Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6054. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60526053605460556056
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sol bek alıcam, Tots kartlardan sizce;

7 kimya Theo Hernandez mi
    7 kimya Davies mi
    10 kimya Alex Telles mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    Sanchez i hiç kullanmadım ama pahalı bir karttı o da.

• AvriL kullanıcısına yanıt
    Aouar’ın hücum yönü mükemmel. Tam 8 numara. Ama Renato defansif olarak inanılmaz iyi. Zor bir karar ama Renato bir tık önde gibi. Fakat Aouar’da pişman etmez ikisi de süper kart.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Aouar’ın hücum yönü mükemmel. Tam 8 numara. Ama Renato defansif olarak inanılmaz iyi. Zor bir karar ama Renato bir tık önde gibi. Fakat Aouar’da pişman etmez ikisi de süper kart.
    Eyv beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 81+ double upgradeden 96 Martinez geldi. Hızını tam yansıtmıyor gibi ama genel anlamda iyi kart. Benzema yerine deneyeceğim birkaç maç. Çok iyi vuruyor topa.
  • Geçen haftadan bu haftaya sadece totssf Agüero'yu satıp, Gabriel Jesus'u oynatmaya başladım ve tamamen satılamaz kadroya döndüm.

Geçen hafta 2 pas yapamayan takım bu hafta üst düzey performans sergiliyor ve hiçbir şey değişmedi forvet haricinde. Çok enteresan.

Sezon görevlerinden de Garrincha ile Cruyff'u aldık bakalım 7 maçın 3-4 tanesine etki etseler bile kazanç

Gerçi yine Gold2 bitireceğim için pek bir şey farketmeyecek.

Moments Kâka ile oynayan var mı? Draftta çok hoşuma gitmişti ama o modda herkes performans veriyor zaten.Takıma katmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lich_King

Geçen haftadan bu haftaya sadece totssf Agüero'yu satıp, Gabriel Jesus'u oynatmaya başladım ve tamamen satılamaz kadroya döndüm.

Geçen hafta 2 pas yapamayan takım bu hafta üst düzey performans sergiliyor ve hiçbir şey değişmedi forvet haricinde. Çok enteresan.

Sezon görevlerinden de Garrincha ile Cruyff'u aldık bakalım 7 maçın 3-4 tanesine etki etseler bile kazanç

Gerçi yine Gold2 bitireceğim için pek bir şey farketmeyecek.

Moments Kâka ile oynayan var mı? Draftta çok hoşuma gitmişti ama o modda herkes performans veriyor zaten.Takıma katmayı düşünüyorum.
    Hocam oyun mekaniği ağır leş ben de çözemedim hiçbişey değişmeden nasıl oyuncular bir hafta madrid gibi bir hafta Fenerbahçe gibi oynuyorlar. Mesela forvette 75lik bir gold kart ile başlıyorum bazen kimya bağlasın diye oyun icinde değiştiriyorum takım bir oynuyor 5-6 tane atıyorum fakat tots benzema- butra'ya dönüyorum kadroyu değiştirip leş gibi top oynuyorlar herkes izliyor topu bir önceki maç yamyam boateng ve ramos, jailsona dönüyorlar.

İşin özü oyun leş belli bir mantığı yok

He yenen adamlar hakkıyla yenmiyor mu tabi hakkıyla yeniyor bazıları bir top oynuyorlar yediğim 5-6 golden keyif alıyorum

• Almanya'dan selamlar yerleşmek zaman aldı hala oynayan var mı fifayı yav.

• Draftta TOTS Suarez ile oynadım. 3 maçta 7-8 gol falan attı, inanılmaz bir bitiriciliği acayip vuruyor topa.

• Arkaşlar SBC ile gelen Moments Ramos nerf yemiş gibi oynuyor 2 haftadır falan. Kesik yeme vakti geldi mi yoksa bana mı öyle geliyor?

• s3rhatt kullanıcısına yanıt
    Garip bir şekilde bu hafta aynısını yaşadım ben de. Div 3’de oynuyorum Rivals’te. Bu hafta boyu Mendy görevlerini yaparken garip garip hatalar yaptı. Saçma sapan goller yedirdi şaştım kaldım. Normalde bana göre oyunun en iyi stoperi gözüyle bakıyordum şimdiye kadar. Yani çoğu zaman kontrolden çıkıp kendi kendine bir şeyler yapıp hatalar yaptı bu hafta. Pogba’dan fodder kalırsa Luiz’i yapacağım ben onun yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 18 Temmuz 2020; 14:17:31 >
  • kanka hayırlı olsun

fifa 21'de elit 1 bekliyoruz
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    O zaman sizde de aynı durum devam ederse tekrar yazarsanız hocam yerine adam bakalım :) Umarım geçici bir şeydir çünkü ben de çok memnunum.

• Dün italya tots garantisini yaptim.
    De vrij verdi bana 95li en azindan cöp degil.
    Bu aksam da fransa garanti totsuna gömerim.

• Dahada draft girmem. 15k veriyorum 4 maçıda kazanıyorum. Nadir oyuncu paketinden verdiği 82 Perrin arkası burak yılmaz, emre belözoğlu. Ne bi özel kart, ne bi walkout, ne bi board. 15k mı bile çıkaramıyorum ve draftı kazandığım halde. Son 3 draftım bu şekilde 12win gelir 30k. Oyun ciddi saçmalıyor. Bu oyunda şans faktörü var, Momentum var, buglar var, rezillik var, Lag var, delay var.

Olmayan 2 tane şey var;

1- Emeğe saygı
    2- Gameplay

Şu 2si hariç ne ararsan var oyunda. Gerçekten pandemi nedeniyle home office çalışmam sayesinde, çok ciddi bir süre ayırdım oyuna, güldüğüm de oldu sövdüğümde ama net birşey varsa oda bu oyunun emeğe saygısı yok. Olmıyacakta. Sen Temmuzun sonlarına yaklaşmışken Gold 1 yapan, Allah'ın her günü oyuna giren, bütün objektifleri tamamlayan, draftını kazanan adama 1 board bile veremiyorsan, picklerden 90+ diyip 1 tane 90 lık dandik adam veriyorsan, üstelik bu oyuncu senden defalarca FP çekmiş senin cebine para kazandırmış biriyken yani gerçekten sinirlenmemek elde değil. Bence belli bi şeyi başaran adamı ödüllendirmek bukadar zor olmamalı. Adam draftımı kazandı ver abi walkoutunu %100 garantili yap. İyi veya kötü Fodder var adama bişeyler ver ama ya ver. 16 yılım online oyunlarla geçti bu kadar cimrisini ne gördüm ne duydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: s3rhatt

Arkaşlar SBC ile gelen Moments Ramos nerf yemiş gibi oynuyor 2 haftadır falan. Kesik yeme vakti geldi mi yoksa bana mı öyle geliyor?
    Moments boateng ve ramos var baya memnumdm 1-2 haftadır ben de sikayetciyim ikisinden alternatif arayısı içerisindeym

• arkadaşlar Draftı 1 playstation da 2 kişi oynayabiliyormuyuz ? yardımcı olabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cladioMakalele

arkadaşlar Draftı 1 playstation da 2 kişi oynayabiliyormuyuz ? yardımcı olabilirmisiniz
    Evet oynanıyor denk geldi karşıma geçen gün.

• cladioMakalele C kullanıcısına yanıt
    evet oluyor
    ayni konsolda olmaniz gerekiyor sadece
  • bu arada aksama pogba gelir yüksek ihtimal
    kantenin degeri bü yüzden yine cikabilir hemen
  • 
Sayfa: önceki 60526053605460556056
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.