Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_efendy34 , by_efendy34 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.652
Cevap
785
Favori
6.099.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 50685069507050715072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: falco_love

Hocam gelecek SBC leri nereden biliyorsunuz. Birde seria için neden potm çıkmıyor. Bir nedeni var mı?

Alıntıları Göster
    Şampiyonlar ligi kartları geldiğinde William yada Vinicus kartını salı günü sbc olarak vericez dediler. Çok büyük ihtimalle Vinicus bugün SBC gelir. Çünkü oyun başında 79'luk kartını herkes kullandı ve memnun kaldı. Ayrıca Volta ve diğer yerlerde Vinicus ön planda
    Bu sebeple Vinicus gelir akşam.

Bundesliga ve Bpl geliyor sadece Seria A da ayın oyuncut kendi Ligi'nde veriliyor mu bilmiyorum.

Bundesliga ve BPL kendi Ligi'nde verildiği için oyuna geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler BASE ICON PACKDEN MID IKONLARDA ÇIKABİLİYOR.

Caps için kusura bakmayın daha önce yazıldıysa görmedim farkedilsin dedim youtube ve redditte mid ikon açan bir sürü insan var sanırım bug değil pakete mid ikonlarda koyulmuş ilerleyen zamanlarda şanslarını düşürebilirler ikon paketi almak isteyenler araştırsın.

EDİT: DÜZELTMİŞLER SADECE BASE İKONLAR ÇIKIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 12 Kasım 2019; 19:54:57 >

• Merhabalar hocam. Gerard'ı çok severim ama hem uğraşmak istemiyorum hem de çakılı defansif bir oyuncu arıyorum. Zaten karmakarışık bir takım oldu. Kante alamayacağımı düşünürsem bence Keane toparlar gibi orayı. İkili orta saha oynarsam, yanına hücumcu birisini monte edeceğim. Ben Yedder veya başka birisi. Sonra iyice çorba yapacağım
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Hata vardır ya sonra base ile değiştirmesinler

• quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Merhabalar hocam. Gerard'ı çok severim ama hem uğraşmak istemiyorum hem de çakılı defansif bir oyuncu arıyorum. Zaten karmakarışık bir takım oldu. Kante alamayacağımı düşünürsem bence Keane toparlar gibi orayı. İkili orta saha oynarsam, yanına hücumcu birisini monte edeceğim. Ben Yedder veya başka birisi. Sonra iyice çorba yapacağım
    Onun yanina butce varsa 85 blanc süper olur. Blanc statslarinin üzerinde bir oyuncu bence.

• güncelleme içeriğini paylaşabilecek var mı? ty

• cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam tavsiye için ama Icon Swap'tan seçmek için demiştim. Bütçeyi tükettim şimdilik Blanc geçen sene kullanmıştım diye hatırlıyorum.
  • PureHD kullanıcısına yanıt
    hocam çok sağolun.
    herşeyden önce fayda vermek için uzunca yazmış olmanız ve ayrıca daha da önemlisi kibar ve kırıcı olmayan tarzınız için müteşekkirim.
  • Ulan carlosu alacağım onuda saçlı yapmışlar ne şerefsiz firma ya her şeyi düşünmüşler sırf carlosu saç var diye almak istemiyorum 88 ligi kel yapmışlar onu alsınlar diye dünya üzerinde bu kadar kendini düşünen firma var mı ya

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    Ben zidane aldim baby si hafiften kel gunesli mac secip keli parlayinca kendimi avutuyorum

• plase şut tuşları mı değişti acaba r1+kare yapıyorum yerden pas atıyor hadi elim pasa çarpıyor desek özellikle basıyorum dikkatli kolda arıza var desek iki kolda da denedim normal şut var plase yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mext

İkon swap görevlerinde ingiltere ikinci liginin olduğu göreve dikkat edin diğerlerinin aksine Legendary zorluk istiyor. Benim gibi boşa bir maç yapmayın
    Sesli güldüm ya.....özelikle neden efsane istemişler ne var o ligte

• quote:

Orijinalden alıntı: emorra

Ben zidane aldim baby si hafiften kel gunesli mac secip keli parlayinca kendimi avutuyorum
    Ben Carlos ta nasıl kendimi avutacagim bonus kafa yapmışlar adamı

• Teşekkür ederim hocam cevaplar için. Bunları biliyorum ama nedense uygulama yönünden sorumluyum. Galiba yeteneksizim. 2 senedir öğrenemedim şu defans stilini hala bakalım hayırlısı

• Czn C kullanıcısına yanıt
    Yav şu kluivert in geçen sene sbc sini yaptım çok büyük umutlar ile . Ama gel gör ki adam da denge denen bir şey yok top ayağına geldiğinde ayakta duramıyor :) forvette baya iyi gol atıyor ama denge yok :)

• Cümleyi kurmuşsun bile bay çok bilmiş.

Herkes trader olmuş maşallah.
  • icon görevlerinde ilk sahibi olduğun oyuncular için fut champions pickleri ve sbc oyuncuları geçerli mi?
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Geçerli hocam, mesela sbc vardye basın sahip sayısı 1 yazar, ben kullanıyorum iş yapıyorlar. Ama görevler çok kanser,herkese kg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Hata vardır ya sonra base ile değiştirmesinler
    Hata mı değil mi bilmiyorum ama sonra değiştirmezler mid ikonları yanlışlıkla koydularsa onları kaldırırlar packlerden yada kaldırmasalar bile şanslarını düşürürler ben 5 tane daha alabilirsem paket açmayı düşünüyorum tabi o zaman kadar bir açıklama gelip şanslarını düşürmezlerse

• quote:

Orijinalden alıntı: emorra

İcon swapslari birtek ben yapmiyorum heralde tam bir amelelik istiyor vakitte dar olunca yapamadim bir turlu su squad battle lari filan nasil yapiyorsunuz yav iskence dun yapayim dedim vallahi uyuyakalmisim
    carlosu aldım yeter bnde yapmıycam

• 
Sayfa: önceki 50685069507050715072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.