Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 6 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
127.248
Cevap
584
Favori
4.382.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 31 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3660
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 591
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 341
  • Favoriye Eklediklerim 587
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3091 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2359 mesaj) Alkalen Fosfataz (1922 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56973 mesaj) Mobil (50544 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5339 mesaj) Uygulama (7575 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    289 Mesaj

Theo çok sırıtıyor ya hızı 99 gözüküyor ama fake stats bence, balance da düşük beğenemedim bir türlü, ribery ile yeşil bağlantısı var diye oynatıyorum. Sol beke moments carlos alabilirsin coinin varsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    neco6791 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: yımah

Fitness ve antrenman kartları kalktıysa iyi olmuş. Kontrat kartı da kalksın o da bunlar kadar saçma. Keşke oyuncu kimyalama da kalksa
    aynen kontrat ve kimya kartlarıda kalksa tam olucak

|
    |

ben hernandezi cok begeniyorum
    oyun stilime uyuyor
    hava toplarinda güclü bir kere
    moments carlosla pas oyunu oynamazsin gibi
    baski yedigi an topu kaptirir sag ayagi cok kötü oldugu icin
    |
    |
    Lip777 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox Live: Neco6791

Nintendo Switch: SW-3086-2929-8299
  • Yarbay
    2842 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

wl maçları gene 30 maç FIWC stadında oynanıcakmış, ne saçma şey ya şunu herkesin kendi stadı yapmak bu kadar zor mu rakibe gözükmücek şekilde

wl için gereksinim puanı 500 değil 2000 olacakmış, resimde öyleymiş
    https://twitter.com/EAFIFADirect/status/1292905861841424389
    rakibin ozelleştirmesi ve senin özelleştirmelerin gözükecek,tek farkı kendi seçtiğin stad üzerinden degil fiwc stadında gozukecek.
    8561 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aarda

rakibin ozelleştirmesi ve senin özelleştirmelerin gözükecek,tek farkı kendi seçtiğin stad üzerinden degil fiwc stadında gozukecek.

Alıntıları Göster
    zaten benim sevmediğim nokta 30 maçın fiwc stadında oynanıyor olması, hep aynı kamera açısı vs

sonuçta biz pro değiliz hava durumları vs bunların da gelmesi lazım, eski serilerde olan şeyler bunlar yağmur falan

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz // Windows 10 1903

origin id : ismailbbyigit
  • Yarbay
    2842 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

zaten benim sevmediğim nokta 30 maçın fiwc stadında oynanıyor olması, hep aynı kamera açısı vs

sonuçta biz pro değiliz hava durumları vs bunların da gelmesi lazım, eski serilerde olan şeyler bunlar yağmur falan

Alıntıları Göster
    onu yapmamalarının sebebi eşit şartları sağlayabilmek,bahsettiğin gibi kamera açısı hava durumu gibi degisiklikler iyi olabilir ama her degisiklikte oyuncuların adaptasyonu zor olabiliyor,bu yüzdendir muhtemelen.
    |
    |
    403 Mesaj
    arkadaşlar merhaba. ön sipariş ile fifa 21 satın aldım. ama ps nin hiç bir yerinde, oyun kütüphanesinde falan fifa 21 ile alakalı bir şey görünmüyor şu anda. ne zaman indirilebilir olacak acaba bilgisi olan var mıdır?
    Arkadaşlar Fifa 20'deki oyun motoru Fifa 21'de de kullanılacağı için 20 ile 21 hemen hemen aynı FPS performansı mı verir?

Tamamen tarz meselesi demek ki hocam. Benim de savunmada Lenglet, Kimpembe, Ramos falan var ama Hernandez en iyisi diyorum genelde :)

|
    |
    Lip777 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: PVH

Fifa 21 ön sipariş vericem. Fakat seneye yeni hesapla oynamak istiyorum. Ön sipariş verirken dikkat etmem gereken bişey var mı? Mesela farklı psn hesabından mı girmeliyim?
    UCL veya UT surumlerini satin alacaksaniz oynacaganiz hesap ile satin alin ki pre order bonuslari o hesaba gelsin yani sec hakki sizde olsun satmak isterseniz Pri hakkini satin.

