Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 55445545554655475548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam teşekkür ederim. Hem şu anda çok para tutması hem de aklımın daha çok Ramos'a kaymasından ötürü Sane'yi erteleyeceğim biraz. Elimde fazla fodder birikirse belki girişirim ona da ilerde.

@The Eintabian: Hocam çok teşekkürler dediğini anladım. Zaten hali hazırda Zambrotta Schulz'dan 1 tık daha iyi olduğu için solda 7 kimya oynatıyorum. Cancelo'da 7 oynasa çok bir şey değişmez herhalde. En kötü Schulz'u sola atıp 10 kimya, Cancelo'yu yedeğe çekerim o zaman sadece Zambrotta eksik kalır. Opsiyonum ve oynama olasılığım var yani ikisi arasında. Boateng ile Ramos arasında işte çok kaldım ama Ramos yapacağım gibi herkes Ramos'un bir tık önde olduğunu söylüyor bakalım.
  • Totw yükseltme yapıyorum. Reyting 82de kaldı. 83 gerekiyor. Var mıdır basit yolu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

yakında carrascoyu alınca şöyle bir kadrom olacak. bu satılamazları anca böyle kimya olarak toplayabildim. herhangi bir tavsiyeniz var mı? coins şuan hiç yok. ileride geri 4’lüyü de geliştireceğim. oyun için 4-4-2 veya 4-2-3-1 oynamayı düşünüyorum.

Defansın baya kötü şu zamana bakarsak hücum hattı iyi bildiğin geçen senenin Liverpool'u gibi bir seri yakalarsın her maç kanser 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• babacan1910 kullanıcısına yanıt
    düşük overall lu bir oyuncu ile yüksek overalllu bir oyuncuyu değiştirmekten başka careniz yok malesef.
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    Ben de skilli aşırı kullanmıyorum temel skilleri yapabiliyorum. Sanenin şöyle 4*4lük yaptığı tek şey frikik. Eğer frikiği ayarlayabilirseniz kaçma şansı sıfır.

• Totw yukseltme yaptim 2 tane 81 lik kamaram oldu🤣🤣10 tane daha yapsam birsey cikmicak eminim oyun inatla vermiyor bana iyi kart cok ilginc

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Bir ara ben de arayayım o zaman

• Bir türlü karar veremiyorum.Osimhen ve Thorsby verimli satılamazlardan.
    -Onları kullanıp CAM mi alayım
    -cdm prime rijkaard yada david luiz mi alayım
    -çok para dökmeyeyim cdm ye Thorsby mi kullanayım

derken işin içinden çıkamadım.

Bütçe 1.5 M.Boş 3 yer için ne önerirsiniz?Thorsby/Osimhen li bi kombinasyon da olabilir.

Edit:Maç içinde 4-2-3-1 kanatlı versiyona geçiyorum.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1913 -- 10 Nisan 2020; 16:14:36 >

• Beyler bu sezon ödüllerinden hangisini alacaksınız? Mantıklı olan fred gibi geliyor karar veremedim tam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan1913 H kullanıcısına yanıt
    Stoickhov nasıl hocam? Biraz anlatabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

düşük overall lu bir oyuncu ile yüksek overalllu bir oyuncuyu değiştirmekten başka careniz yok malesef.
    Bildiğiniz ucuz oyuncu var mı :)

• samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Güzel soru ben de merak ediyorum Icon görevlerinden 9 tokena prime icon paketi aldım ordan çıktı henüz 0 km.Bu haftasonu kullanacağım editlerim duruma göre

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Totw yukseltme yaptim 2 tane 81 lik kamaram oldu🤣🤣10 tane daha yapsam birsey cikmicak eminim oyun inatla vermiyor bana iyi kart cok ilginc
    Ben de tov be diyorum artik daha da yapmam o kadar adam veriyorum ayiptir daha kotusunu vermek

• quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

WL ilk 10 maç yayını yapıyorum beklerim.
    www.twitch.tv/ftazex

az bişi izliyim dedim de şu kamera açısını tele yayın harici kullananları izleyemiyorum gözlerim köreliyo resmen, kolay gelsin yine de

• dün oyun dengeli yazmıştım da ben hayal görmüşüm heralde herkes deli dana gibi koşuyor yine. santra yaptım top kaybettim dk 3 rakip üçgene bi abandı geride sadece stoperlerim var. yav bu bekler bindirsin tamam da dk 3 nereye gittin? her maçta aynı şey yine. korner kontralarından 6 gol yedim zaten facia bir wl.

skorlar da aynı. ya ben ya rakibim 30dkda 3-0, 4-0 yapıyor ve diğer taraf çıkıyor. dönme şansın yok çünkü sen hiçbir şey yapamıyorken rakibin sürekli üstüne koşuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 10 Nisan 2020; 17:25:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Beyler bu sezon ödüllerinden hangisini alacaksınız? Mantıklı olan fred gibi geliyor karar veremedim tam
    italyan linklerine uyumlu ise takımın forvet ihtiyacın varsa hemi birde belotti doğru seçim olur brezilya ve PL linkleri var hücumda top çalma hareketlilik ve hücum varyasyonlarını artırmak istiyorsan Fred doğru seçim olur carrasco bana göre gereksiz çok sıradan bir kart kullanılır ama değmez diğer iki seçeneğe bakarsak durum bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paranoideyes

Ben de tov be diyorum artik daha da yapmam o kadar adam veriyorum ayiptir daha kotusunu vermek

Alıntıları Göster
    Aynen bnde diyorumda yapiyorum ama son bu sefer

• Tele oynuyor galiba arkadaş. Ben de Tele oynuyordum oyun başı zor bela Tele Yayın’a alıştım açı geniş diye. Şimdi başka kameraya alışmaya kalksam 2 hafta sürer herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

italyan linklerine uyumlu ise takımın forvet ihtiyacın varsa hemi birde belotti doğru seçim olur brezilya ve PL linkleri var hücumda top çalma hareketlilik ve hücum varyasyonlarını artırmak istiyorsan Fred doğru seçim olur carrasco bana göre gereksiz çok sıradan bir kart kullanılır ama değmez diğer iki seçeneğe bakarsak durum bu.

Alıntıları Göster
    eyv hocam pl bağlantısı var atakta, oyun ici cok defansif kalıyorum kante gattuso vs. sanırım fred iyi tercih olacak.
  • hakan1913 H kullanıcısına yanıt
    Çok para dökme hocam. Thorsby veya Fred’i aldıysan eğer ikisi de iş görür. CDM’ye para dökmeye değmiyor eğer Gullit Vieira falan almayacaksan. Ben 1.5m için çok sağlam bir CAM almanı (Neymar vs.) tavsiye ederim ilerde Osimhen’den memnunsan.

• 
Sayfa: önceki 55445545554655475548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.