suan.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Valla hocam yayin yapanlari ben de izliyorum bana 29-30 galibiyet almalari cok sacma geliyor. Adam bir kac hareket ogrenmis devamli skill spamliyor. Rakibin defansta ne yaptigi onemli degil, sen zaten 90 lik adamla hareket yapinca reaksiyon gosteremiyor. Cunku adamin bir kere donebildigi surede sen 2 kere donuyorsun. Ps kafede o 29 win alanlarla mac yap o hareketleri yapmaz. Cunku 1 mac sonra o hareketlerin ezbere, gelisiguzel yapildiginda bir seye yaramadigini anlar.

Bir de soyle bir sey var. Oyunda bazi oyuncular digerlerine gore cok daha hizli tepki veriyor. Ya da bazi maclarda oyuncularinin hizlandigini fark ediyorsun. Bu oyun mbappe ile siradan bir oyuncunun tepki suresi farkini nasil oyuna yansitiyor? Ben zaten 50 ms ping ile oynuyorum. Rakip de 50 pingle oynuyor desek. Benim hissettigim pingi oyuncular arasindaki overall farkina gore yukseltmeli ki oyuncular arasindaki fark oyuna yansisin. Yani benim pingim 75 olmali ki adamin mbappesi benden daha seri oynasin. Yoksa ikimizde 50 ms sonra hareket edeceksek oyuncunun dribling degerleri bir ise yaramaz. Script dedigimiz anda da tam tersini yapip rakibin statlarini dusuruyor dolayisiyla pingini arttiriyor bence. Serverlar hizli da olsa yavas da olsa aramizda hep bir hiz farki oluyor. Ultimate teamde season maclarina gore cok daha fazla overall farki oldugu icin cok fazla hissediliyor.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

30 macin 10-15 macinda tam ceza alaninin 5 metre onunde devamli duz sprint atip ceza alanina girmeye calisan rakip geldi bana. Bir gol atarsa bir de sabaha kadar ayni seyi tekrarliyor.

Sag analog beni de deli ediyor hocam. Forvetim secili, geriye dogru basiyorum sag analoga, taaaa en gerideki defansa veriyor. 10 dakika forvetten direk defansi secmeye calissam secmez cunku arada 3 tane adam var ya. Nasil o adamlari es gecip defansi seciyor anlamiyorum. Rakip atak yapiyor. Adam ortasahada. Drfansif orta saha oyuncumu secemiyorum. Adama defans yapacagima ben adam secmekle ugrasiyorum. Secene kadar adam sut pozisyonuna giriyor zaten. Orta sahad an ceza alanina kadar kosuyor, ben daha adam sececegim.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Hocam ben de ayni 2 hafta once elite yaptim,gecen hafta yanlis bi kadro planlamasiyla baslayinca gold2de kaldim bu hafta eski kadroma dondum,9-0dim 10.macta uzatmada penalti kacirdim,rakip o penalti kacmasindan kontra ile atip kazandi maci ustune 2 mac daha kaybettim 3 mac yok yere gitti. O penaltiyi atsaydim elite yapicaktim yine belki de ama o kirilma anini kullanamadigim icin aleyhime dondu her sey.Eliite yapamayip gold 1de kaldim, uzucu gercekten.

• Maalesef zulüm türkiye icin bu oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alvete A kullanıcısına yanıt
    Sağ anoloğun çalışma mantıgı farklı biraz istediign oyuncuyu seçmen için oyuncular arası mesafenin az olması gerekiyor. Çat çat seçemiyorsun bazen alakasız oyuncu seçiyor ben genelde en doğru oyuncuyu seçmek için seçili olan oyuncumu seçmek istedigmin yanına götürüyorum sonra digerne geçiyorum bu sayede hiç hata yapmadan seçim yapbiliyorum. Değilse bir yanlış seçim gole mal oluyor .

