Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.657
Cevap
785
Favori
6.099.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 33153316331733183319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • enes ünal ve mbappe'nin gelmemesi sürpriz oldu bence, atletico'ya 1-0 yenik durumdayken 15 dakikada 2 gol atan enes'in kesinlikle olması gerekirdi bu totw'da.
  • Haftanin takimini soruyorsan carsamba gunleri saat aksama dogru 6 da ea nin twiter facebook sayfalarinda aciklanir fifa ultimate team yazdinmi facebook a gorebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Haftanin takimini soruyorsan carsamba gunleri saat aksama dogru 6 da ea nin twiter facebook sayfalarinda aciklanir fifa ultimate team yazdinmi facebook a gorebilirsin

teşekkür ederim
  • Serverlar kapatıldı mı çöktü mü bir şey oldu
  • Aslında kadronun geri kalanını da görmek lazım, ben 'BPL için sağ kanat' olarak düşünmüştüm.
    Yoksa Mbappe'den Lozano'ya, Messi'den Alessandrini'ye yelpaze çok genişliyor.
  • Tarihin en kötü Fifa serisi sürümü bu net tam anlamıyla fiyasko.

Serverlarda bitmiş.Yüksek trafik nedir ya zaten 3 günde 1 giriyorum oda belki.Türbülansa girdim sanki.
  • Bence Willian

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Ağlamıyorum gözüme çöp kaçtı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Bence Willian

Salah'tan iyi mi hocam? Salah'ın özellikleri daha iyi gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Algenthor

Aslında kadronun geri kalanını da görmek lazım, ben 'BPL için sağ kanat' olarak düşünmüştüm.
    Yoksa Mbappe'den Lozano'ya, Messi'den Alessandrini'ye yelpaze çok genişliyor.

Arkasında Kante ve yanında tek forvet Bergkamp olacak hocam.
  • Hocam wf 2 ben oynayamıyorum ne olursa olsun sorun yani. Willianın 4 ondan tercihim ondan yana. Ama dene salahı eğer kullanırsan kralsın o ayrı

• Cenk'in kartına güncelleme gelmiş.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/976516914414432257

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 21 Mart 2018; 21:43:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben Hawk basılı Alessandrini diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: Porthos_

Sanırım reytingine aldanıp rooney yaptım. Snt mo ve moo da denedim en iyi performansı moo da verdi gibi. Maç başında 41212 ye (kanatsız) dönüp martial lukaku forvet mkhi moo yapıyordum. Şimdi mkhitaryaın yerine kullanıcam. Aslında mo ihtiyacım vardı. Ilkay yerine toure daha mantıklı olabilirdi

Hocam 4 1 2 1 2 taktiğinde Lukaku nasıl ? eksiği fazlası nedir ?

Bende 4 1 2 1 2 oynuyorum sif Wilson yanına bir forvet arıyorum

Martial'in yanında pivot bir snt olsun diye almıştım. Fizik anlamında gerçekten çok iş yapıyor. Verkaçlarda da fena değil ama 74 dribbling biraz sıkıntı ve bazen çok kötü vuruşlar yapıyor. Yakın zamanda satıp yerine sif wilson almayı düşünüyorum.

• 87 lik Roberto Firmino almistim gecen hafta. Sadece Div 1 ve WL oynadim.

60 macta 40 gol ve bu adam LCM oynuyor. Gercekten golü koklayan olmasi gereken yerde olan bir isim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Hocam wf 2 ben oynayamıyorum ne olursa olsun sorun yani. Willianın 4 ondan tercihim ondan yana. Ama dene salahı eğer kullanırsan kralsın o ayrı

Vuruşları çok mu kötü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Algenthor

Ben Hawk basılı Alessandrini diyorum

Zaten tutulamıyor kerata Aslında İspanyol lig sbcsi beklentim vardı Dembele olsa keşke ama sanmıyorum Aspas mıdır paspas mıdır nedir kesin onu verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Cenk'in kartına güncelleme gelmiş.

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/976516914414432257

87 lik Morata'dan daha iyi gözüküyor compare yapınca

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkSooL

ultimate team için geç mi kaldık şimdi oyunu alsak indirimden

Alınır ya niye alınmasın ben daha 2 hafta once hesabi sattım yeniden başladım ut'ye şuan tam 1m param var paketten iyi bisey falan değil sadece ticaret yaptım.hatta ilk aldiğimda 2 ayda kurduğum kadroyu şimdi direk kurdum fiyatlar çok çok düşük zaten martial oyun basında 180kya giderken şimdi 83lugu 7k..

• Sen git 1 saat matematik yap sbc den mega paketten talisca çıksın 81 lik adalet mi bu şimdi

• 
Sayfa: önceki 33153316331733183319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.