Eger normal surum alacaksaniz bir esprisi yok zaten herhangi bir hesaptan satin alip (yeni hesap acabilirsiniz) prisini siz kullanip sec hakkini satabilirsiniz.

EA access ile oyun yuzde 10 indirim aliyor bilginiz olsun bu arada.

• Yarbay
    4891 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

UCL veya UT surumlerini satin alacaksaniz oynacaganiz hesap ile satin alin ki pre order bonuslari o hesaba gelsin yani sec hakki sizde olsun satmak isterseniz Pri hakkini satin.

Eger normal surum alacaksaniz bir esprisi yok zaten herhangi bir hesaptan satin alip (yeni hesap acabilirsiniz) prisini siz kullanip sec hakkini satabilirsiniz.

EA access ile oyun yuzde 10 indirim aliyor bilginiz olsun bu arada.

Alıntıları Göster
    Hocam ben hesap satmicam. Fifa 21 e yeni hesapla yeni takımla başlamak istiyorum. Şuanda yeni psn hesabı veya yeni ea sports hesabı almadım. Hali hazırda şuanki hesabımdan fifa 20 oynuyorum. Hiç bişey değişmeden (yeni psn almadan, yeni easports hesabı açmadan) şuanki hesaplarla ön sipariş versem, oyun çıktığında bu hesaptan mı oynamak zorundayım?

Biraz tecrubesizim bu konuda ilk defa yeni hesapla başlicam 5 senedir :)

• Binbaşı
    1797 Mesaj
    xbox'dan ps'e geçtim,
    benim tersi durumumda olan ps'den xbox'a geçen ve
    fut hesabını kullanamayan arkadaş varsa
    içinde 800k var takas yapabiliriz hesabımı.

Hocam yeni nesilde xboxa geçmeyi düşünen biri olarak soruyorum, neden xboxtan ps e geçtiniz? (fifayla veya joystickle alakalı bir durum var mı)

|
    |
    IznickX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Arkadaşlar Fifa 20'deki oyun motoru Fifa 21'de de kullanılacağı için 20 ile 21 hemen hemen aynı FPS performansı mı verir?
    pc için söylüyosan evet hemen hemen aynı gereksinimleri isticektir, büyük değişiklikler seneye
    |
    |

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz // Windows 10 1903

origin id : ismailbbyigit
  • Binbaşı
    1797 Mesaj

tamamen arkadaş ortamı ps kullanıyor olması yoksa xbox'dan çok memnundum.

Yeni nesil xbox uygun fiyat gelirse ps'e göre kesinlikle xbox alır ve aldırırım çevreme. :))))
    |
    |
    PVH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yeni hesaptan oynamak istiyosan adı üstünde yeni hesap açmalısın. Oyunu hangi hesaptan aldığının bir önemi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    PVH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1135 Mesaj

Oyunun çıkmasına 1 hafta veya 10 gün kala indirmeye açılır.

|
    |
    muten_roshi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    86+ sbcsi geldi
    |
    |
    CPU: Ryzen 5 2600x Anakart: Gigabyte B450M S2H Ram: 2x8 Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4 GPU:Gigabyte GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6 192Bit SSD: Samsung 860 Evo MZ-N6E500BW 500 GB M.2 SSD PSU: FSP 500-60AHBC Kasa: GamePower Horizon Gaming 4*120mm RGB Fan Mesh Kasa Klavye: Logitech G213 Prodigy RGB Klavye Fare: Steelseries Rival 110 Gaming Kulaklık: Anker Soundcore Strike 3 7.1 Surround Monitör: Philips 242V8A 23.8" 4ms 75 Hz

NFS Heat Türkçe Rehber ve İnceleme | Fifa Serisi Kariyer Modu Transfer Açığı
  • Binbaşı
    1951 Mesaj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Canlı Tv izle
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.