Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 50825083508450855086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IznickX

Fifa companion da web ve mobil transfer ekrani kaç maç sonra açılıyor arkadaşlar? 80 mac oldu hala kapali.
    19 da transfer market banı almıştım, 20 yi oyunun başından beri oynuyorum 200 maç oldu hala açılmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 28 wl toplam 41 online maç sonrası hagi ile ilgili izlenimlerim...

-Öncelikle çok teknik bi kart olduğundan bahsetmeye gerek yok statsları herşeyi açıklıyor.Pas,şut,plase olsun tam bir paket oyuncu.Beni asıl şaşırtan konu pace çok yüksek olmamasına rağmen çok hızlı ve çok iyi dripling yapması oldu.Şekil 1-A aşağıdaki linkte mevcut

-2. en hoşuma giden yanı oyun içerisinde kaybolmuyor;oyun ne zaman sıkışsa pas verecek adam bulamadığınız zaman hemen yanınızda bitiyor.Kısa pas 92,uzun pas 88 olduğu için oyunu çok rahat açabiliyor.Stamina gayet yeterli benim gibi agresif oynayan birini bile 75-80 dk götürüyor.Sakin oynayan birini rahat 90 dk götürür.

-Bu kartı almamın temel nedeni öldürücü uzaktan şutları sayesinde drop back,1 bar oynayan rakipleri avlama isteğimdi.Bunuda mükemmel şekilde yaptığını daha ilk maçlarından belli etti.Şekil 2-A

kişisel görüş olarak;bana neymar gibi oyunun en iyi metalarından birinden bile daha keyifli bi kart olarak izlenim bıraktı.Butra,drogba,hagi arasında gidip gelip cam pozisyonu boşta olan arkadaşlar düşünmeden alsın.Prime olması sebebiyle 2 ay civarı daha bu kart markette olmayacak ama diğer kartları coin olursa marketten alabilirsiniz bunuda göz önünde bulundurun derim.

• Kafa kafaya giden maçların kaybetmekten çok ama çok sıkıldım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bobadilla kullanıcısına yanıt
    Hicam güzel tespit yapmışsınız ikonlar konusunda bilgilisiniz sanirım. Ben swap hepsini tamamlayabilirsem fotvet hugo sanchez almayı planliyorum. Kalan kartlarada baby scmichel alacagim. Olasi bir ikon isteyen gorev gelirse kullanmak icin. Forvetim.yetersiz suanda potm vardy ve aspas var sadece. Vardy'nın kartı güzel seri oyuncu aralara iyi sızıyor ama bazen karsi karsiya da cok kaciriyor. Hugo sanchez ozellik olarak iyi duruyor aslinda onu alip vardy ile cift forvet denemek istiyorum ama daha kimsede gormedin hani bir kisi alsa rakip gelse gorsem diyorum yok. Owen istiyorum aslinda özellik olarak yakınlar birbirlerine ama sanchezte karar kıldım. Ancak hagi dediniz kafam karıştı. Ne yapayın sanchez nasil bir oyuncu olurnalirdak fayda verirmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SePHiRoTHBJK

Hicam güzel tespit yapmışsınız ikonlar konusunda bilgilisiniz sanirım. Ben swap hepsini tamamlayabilirsem fotvet hugo sanchez almayı planliyorum. Kalan kartlarada baby scmichel alacagim. Olasi bir ikon isteyen gorev gelirse kullanmak icin. Forvetim.yetersiz suanda potm vardy ve aspas var sadece. Vardy'nın kartı güzel seri oyuncu aralara iyi sızıyor ama bazen karsi karsiya da cok kaciriyor. Hugo sanchez ozellik olarak iyi duruyor aslinda onu alip vardy ile cift forvet denemek istiyorum ama daha kimsede gormedin hani bir kisi alsa rakip gelse gorsem diyorum yok. Owen istiyorum aslinda özellik olarak yakınlar birbirlerine ama sanchezte karar kıldım. Ancak hagi dediniz kafam karıştı. Ne yapayın sanchez nasil bir oyuncu olurnalirdak fayda verirmi ?
    Dostum sene başında özellikle belirtildi kişiye özel ikon sbc gelmeyecek.O yüzden schmeichel filan uğraşmayın.Forvet için butra cam için Hagi alınır.Diğer kartlarda bence macera arama.

• bobadilla kullanıcısına yanıt
    Anladım sagolun hocam. Ben aslında Aguero istiyorum ancak pahali malesef.... ben o sezon basi soylenileni kacirmisim o sebeple hugo sanchez deneyecegim... onu alacak kadar kart toplasam yeter o halde dogrumu ?

