Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hatrix , kafalardansekentop Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fifa 14'ten çok farklı olmaz sanırım fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: saintTR1

quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

quote:

Orijinalden alıntı: eter0nal

arkadaşlar günaydın

ps4ten giriş yaparken bi origin hesabı giriyoruz ya onu daha sonra değiştirme şansımız var mı?

Bende kaç gündür çözmeye çalışıyorum konu bile açtım fakat kimse bilmiyor galiba.

orijin hesabını değiştirmekten kastın oyun için belirlemiş oldugun İD yi değişemessin ne aldıysan oyun basında hep onunla devam etmek zorundasın

arkadaşa katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DowyJones

quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

Arkadaşlar alıp satabilceğim,coins kazanabilceğim bir kaç oyuncu ismi verirmisiniz

10 k paran varsa benteke güzel para kazandırır sana 1 haftada 50k olarak döner rahat üstüne birde yaptığın maçlarla 100k yı bulursun

Eyvallah kardeş bakayım.İbarbo'yu da alıp satmayı düşünüyorum.Hem ingiltere ligi kadrosu,hemde türkiye ligi kadrosu kurdum,bu iki kadro ile iyi maçlar çıkartıyorum,15 galibiyet,3 beraberlik,3 mağlubiyetim var şuanda..Bu kadrolar haricinde 32 k coins var.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar alıp satabilceğim,coins kazanabilceğim bir kaç oyuncu ismi verirmisiniz

10 k paran varsa benteke güzel para kazandırır sana 1 haftada 50k olarak döner rahat üstüne birde yaptığın maçlarla 100k yı bulursun

Eyvallah kardeş bakayım.İbarbo'yu da alıp satmayı düşünüyorum.Hem ingiltere ligi kadrosu,hemde türkiye ligi kadrosu kurdum,bu iki kadro ile iyi maçlar çıkartıyorum,15 galibiyet,3 beraberlik,3 mağlubiyetim var şuanda..Bu kadrolar haricinde 32 k coins var.

güzel valla ben daha oyunu oynama fırsatı bulamadım ama web app tan bir şeyler yapmaya çalışıyorum piyasa çok garip ama 1 saatte 5 k kasarken 10 dk da 10k kaybettiğimde oluyor fiyatlar çok çabuk değişiyor

• BEYLER FUT POINT ALCAM AMA WEB DEN ALINIYOR MU? İŞ YERINDEYIM PS4DEN DEĞİL YANİ
  • arkadaslar bisey sorucam ben tr psn kullandim hep fifa 15 de us psn e gectim burdan devam edicem sorum su web app hediyeleri ve ordaki kadromla us psn den devam edebilirmiyim ? eger edemezsem tavsiyeniz varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gsirin kullanıcısına yanıt
    cagricinar kullanıcısına yanıt
    TR fiyat listesi;

100 Point - 2.99TL
    250 Point - 7.39TL
    500 Point - 14.99TL
    750 Point - 20.99TL
    1050 Point - 29.99TL
    1575 Point - 44.99TL
    2200 Point - 59.99TL
    4600 Point - 118,99TL
    12000 Point - 297.99TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen1903 -- 23 Eylül 2014; 14:33:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen1903

TR fiyat listesi;

100 Point - 2.99TL
    250 Point - 7.39TL
    500 Point - 14.99TL
    750 Point - 20.99TL
    1050 Point - 29.99TL
    1575 Point - 44.99TL
    2200 Point - 59.99TL
    4600 Point - 118,99TL
    12000 Point - 297.99TL

TR PSN mi?

US PSN'de kaç dolar acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen1903

TR fiyat listesi;

100 Point - 2.99TL
    250 Point - 7.39TL
    500 Point - 14.99TL
    750 Point - 20.99TL
    1050 Point - 29.99TL
    1575 Point - 44.99TL
    2200 Point - 59.99TL
    4600 Point - 118,99TL
    12000 Point - 297.99TL

hocam web den alabılıyormuyuz bılıyormsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratyasar56

quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Arkadaşlar coins boost ların hepsini bi almaya aldım :) şimdi kimi 1000 lik kimi 200 lük bi maç yaptım 200 artırdı, 200lükler btincemi 1000 lere geçicek :)

Geçen sene bende bosstların hepsini birden almıştım 15X1000 arada kaynadı gitti, bu sene tek tek alıcam en azından 1000 likleri tek tek alıcam

Valla öyle bişey olursa kötü olur geçen sene binlikleri kullanmıştım bu sene inşallah öyle bişey olmaz hepsini aldırdı bana katalog sonucta bu bitsin diğerini al demedi, ilk 200 lük almıştım onu kullanıyorum şuan, bitince bakalım 1000 likler aktif olacakmı
  • KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt
    Şimdilik WEB APP'ten alınmıyor, oyun resmi olarak her yerde çıktıktan sonra belki alınabilir.
  • Beyler herzaman girdigim hesaptan ddgol farklı hesaptan giriyorum ama girmiyor? Origin hesabımı nasıl tanimlaticam anlamadim daha önce kullandgm hesap tr ydi. Şuan us psnden girdim olmuo m

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

ibarbo'yu kaça alıp kaça satmayı düşünüyorsunuz. şu oyunda ticaret işini bir yapamadım

• bi güncelleme yapıyor..güncellemeden sonra ağı kullanabılırsınız dedı sanırım ondan olmadı guncelliyo..
  • aynen öyle guncellemeden sonra duzeldı
  • beyler oyuna gırdım yalnız daha evvel oynadıgım takım vs yok ? fifa 15 de fut web de takıldıgım takım yok ? bonn sc dıe bı takım verdı herşey sıfırdan başladı bu ne ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeV16

quote:

quote:

quote:

ibarbo'yu kaça alıp kaça satmayı düşünüyorsunuz. şu oyunda ticaret işini bir yapamadım

Fifa 14 te Luis Suarez'den baya coins kazanmıştım,sürekli onu alıp satıyordum.Bu yıl yine çok giden bir oyuncu bulmak gerekiyor Pazar günü 12 k ya gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam,fiyatına bakıp alacağım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1987egemen_gs -- 23 Eylül 2014; 15:13:25 >

• Trade olayim cidden cok kotu, Super Lig kadromla karsilastigim BPL, Ligue1 karmali cilgin hizli adamlari durduramiyorum artik.

Division 7'deyim, gelen kadrolar bayagi saglamlasmaya basladi ben de coin alayim diyorum. Malum sitelerde 100K fiyati 14 dolara kadar dustu, var mi bu sezon alim yapan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

beyler oyuna gırdım yalnız daha evvel oynadıgım takım vs yok ? fifa 15 de fut web de takıldıgım takım yok ? bonn sc dıe bı takım verdı herşey sıfırdan başladı bu ne ya?

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum, geçen gün web app'den fifa point alıp paket açmıştım kadro kurmuştum şuan San Juan FC diye bir takım verdi ...
  • barracuda54 B kullanıcısına yanıt
    coins alışverişi yasaklandı hocam. bi süre single oynayarak gelişebilirsin veya point alıp paket açmalısın:)
  • 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.