Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 26432644264526462647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hamsiki kesinlikle al diğer tarafa marchisio tercih edebilirsin perisic scream kullandım ama cam de kullanmıştım kanattada denedim hatta bence muhteşem bir oyuncu cm de dene bence beğenmezsende aralık başında scream kartların ratingleri yine yükselecek ozaman satarsın zararda etmemiş olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtaybun

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Rooneyin yerine ofansif orta saha ne tavsiye edersiniz arkadaşlar.

dele alli, firmino,sigurdson olabilir...dele alli alabiliyorsan al bence mutlaka ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Sol tarafi nasıl nasil doldurabilirim 120k ile

Son-Bakayoko-Rose var su anda

Reus- Goretzka/Tolisso

Sanchez- bakayoko-rose

Ya da baska onerisi olan var mi ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

if ashley young- if mooy- martial if mooy yerine dele alli de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraqka -- 27 Kasım 2017; 16:47:38 >

• ozyun86 O kullanıcısına yanıt
    Yeni scream kart yok malesef aralık başında dolunay olacagından mevcut scream kartların değeri yükselecek diye bekleniyor öyle oluncada icın sbclerinde kullanılmak üzere fiyatları yükselecek. Tabi yüzde yüz degil tamamen ea nin keyfine bağlı yine ters köşe yapıp yatırımcıları zarar ettirebilir

• Aylık ödüllerde dereceler arası fark nedir ya da ne tip pketler veriliyor.

• geronimoayh G kullanıcısına yanıt
    >google: monthly wl rewards
  • buraqka B kullanıcısına yanıt
    Hocam if ashley i denedim pek begenmedim Rose ondan cok daha iyi bence. Reus nasil kullanan var mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam custom tactics de bekliyorum
  • Fena görev değil aslında ben o görevi yaptım.91 hagi sbc görevinde bende olan kartın satılamayan versiyonundan verdi.Elimde satılabilir olanı sattım satılamayanı da görevde kullandım.Birde inform ashley young çıkmıştı.Güzel oldu aslında senin şansına bağlı bir durum.İkon görevi yapıyorsan ama her türlü işine yarar ordan gelecek if kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Hocam if ashley i denedim pek begenmedim Rose ondan cok daha iyi bence. Reus nasil kullanan var mi ?

Ben Reus kullanıyorum ve bence oyunun en iyi SLK oyuncusu ve SF oyuncusu. Adamda sol ayak, sağ ayak 4 yıldız, şutlar efsane ve özelliklerin de Clinical Striker var. Daha ne olsun ? Ben forvet oynatıyorum ve 50 maçta 70 küsür gol, 40 küsür asisti var.
  • Lightining sbc ler gelmeye başladı arkadaşlar kaçırmayın.
  • Arkadaşlar gizli sorumu unuttuğum için mobil ve bilgisayardan futa giremiyorum çözümü var mı biliyor musunuz?
  • Batuhan1923 kullanıcısına yanıt
    PC veya Konsol'dan oyunu açıp yeniden oluşturman lazım.
  • italya kadromla başladık bakalım şimdilik güzel gidiyoruz ferdinand takımını da 6-1 yendim zorluk efsanevi

edit: pc oyuncusuyum

• frd34 kullanıcısına yanıt
    Takımı komple silmem lazım yani doğru değil mi hocam
  • Arkadaşlar bana bir karışık bronz kadro kurabilirmisiniz ? Kimya tam 80 olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

80-54
    32-70-80
    35-60-50

bu şekilde oynuyorum dostum çok pas kaybı yapmaya başladığım zaman takım genişliğini 30a falan alıyorum iyi oluyor son dakikalarda da rakip defansı açıklar verdiğinde atağa kalkma hızını 80den 90 civarına alıyorum hızlı atağa çıkıyorum.
  • Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    Squad battle sana sıkıcı gelmiyormu, rakip gerçek ama bilgisayara karşı oynuyoruz galiba,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

Squad battle sana sıkıcı gelmiyormu, rakip gerçek ama bilgisayara karşı oynuyoruz galiba,

evet kadrolar oyuncuların oluşturduğu kadrolar ama bilgisayara karşı oynuyoruz ben coins için oynuyorum açıkçası paketlerden çöp çıkıyor günde 4 maç fazla sıkmıyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

80-54
    32-70-80
    35-60-50

bu şekilde oynuyorum dostum çok pas kaybı yapmaya başladığım zaman takım genişliğini 30a falan alıyorum iyi oluyor son dakikalarda da rakip defansı açıklar verdiğinde atağa kalkma hızını 80den 90 civarına alıyorum hızlı atağa çıkıyorum.

çok teşekkürler hocam deneyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 26432644264526462647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.