Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: unnamed13 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 16 Misafir Kullanıcı, 16 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
107.472
Cevap
563
Favori
3.716.310
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Czn

Millet ayıcıklı ekranda çıkmıyor artık. Bunu nasıl çözücez yahu

Hocam konsoldan deneyin isterseniz ? Belki web app de problem vardır anlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Felix88

Arabistsn psn kardeşlikten aldım fifa 20yi. Bu oyuna nasıl fifa points alcaz? Satın alma yerinde hata veriyor?
    Arabistan psn kodu almanız gerekli. Direk kredi kartı üzerinden fifa points satın alamazsınız.
    |
    |

Tecrübe okulunda öğrenim ücreti yüksektir; ama akılsızlara bir şeyler öğretebilen başka okul da yoktur. Jonathan Swift
    PSN : LionOfBosphorus
  • Yarbay
    5454 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

An itibariyle FUT serverları gidik :) Konsoldan girmiyor, web app sizin FUT klübünüz yok diyor :) var mı girebilen?
    oturduk div. rivals kasıyoruz serverlar patlıyor.
    off off 1 saate anca gelir bu
    |
    |

o zaman dizi izleyelim :)
    |
    |
    Haki_Tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tecrübe okulunda öğrenim ücreti yüksektir; ama akılsızlara bir şeyler öğretebilen başka okul da yoktur. Jonathan Swift
  • Yarbay
    3174 Mesaj
    Serverlar geldi ama benim satışa koyduğum Lucas şimdi askıda kaldı :( Yeniden satışa koymaya çalıştığımda fiyat aralığı değiti, tekrar deneyin deyip duruyor. Klübe geri göndermek istediğimde bir hata oluştu diyor. Bu sorun zaman içinde (bir kaç saat) çözülür mü? yoksa hızlıca EA ile mi konuşmalıyım?

EDIT : Geri geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn1905 -- 7 Kasım 2019; 7:29:6 >

• Çavuş
    90 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Czn

Millet ayıcıklı ekranda çıkmıyor artık. Bunu nasıl çözücez yahu

Hocam 2 tane arkalı önlü duran hayvan silueti görüceksin, öndekinin ayaklarını yere getir.

Delirtici seviyede kötü bir görüntü var biliyorum ancak biraz odaklanıp bakarsanız kolayca yapabilirsiniz.

|
    |

|
    |
    bu takımı bir haftada kurdum bu sbc olayı güzelde bu sene ea çok sıkı takip ediyor o yüzden bıraktım artık coins aktarmayı..ayrıca arkadaşlar istediğiniz kadar güçlü takım kurunuz hikaye yani.benim takımım gibi kafa takımlara karşı gayet rahat oynuyorum ama çok düşük kalitede takımlar ezip geçiyor ve bu da fifanın saçmalığı

Konsoldan senedim çözdüm, teşekkürler arkadaşlar. Aynı anda ps4 ve web app, sıkıntı oluyor sanırımn..

|
    |
    Ahtapottt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yhykml34

doğrudur hocam duruma gore degısır ama benım tecrubem bu sekılde 3 yıldır.hesap daha onceden zaten sabıkalıysa işaretlidir muhtemel sisitemlerinde ondan ban yemiş olabilir.ben tek gunde cok yuklu mıktar attım yıne de coin alana coin silme geldi ama parayı bagladıgım ıcın zararım olmadı.söylediklerimin garantisi yok iki taraf da banlanabilir yani kimse bunu refrans alıp iş yapmasın:)
    |
    |
    bjkmusti4434 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam valla bu ea sportsun anlam veremediğim işlerinden biri de bu, yap bi ‘gizli soru’ geç. Neyse konsoldan denedim, çözdüm, teşekkür edderşm dönüş için

|
    |
    izmir1914 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yhykml34

quote:

Orijinalden alıntı: bjkmusti4434

bu takımı bir haftada kurdum bu sbc olayı güzelde bu sene ea çok sıkı takip ediyor o yüzden bıraktım artık coins aktarmayı..ayrıca arkadaşlar istediğiniz kadar güçlü takım kurunuz hikaye yani.benim takımım gibi kafa takımlara karşı gayet rahat oynuyorum ama çok düşük kalitede takımlar ezip geçiyor ve bu da fifanın saçmalığı
    güzel kadro hocam baby van batsenle 50 mac fılan yaptım sen iboyla oynatıyorsun bir de ikisi fazla agır olur mid crespo öneririm daha iyi gelir kadroya.yıne de denemek laızm tabı sen oyna memnun kalmazsan o paralara aklında olsun mid crespo iyi adam.

• Yarbay
    25462 Mesaj

1 hafta mi ?? Bosuna kasmissin 1 saate kurulur bu kadro yan hesapla

|
    |
    Bahsedilenler: bjkmusti4434
    Arkadaşlar iyi oyunlar ültimate team 6.hafta altın duvar pası ile asist yapma görevini yapan varmı duvar pası hangi tuşlarla yapılıyor?

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

Serverlar geldi ama benim satışa koyduğum Lucas şimdi askıda kaldı :( Yeniden satışa koymaya çalıştığımda fiyat aralığı değiti, tekrar deneyin deyip duruyor. Klübe geri göndermek istediğimde bir hata oluştu diyor. Bu sorun zaman içinde (bir kaç saat) çözülür mü? yoksa hızlıca EA ile mi konuşmalıyım?

EDIT : Geri geldi :)
    Aktif kadrodaki oyuncuları satışa koyamiyorum hata verip duruyor sizdede durum aynı mı hocam Cayır cayır sövecem zor duruyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: aragorn1905
  • Yarbay
    3174 Mesaj

şimdi denedim, ben koyabiliyorum. benim Lucas da ticarete bir iki saat sonra gelebilmişti. muhtemelen zamanla çözülecektir ama yine de isterseniz EA ile yazışabilirsiniz.
    |
    |
    Haki_Tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2532 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bjkmusti4434

bu bütçeye çok daha iyisini kurabilirsin bence.

HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.