• beyler ben fut2018 e yeni başladım ps4 te, orada coin kasmak isterken iyi oyuncuları yüksek fiyattan pazara koydum, hatta markette fakat kendi kadroma tekrar satışı iptal edemedim ve kadroya dahil edemedim. nasıl yapabilirim.
  • Butragueno 32 maç 58 gol

• 15-20 galibiyet alan arkadaşlar. Sizin özellikle yaptığınız ne ? Ben niye bi yerde talılıyorum anlamış değilim, kudurcam zor tutuyorum kendimi, 3-0 önde olsam bile maç veriyorum, leş gbi adamlar elip sonucu alıyor beenden. Stabil kalamıyoum. Bi el atın bana bu nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnwick4

beyler ben fut2018 e yeni başladım ps4 te, orada coin kasmak isterken iyi oyuncuları yüksek fiyattan pazara koydum, hatta markette fakat kendi kadroma tekrar satışı iptal edemedim ve kadroya dahil edemedim. nasıl yapabilirim.
    Kaç saatlik süreyle koyduysanız sürenin bitmesini beklemek zorundasınız. Süre bittikten sonra transfer listesinde oyuncunun üzerine gelip kare tuşuna basıp oyuncuyu kulübüme gönder diyeceksiniz.
  • Sağ kanada mohammed salah mı ? Aguero+ sterling mi ? Kullanan arkadaşlar ne diyorsunuz ?

• quote:

Fifa companion da web ve mobil transfer ekrani kaç maç sonra açılıyor arkadaşlar? 80 mac oldu hala kapali.
    fifa 19'da market banı aldıysanız fifa 20'de web app market açılmaz veya zor açılacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navarro4 -- 17 Kasım 2019; 16:56:49 >
  • FIFA 20 PRO CLUPS
    Herkese Selamlar Yeni oyuncular arıyoruz
    *Yüksek aktiflik süresi
    *Pozisyon bilgisi ve oyun görüşü iyi
    *İdman ve maçlara zamanında gelecek
    *Takım içi disipline uyacak
    *Takim yaş ortalamami 25-35 arası
    Platform:PS4
    KOCAELİSPOR RESMİ TAKIMIDIR
    OZELDEN BANA ULASABİLİRSİNİZ

• navarro4 kullanıcısına yanıt
    19 oynamadim, 20 ile basladim direk.

• quote:

19 oynamadim, 20 ile basladim direk.
    yeni hesap sayıldığı için maç oynamanız lazım, belli sayısı yok ama eskiden ortalama 75-125 maç arasındaydı. Siz maç yapmaya devam edin açılacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Czn

15-20 galibiyet alan arkadaşlar. Sizin özellikle yaptığınız ne ? Ben niye bi yerde talılıyorum anlamış değilim, kudurcam zor tutuyorum kendimi, 3-0 önde olsam bile maç veriyorum, leş gbi adamlar elip sonucu alıyor beenden. Stabil kalamıyoum. Bi el atın bana bu nedir ya
    Maç kaydını atarsan yardımcı olurum neyi yanlış yaptığını bilemeyiz ki görmeden. Kaç win aldığını da yazarsan seviyeni bilmek açısından daha iyi olur. Yazdıklarına dayanarak sadece yaptığın bir hatayı söyleyebilirim, asla rakiplerini küçümseyerek leş gibi vs yazma. Küçümseme gevşekliği, gevşeklik de mağlubiyeti getirir.
  • Czn C kullanıcısına yanıt
    Hocam skill kullanımı ve sadece gerektiği yerde koşmak onun haricinde bol bol pas ve sabırlı oyun sürekli bu tarz oyun tarzını benimserseniz her hafta en kötü 17 yaparsınız.

• İyi pazarlar. Willian SBC’sini yapan var mı acaba? Sağda Sterling var ama Willian yaparsam sola veya CAM’a koymayı düşünüyorum. Tabii kararsız kaldım.

Bir de Swap’tan Keane alacaktım ama Guardiola + Roberto Carlos mu yapsam diye de bir fikir geldi. Carlos iyi gibi ama soru işareti olan Guardiola.

• quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

İyi pazarlar. Willian SBC’sini yapan var mı acaba? Sağda Sterling var ama Willian yaparsam sola veya CAM’a koymayı düşünüyorum. Tabii kararsız kaldım.

Bir de Swap’tan Keane alacaktım ama Guardiola + Roberto Carlos mu yapsam diye de bir fikir geldi. Carlos iyi gibi ama soru işareti olan Guardiola.
    Zanetti hariç bütün iconlar çöp orada. Zanetti de oyun sonu kartı. Sağ bek mevkisine yazın gelen saçma sapan tots,toty kartlarından sonra bile rahat oynatabileceğin birisi + en önemlisi Messi ile kimyalanıyor. Zanetti dışında hiç bir karta bakmayın bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

İyi pazarlar. Willian SBC’sini yapan var mı acaba? Sağda Sterling var ama Willian yaparsam sola veya CAM’a koymayı düşünüyorum. Tabii kararsız kaldım.

Ben Gerrard i alacaktim olumsuz yorumlar gordum

Butra da cok dayak yer

Onca kahri da bi sag bek icin harcamak da istemiyorum

Sonuc, ben kartlara kartlar bana bakiyor

• 
Sayfa: önceki 50825083508450855086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.