Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.098.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26542655265626572658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yarından sonra düşer. İfi çıktığı için şuanda normal kartı paketler den çıkmıyor. Yarın yeni totw gelicek düşmeye başlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurmayı planladığım kadroya salah ve neuer dışındaki hepsi tamamlandı. İlerde if valencia da bakacağız artık. Dayanıklılığı son derece iyi bir takım oldu.Ayrıca hava toplarının çoğunu alıyorum. Reus da maç sırasında çok görünmemesine rağmen verkaçlarda falan çok iyi pas dağıtıyor. Karışık lig kadrosu düşünenler için tavsiye ederim. Sizin kadro için tavsiyeniz var mı acaba?

http://www.futhead.com/18/squads/1819342/
  • Kadro gayet guzel. Bu sene oynamadim ama gecen sene Reus stamina bakimindan cok kotuydu bu sene de ayni mi ? Oyleyse 60 tan sonra yerine IF alessandrini alinabilir dehset bir adam o da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • of of...

mm sbc paketlerinden hiç bi şey çıkmadı doğru düzgün...

geçen haftalarda ödüller daha iyiydi.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Dediginiz gibi biraz düşüş oluyor 70 e dogru, fiyatının da ederinin biraz altinda olmasının sebebi bu muhtemelen. Gorevden aldigim if quaresma var onu alıyorum genelde. Kadroyu tamamlayayim iconlara gececegim. Efsane serie a olur belkide... Rui costa, del piero, crespo, shevchenko, ronaldo, maldini, zanetti, hayaller hayaller hayaller

• 17 k lik adama 30k harcadik suoersin ea sbc felan yapmam daha

• ersind3 kullanıcısına yanıt
    Mevcut kadronuz bu konuyu okuyan 100 kişiden 97-98'i için hayalden de öte.

Ben Bu sene Kante-Neuer-Mbappe üçlüsünü paketlerden çıkarıp yaklaşık 500k kazanmama rağmen benim kadrom bu kadronun tırnağı olamaz. Şu üç adamı satarak Rui Costa'yı anca yapabilirim zaten. Elime kalırsa 100-120k kalır.

Aktif olarak kullandığım iki kadro var. Biri italya serie a diğeri komple brezilyalı oyuncular.

Kullandığım 25 civarı oyuncudan en pahalısı SBC Quaresma. Onun dışında çıktığı hafta IF Immobile almıştım 48k.

35er K olan Hamsik ve Matuidi de diğer "pahalı" denecek oyuncularım.

Bu 500kyı ne yaptın derseniz Serie A Belçika Ligi MLS ve Japonya Ligini tamamen satın almış durumdayım.

Bu kadar parayı nasıl elde edebiliyorsunuz ufak tüyonuz var mıdır IF'lere ve ertesi hafta çıkması muhtemel Marquee matchup oyuncularına yatırım dışında?

• er7an kullanıcısına yanıt
    Espri bağlamında söyledim.

Muadili olan oyunculara göre çok yüksek performans veren 82'lik olduğu halde çoğu 86-87lik oyuncudan daha iyi olan adamlar.

Kaç tane takımda bakayoko yerine matiç gördünüz mesela?

Kadro görevleri olmasa 1800-2000 coine giden adam matic ve hız dışında tüm özellikleri bakayoko'dan iyi ama bütün kadrolarda Bakayoko var. Oyunun en iyi ön liberosu gibi oynuyor çünkü. Alexis Sanchez'in çok nadiren kadrolarda olmasının tek sebebi Martial diye bir gerçeğin olması.

Bu yüzden bug'lı kelimesini kullanmıştım.

• 89 hagimle mis gibiydi çok keyifliydi gittim onu sattım prime hagi sbcsi yaptım. Ya bu çok köyü hiçbir uzaktan şutu gol olmuyor olması gereken yere pozisyon almıyor. Satamıycam da şimfi moralim çok bozuldu. Krşke 89u satmasaydım çok keyifliydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kursunnkalem -- 29 Kasım 2017; 7:41:0 >
  • KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    Lukaku kullanmadım fakat forvetimde Lacazette oynatıyorum (partneri de 81'lik Jesus) ve kendisinden pek memnun değilim. Zayıf ayağı çok kötü, fiziken Jesus'tan çok farkı yok, keza aynı şekilde hava toplarında da Jesus'la aynı gibi. Bu durumda Lukaku için bir şey diyemem fakat tek forvet oynuyorsanız ve Lacazette'i oynatmayı düşünüyorsanız o kadar para vermek yerine 4'te 1 fiyatına Jesus oynatmak daha mantıklı bence.
  • saneyi aldım dün ama hiçbir faydasını göremedim banamı ters geldi yoksa kötümü gerçekten? son ve douglas costa yı kullanıyorum orda?
  • anka126 kullanıcısına yanıt
    100k değil, 82k kar yapmış oluyorsun.%5 vergi var çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: feyyazim15

Yarından sonra düşer. İfi çıktığı için şuanda normal kartı paketler den çıkmıyor. Yarın yeni totw gelicek düşmeye başlar

İf Nainggolan gitgide düşüş eğiliminde hocam. 900k ile başlamış ama şu an 600k civarına düşmüş bir haftada. Onun fiyatı nasıl gider? Daha düşer mi yoksa artar mı ileride?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

quote:

Orijinalden alıntı: cighost

quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Ronaldonun fiyati neden 2M dayandi ?

Tam alacakken fırladı gitti sorma muhtemelen drop raiting oranından iyice sıfıra çekmişler kimseye çıkmayınca arz talebi karsilamiyor haliyle

Aynen oyle tam alayim dedim 1.75 civarindaydi bir bakarim ki 2m olmus resmen. Persembe aksam duser mi acaba ?

düşmez maalesef. Burayı takip etseydiniz sürekli yazıyorum. +90 yüksek rating'li oyuncuların fiyatlarında bu saatten sonra düşüş beklemeyin.

• Bruno alvesi dün Sbc görevi için 1 k ya aldım bugün 5---10 k...hangi yeni Sbc çıktı ki bilen var mi ?

• Beyler level 30 ve 45 transfer listesi boost gonderilebilcek var mi? Yeni acc actigim icin kapali bu ikisi.yardimci olursaniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 29 Kasım 2017; 10:29:38 >
  • ozyun86 O kullanıcısına yanıt

İlk çıktığında 900k idi hocam sonra düştü ben 524k ilen aldım sonra tekrardan yükseldi bilgine

• jiu_jitsu1905 J kullanıcısına yanıt
    Mm görevlerinde iskoç ligi var ondan ben elimdekileri saattım hemen 30k aldım iskoçlardan saolsun

• vay arkadaş yukarıda bi arkadaş 50 küsür if sbc yapmış en iyisi adebayor, biride 4 tane yapmış naingolan ve pogba nasıl bir adalet bu
  • Beyler 850 k ya italya ligi hariç 4-3-3(4) sisteminde oynayabileceğim kadro önerileri verebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 26542655265626572658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.