Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ShinQda Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.645
Cevap
785
Favori
6.099.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59165917591859195920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikisini de deneyebilirsiniz hocam, ikisi de cok faydali olur size. ben yedderi pek sevmem ben.
  • crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Bu Atalla bu hafta wlde 8 maç oynadım (21-8 bitirdim bu hafta), 1 gol atabildi; ne top sürebiliyor, ne gücü var, ne staminası var. 5 wf var adam sahada yok yani ya da ben oynayamadım bilmiyorum. Ben yedder bundan 2-3 gömlek üstün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• neco6791 kullanıcısına yanıt
    Sevmediğine göre seni çok zorlayan bi forvet demekki 1 adım öne geçti 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar tek seferde aktarabileceğim 4m var hesabımda. İlgilenen varsa mesaj atsın.

• Carlos Vela çok iyi. Yedek olarak deneyin derim. SBC için almıştım da çok beğendim. Hatta iyi ikonlarım olsa oynatırım direk.
    Gold neymar, tots kamara+aouar+depay+simon alırsanız fişek gibi kadro olur hocam. Bütçeyi biraz 80k aşıyor ama zor toplanabilicek bir para değil düşüncesindeyim.

• Oyuncunun TOTS kartı varsa eski kartlarına şüpheyle bakmak lazım. Eski kartı da iyi olsa yeni kart için kimse jeton harcamaz; bu da EA'nın işine gelmez.
  • samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kamaradan mı bahsediyorsun

Evet hocam. Fena durmuyor.

• Satılabilir tüm kartları sattım. Bir tek 90 Henry kaldı. 400 küsüre gider gibi. Toplam 2 milyon jeton olacak.

2 ay önce 750'ye aldığım Messi'yi 260'a; 700'e aldığım Ronaldo'yu 300'e verdim(Origin). Henry için de 700 vermiştim.

Ronaldo ile şu hareketi yapıp gol atmak en sevdiğim hareketti.(Bolasie Flick) Ronaldo'dan daha iyi yapan ve sonuçlandıran başka futbolcu var mı bilmiyorum. Eskisi gibi verim alamadığım için sattım.

Rivals'ten

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Helal, imrendim

• Arkadaşlar 4 milyon 150 bin coin ile kadro kurmama yardımcı olurmusunuz? (91 Boateng mevcut onuda kullanırsanız süper olur) Maç içerisinde 4-2-2-2 şeklinde oynuyorum, veya 4-2-3-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PVH -- 8 Haziran 2020; 18:29:21 >
    oyyy çok iyii
    güzel goller de ben şunu merak ediyorum, bu skill aşırı meta olmasa bile yerine göre yapıldığında denge bozuyor, sadece şunu etkili kullansan 14 win yaparsın her hafta, sen nasıl 8 win falan alıyosun wl de :D
  • son tots haftası,
    daha oyunun bitmesine 3-4 ay var,
    sırada ne var artık,
    ne gelecek wl ödülleri ne olacak?
  • Rekorum 13 fifa 20'de. Bundan önce 18'i oynamıştım, onda sonlara doğru 16-17 yapmıştım diye hatırlıyorum.

WL'de Ronaldo'yu döndürmüyorlar ki yapayım. Daha doğrusu hangi forveti oynatırsam oynatayım aynı. Boşluk bulmak, topla gitmek benim için çok zor. Tam tersine ben de boşluk üzerine boşluk veriyorum. Sağımdan solumdan rüzgar gibi esiyorlar. Doğru kadroyu -dizilişi bulamadım bir türlü. Bu hafta oyuan girersem belki hiç denemediğim dizilişleri denerim.

Ronaldo ile soldan giderken bunu deneyin. Hatta topu aşırdıktan sonra sağ analoğa basıp topu sektirip ondan sonra da şut çekebilirsiniz. Geçen böyle bir gol attım ama kaydetmeyi unuttum. Tabii bu hareket her zaman başarıyla sonuçlanmıyor. Bazen kaleye gidiyor, bazen taca çıkıyor, bazen rakibe çarpıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 8 Haziran 2020; 19:17:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Rekorum 13 fifa 20'de. Bundan önce 18'i oynamıştım, onda sonlara doğru 16-17 yapmıştım diye hatırlıyorum.

WL'de Ronaldo'yu döndürmüyorlar ki yapayım. Daha doğrusu hangi forveti oynatırsam oynatayım aynı. Boşluk bulmak, topla gitmek benim için çok zor. Tam tersine ben de boşluk üzerine boşluk veriyorum. Sağımdan solumdan rüzgar gibi esiyorlar. Doğru kadroyu -dizilişi bulamadım bir türlü. Bu hafta oyuan girersem belki hiç denemediğim dizilişleri denerim.

Ronaldo ile soldan giderken bunu deneyin. Hatta topu aşırdıktan sonra sağ analoğa basıp topu sektirip ondan sonra da şut çekebilirsiniz. Geçen böyle bir gol attım ama kaydetmeyi unuttum. Tabii bu hareket her zaman başarıyla sonuçlanmıyor. Bazen kaleye gidiyor, bazen taca çıkıyor, bazen rakibe çarpıyor.
    şaşırdım

evet bu skill çok meta değil ama farklı şeyler denemek iyidir, eline sağlık

Goller müthiş valla tebrik ederim. Bu sene o kadar kart denedim şu Mart ayında oynadığım gold CR7 kadar keyif alamadım hiçbirinden. Gerçekten müthiş bir kart, denge ve çeviklik konusunda krala büyük haksızlık yapmasalardı çok daha meta olurdu ama onların gözünde Ben Yedder’den başkası yalan nasıl olsa...

• Decemst kullanıcısına yanıt
    Tam tersi Atal ile Serie A haftası oynadım SS olan versiyonu. 28 maçta 25 gol 13 asist ile oynamıştı. Dribbling konusunda hantal evet ama ceza sahasında affetmiyor hocam. Ayrıca bence gücü gayet iyi hatta defansın önünde rakibe deli gibi pres yapması muazzam. Çok gol attırmıştı bana öyle. Stoperlerle savaşabiliyordu yani. Size uymamış demek ki. Bence bu fiyatlardayken denenebilir bir kart. Benim fikrim bu yönde.

• 
Sayfa: önceki 59165917591859195920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.