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Doğru reis ben bu zamana kadar hiç girmedim yan hesab işine şu an 500k takımım var gelmiyor oyuncu malesef

• Ortadan dalanlara bende sinir oluyorum. Olayı cözdüm ama 1 kere kaçırsan her türlü gol oluyor. Oyun süresince adamın yaptıgı başka hiç bir şey yok. Demek ki bu olay youtube falan video olarak dönûyor. Hayırda bu tarz oynayan adam oyundan nasıl bir zevk alabiliyor. Kana susamış gibi top ayağına gelir gelmez başa sarıyor. Kaptınmıda kontradan golü kesin yiyor. Adamdan topu her defasında kapıyorum gol atıyorum vazgeçmiyor. Geçen yıl böyle bir olay yoktu. Bu adamları yensemde oyundan zevk alamıyorum. 2 gün önceye kadar silcektim oyunu bende netten savunmasını araştırdım. Kesinlikle önde karşılamayın adamı. Sağ analogla gerideki adamda tutun. Bırakın yapay zeka yapsın ortada savunmayı. Zaten en yakın oyuncuda hemen ufak bi hatada kapıyor topu. Sonra 2 top çevir aynı golü sen at. Böyle giderse patch falan düzelmezse bu olay bende bırakırım. Ayrıca bugün oyun gerçekten çok hızlıydı. Gümüşlerle bile dostluk maçı yaparken. Sanki buz pateni yapıyor gibi uçuyolardı. İlk yarısı 5-4 geride kapattıgım maç vardım 2. Yarı golleri sayamadım bile. Biraz saçmaladı ama alternatif yok.

• Bu arada statik ip kullanan var mi ping de etki ediyor mu ?

• Hakemleri duzeltmislerdi ya yine bozmuslar yada momentum kurbani oldum yine net 3 kormizi kartlik penaltiyi vermedi bana normal carpmadan penalti yedrdi nasil bir sistem bu😂

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Fouller penaltılar kartlar tamamen rastgele hiç bir mantığı yok bence momentum falan da değil ortaya karışık saçmalamışlar.

• 11 de 11 ile başladım daha sonra oyuncularimin hepsinin bacağı koptu sanırım 30-11 ile bitirdim gerçekten çok komik

• Ana hesap elite geldi ama nasıl geldi ne beddualar ettim

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: ergoken

11 de 11 ile başladım daha sonra oyuncularimin hepsinin bacağı koptu sanırım 30-11 ile bitirdim gerçekten çok komik

Kart açıp EA para yedirseydin en az 20 winlik olurdunuz

• Yan hesapta elitein ucundan döndü , saçma olan şey nispeten cok iyi olan kadromla yedek hesabın derme çatma kadrosu arasında 1 win fark var

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• benim de kötü kadrolu yan hesapla iyi kadrolu ana hesap win sayım aynı oluyor hep.takım kurmak gereksiz gibi geliyor 20 üzeri galibiyet kovalamak için.

• TOXİcler olayi cozmus dun 3 macta basima gelince biraktim oynamayi
    Sinir yoktaki gibi tekne tokat oynuyorlar ne fa kart veriyor hakem ve momentum ditek karsiya geciyor

• Bu hafta 3-4 pozisyonda ceza sahası içinde adamın ayağına ayakkabı deyiyor, düşmüyor, sendelemiyor, oyuna devam ediyor fakat hakem penaltı veriyor. 3-2 yeniliyorum rakip yarı sahada Neymar ile rakip savunma ile beraber kaleye iniyorum maçı bitiriyor. Zaten oyun pingi yüksek, oyun momentumlu üstüne bir de hakemler çıktı şimdi.

• Arkadaslar yan hesaptan rivals girmek istiyorum ancak plus uyeligi hatasi ile karsilasiyorum,nasil halledebilirim bu sorunu

Edit : hallettim tamamdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youngmoney -- 9 Kasım 2020; 12:32:26 >
  • 
Sayfa: önceki 63086309631063116312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.