Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2646. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ShinQda
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.656
Cevap
785
Favori
6.099.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 26442645264626472648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar fifa 15 ten beri hiç oynamadım. o zmanlar oynarken bi site vardı hatırlamıyorum kadro kurup kimyasına falan bakabiliordum yada hangisinin yanına ne gelebilecegi vs.. baya detaylıydı parası transfer degerleri..

ilk sayfaya baktım hiç yardımcı bir link falan bulamadım. yada yeni özellikleri kapsayan anlatım falan varmı acaba? son dan birkac sayfaya baktım yazılanlardan hiç birşey anlamadım dogrusu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

eyvallah hocam custom tactics de bekliyorum

80-54
    32-70-80
    35-60-50

bu şekilde oynuyorum dostum çok pas kaybı yapmaya başladığım zaman takım genişliğini 30a falan alıyorum iyi oluyor son dakikalarda da rakip defansı açıklar verdiğinde atağa kalkma hızını 80den 90 civarına alıyorum hızlı atağa çıkıyorum.

çok teşekkürler hocam deneyeceğim

oynayış tarzına da bağlı biraz hocam o yüzden olmazsa başka seçenekler de deneyin.

• Merhaba kardeş bakıyorum baya tecrubelisin Fifa’da bir sorum var yardımcı olursan sevinirim, forumu da pek kullanamıyorum o yuzden yazdım! ONLİNE oynarken reyting nasıl gizleniyor? bunu bir türlü çözemedim!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbin uygulamasida var

• Tesekkurler hocam sola Reus u atarsam cm ve lb de sart kadroya baglamak icin. O bolgeler için kimi onerirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiginiz güzel forma var mi arkadaslar
    Arkada reklam olmamalı arka rakamlar güzel sekillerde olmalı vs vs
    Beyaz İtalya formasi efsane
    Mls liginin formaları çok hoş özellikler arkaları
    Premier lig de bayagi iyi
    Birde juventus Çubuklu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşlar merhaba. Yukaridaki kadromun bulmacasini çözemiyorum . Bütçem 100 k para olsa ortaya de bruyne saha vidal canavar gibi orta saha olur. Ama bu paraya nasıl kurmalıyım. Ben ksdro konusunda böyle istekleri hiç yapmam ama işin içinden cikamadim. Ortaya bakayoko koyuyorum yanına matuidi koysam orta sahada şutör 2 oyuncum olsun istiyorum. Böyle bir kadro istiyorum. Yardim ederseniz sevinirim

• Umarım perşembe günü aylık ödüller de verilir. Nainggolan, Vidal, Pogba falan gibilerinden birini düşürebilsek keşke, inşallah katılanlara bunlardan biri gelir. Bari şu haftasonları wl'de yaşadıklarımıza değsin...
  • Yeni haftanın takımı Çarşamba geldiği icin pogba vidal falan düşüremezsin onumuzdeki hafta da iyi bir haftanın takımı çıkacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

Squad battle sana sıkıcı gelmiyormu, rakip gerçek ama bilgisayara karşı oynuyoruz galiba,

evet kadrolar oyuncuların oluşturduğu kadrolar ama bilgisayara karşı oynuyoruz ben coins için oynuyorum açıkçası paketlerden çöp çıkıyor günde 4 maç fazla sıkmıyor zaten

coins çokmu veriyor. ben ut den 400 küsür coins alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrianooo

Yeni haftanın takımı Çarşamba geldiği icin pogba vidal falan düşüremezsin onumuzdeki hafta da iyi bir haftanın takımı çıkacağını sanmıyorum.

Adam aylık ödüllerden bahsediyor

• Bakayoko'yu aldım bende bi bakayoko yaramıyor

Matic daha iyiydi

• benim reyting gözüküyor ve kaçıyor millet, görmese neden kaçsın? maça başlarken kendi reytingini görebiliyormusun?

• fut champions elemeleri yarı final maçındayım adamın kadroda mbappe ronaldo vs vs 3-1 öne geçti maçta 3-3 yaptım uzatmalara gittik dakika 105 civarı ea sunucuları ile bağlantınız kesildi dedi maçı yenik saydı diğer kazandığım maçlarım da gitti

bu mu adalet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunokan

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşlar merhaba. Yukaridaki kadromun bulmacasini çözemiyorum . Bütçem 100 k para olsa ortaya de bruyne saha vidal canavar gibi orta saha olur. Ama bu paraya nasıl kurmalıyım. Ben ksdro konusunda böyle istekleri hiç yapmam ama işin içinden cikamadim. Ortaya bakayoko koyuyorum yanına matuidi koysam orta sahada şutör 2 oyuncum olsun istiyorum. Böyle bir kadro istiyorum. Yardim ederseniz sevinirim

dembele koy ortaya sağ tarafada de bruyne koy ama de bruyne defans olarak zayıf kalıyor bence onun yerine dele alli olabilir.

ben ortasahada ilkay kante herrera kullanıyorum çok memnunum. kadromda şöyle

http://www.futhead.com/18/squads/1797340/

• quote:

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

IF fellaini koyabilirsin ortaya.

Nainggolan paketten mi çıktı

• knidos kullanıcısına yanıt
    Kardeşim merhaba..bende ut ilk kez oynuyorum bu sene senin soruna cevap bilmedigim için bişey diyemiyorum..Bu sayfaya yazacaksan hamsik nasıl oynuyor,yanına kimi alayım sor hemen cevap gelir...sanki o yazılan oyuncular alındığında bütün maçları kazanıyorlar....%70 aynı muhabbeti kalan %30 dan da kaptığımı kapiyorum...bazı güzel arkadaşlar gelecek Sbc lerden geçmiş senelerdeki farklılıklardan bahsediyor, internet bağlantısını nasıl iyi edileceğinden vs bahsediyorlar iyi oluyor...

• Aynı paketten bana siyah kart hummels çıkmıştı 380 bin coinse satilmisti.bazen iyi şeyler çıkabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

quote:

dembele koy ortaya sağ tarafada de bruyne koy ama de bruyne defans olarak zayıf kalıyor bence onun yerine dele alli olabilir.

ben ortasahada ilkay kante herrera kullanıyorum çok memnunum. kadromda şöyle

http://www.futhead.com/18/squads/1797340/

Ortaya dembele saga ilkay yapılabilir . Defans hattini nasıl sekillendiricem o zaman sağ taraf premier lig sol taraf italya ama 2 stoper ve kaleci kim olacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Umitbjk

quote:

IF fellaini koyabilirsin ortaya.

Nainggolan paketten mi çıktı

If fellaini güzel bir çözüm olabilir bak onu dusunmemistim. Defans hattı nasıl olsun naingollan ile de uyusacak gibi sağ taraf ingiltere sol taraf italya olsa stoperler ve kaleci kim olacak ?

• 
Sayfa: önceki 26442645264626472648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.