Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SofistikAdam , Salihamcalarinamerabade , ShinQda Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
172.646
Cevap
785
Favori
6.099.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62246225622662276228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

oyun başlangıcında gold karta 150-200k para gömmek bana mantıklı gelmiyor.

1-2 aya kalmaz hepsi dip fiyatları görecek.

kenarda 500k parası olan alternatifli eğlencelik kadro kurup beklesin. yoksa 500k bastığı kadrosu 100k dan hallice edecek.

Ne yapicak adamlar 1-2 ay boyunca dusmesinimi bekleyecek ? Oyun Toty zamani zaten bitiyor asil keyifli yani oyunun ilk donemleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnthemSY

Bazı oyuncular konsept oyuncuya dönüşüyormuş. Bu nasıl yapılıyor arkadaşlar? Ne yapmak gerekiyor konsept takım kurmak için.

Konsept kadro hayali kadro demek. Gerçek değil yani. Maç oynayamazsın o kadroyla. Sadece kadrona ekliyorsun nasıl oluyor diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Konsept kadro hayali kadro demek. Gerçek değil yani. Maç oynayamazsın o kadroyla. Sadece kadrona ekliyorsun nasıl oluyor diye.

Alıntıları Göster

Anladım. Teşekkürler yardımın için.

• Ansu fati 86 yapan var mı wl ye girmeden yapmayı düşünüyoruö

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

dün yaptım ama maç oynıyamadım hiç

• Coop görevler için ekleyebilirsiniz veya forumdan PM atin haberleşelim. PSN: PerenaL14

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottoman1933 kullanıcısına yanıt
    Agacım bu kadroyu nasıl yaptın :D

• ottoman1933 kullanıcısına yanıt

Matip ve laporteyi degistirmek gerek. Kalanlar cok cok yeterli !!! Sanchez olabilir veya gomez. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA Mendyi defansa cektim 10 mac yapip kimyasini 7 yapicam sizce nasil olur dogru secim mi yaptim??

• Arkadaşlar selam,

Bir yerde takıldım forumda ve nette bulamadım :( .Hep primary hesaptan oynadım FUT'u.

Fifa 21 de US PSN den aldım. Primary kendi hesabımdan oynuyorum. Fakat Fifa VC için market açılmıyor. Kendi oynadıgım PSN TR fakat önceden (Fifa 20) farklı region olduğu halde girebiliyordum. Şuan "İçerik yok veya henüz satışa çıkmamış" uyarsıs veriyor PS4 sistemi.

Bu durumu nasıl çözebilirim sizce? Kendi TR hesabımdan oynamak istiyorum. %100 region da mı kaynaklıdır.?

• Fabinho hariç iyi oldu kadro
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

bu görevin zaman kısıtlaması var mı?

ona göre acele etmeyelim.

Alıntıları Göster

Açıkçası bakmadım su an ama sanmıyorum süresi yoktur.

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt

Fabinho mo oynayacak son adam. Mount bile daha fazla katkisi olur. Fabinho bana cok sac bas yoldurdu. İmkaniniz olunca hemem degistirin derim. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  onun disinda hic de fena bir kadro degil.

• Aşağıdaki kadroyu kurdum dün Son çıkınca.
    Bu kadroda Son mu forvet oynar Rodrigo mu yoksa Richi mi?
    Kanat kim olmalı deneyen oldu mu bu üç adamı?

Son ve Kimpembe hariç herkes satılabilir, önerisi olan var ise sevinirim.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

160 k civarı var ama kimseyi bulamıyorum.Fabinho defansif olduğu için de ofansif almayayım diyorum , orta saha çok yumuşak olur gibi.

• Ter stegen geldi 48k’dan satayım mı? Bekleyeyim mi sizce

• Düzenli olarak Pro Clubs oynamayı düşünen 28-30+ dostlar arıyoruz. Kasıntı değiliz, sevgi, saygı çerçevesinde.
    Platform PS4
    Her gece oynuyoruz.
    PM gönderebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 12 Ekim 2020; 19:4:24 >

Haklisiniz aslinda bir sure deneyin. En kotu biraz para gelince baskasini alirsiniz. Belki orada pogbada basarili olabilir. Bazi oyuncular pogbayla inanilmaz seyler yapiyor. Ben hic basaramadim tabiki EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Bu drafttaki sistemi degistirdiler mi naptilar bilmiyorum ama 1.mactan itibaren wl oynuyomusum gibi draft oynuyorum.Dun run the fut marketin yayini vardi o da soyledi skill ratinge gore draftta eslestirme yapiyor olabilirler.Ben de div 2deyim mesela rivalsta oynamadigim maclari draftta oynuyorum resmen,hele rakibin kadrosu bi nebze daha iyiyse gecmis olsun.Gecen 20nin sonunda full draft oynuyordum zor mac cok nadir geliyordu simdi ise kolay mac olmuyor

berkolo88 kullanıcısına yanıt

Wijnaldum düşündüm aslında ama hem premier lig hem brezilyalı olması lazım kimyadan dolayı.Fredle fabinho var sadece.Fred fizik ve defans olarak düşük olacağı için almak istemedim.Bi de 81lik kart için 30-40k fazla gibi geldi

@berkolo88

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinoCrocetti -- 12 Ekim 2020; 16:49:29 >
  • 
Sayfa: önceki 62246225622662276228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.