Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.774
Cevap
787
Favori
6.103.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26322633263426352636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Actim babayaro cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 81+ deyip çöp 81 verdi adi ea

• Angel 83 A kullanıcısına yanıt
    Sheva derim owen kotu. Sheve olmazsa kluivert yada larsson 86lik

• feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Kimi 700 den topladında şu an 3000? Ben sürekli 4 ligi takip ediyorum ve zaten istatistikleri kayıtlı?????

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundesliga premium sbcsi yaptım elimdeki oyuncular ile. Kaleci Leno geldi. Zaten kadromda kalecim Leno. Kaleye satılamaz Leno'yu koyup diğerini 10k 'ya satacağım. 10k etmeyecek oyuncuları verip kâr ettim:)

• Tradeable olana para yetmiyor TOTW 10 Upgrade'i Hazard hayaliyle yapıp Adebayor almaya da niyetim yok zaten 83+'lar resmen Space X gibi yükselişe geçti önceden stoklayanlara afiyet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 25 Kasım 2017; 18:17:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmystere

Kimi 700 den topladında şu an 3000? Ben sürekli 4 ligi takip ediyorum ve zaten istatistikleri kayıtlı?????

Sneijder

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• 84ler de uçtu.

2 saat önce 2900e Gary Cahill almıştım. Şu an 4700'e alabilirseniz şanslısınız.

Bu arada elimdeki quick sell parasına alınma if'lerle 2 tane sbc yaptım.

Çıkan adamlar 82lik kaleci zieler ve 81 wilson.

Zieler'i 16kya hışımla sattım.

Wilson 21 kya gidiyor ama pl kadrom olmadığı halde tutacağım sanırım. 92 hız 81 şut iş görebilir.

Bir tane de in form olmadan yani satılamayan yapayım dedim. Ondan da yunus mallı çıktı

• Burn baby burn. (Satılabilenden) EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellmcmv -- 25 Kasım 2017; 18:37:57 >
  • Bu da benim kadrom ama pc de. Sol bek ve mo pozisyonlarına adam alacam marcelo ve iniesta olabilir. Coins ancak okadar kasarım ilerde
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Satılamaz HT SBC'den Pogba Reyiz geldi

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 25 Kasım 2017; 18:31:40 >
  • bpl için snt pozisyonu için,

harry kane - gabriel jesus - vardy

bunlardan hangisi???

• 84 lük oyuncuları 6500 den listeledim

ilk turda 100 oyuncudan 12 tanesi satıldı

ucuzdan koymayın arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Satılamaz HT SBC'den Pogba Reyiz geldi

Kaç k gidiyo sbc için

• PVH kullanıcısına yanıt
    8000 fifa coins harcadım hiç böyle gelmedi

• feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Ben de 2-3 tane sneider almıştım ama fiyatı açıkçası hiç 700 e düşmedi hep 1200-1500 bandında idi. Şu anda 3000 lere gidiyor.
    1300-1700 bandında toplananlar 3-4 gibi gidebiliyor.

Sen 700 den bahsedince msj attım.

Yine de iyi ticaret

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Satılamaz HT SBC'den Pogba Reyiz geldi

hocam yaptığınız sbc kadrosunu paylaşabilir mısınız ?

• Şu TOTW10 SBC yi yaptım ama elim bir türlü submit e gitmiyor. Satsam şu an 50000 yaoacak oyunculara karşılık 15000 lik bşri çıkar dşye korkuyorum.

Acaba happy hour vs varmı paket açarken?

Ben bşr ara saat başınaçtığım 2-3 kez normal paketlerden TOTW çıkmıştı

• 2500-3500 civarindan aldigim 100-110 civari 84 5500-6500 civarlarindan gitti 10-20 tane kaldi.

Ancak sokratis almistim 24 tane su an satsam 50 k zarar ama 23 k ya cikarsa sokratis yine o zaman 150 K civari kar ama sokratis niyeyse 86 sbclerinde de tutulmadi Sane nin Almanya sbcsinde 28 k ya cikmisti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 25 Kasım 2017; 19:0:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

8000 fifa coins harcadım hiç böyle gelmedi

Nasil yani totw oyuncu geliyor ?

• 
Sayfa: önceki 26322633263426352636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.