Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_efendy34 , by_efendy34 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.652
Cevap
785
Favori
6.099.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • katılıyorum vardy iş yapar çoğundan iyi bende kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 6 Mart 2017; 17:59:40 >
  • Beyler S. A Pack leri çıkmadan önce görebileceğimiz bir site var mı haber veren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunfr -- 6 Mart 2017; 18:6:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman Bundesliga kadrosunu düzsem reus alaba vidal auba fln 1 golu zor zor atıom anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam beyler.Full brezilya kadromu sattım orta sahası 70 den sonra oyundan düşüyordu.Suan almanya ispanya karışık kuruyorum .Almanya ve ispanya oynayanlar var ise bir iki öneri almak istiyorum.kadrom bu şekilde. Defans alaba,boateng,ramos,carvahal,orta saha vidal,modric,if casemiro .costa mavi kartı. Forvet lewandowski, auba. Su olmaz bu iyidir dediginiz var ise paylasirsaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black-joker10 -- 6 Mart 2017; 18:23:12 >
  • Beyler lukaku sbc gelirse şuan ki iflerinden güçlü olur mu acaba ? Olmayacaksa untreadable bir sbc için kasmayalım if alalım sıkıldığımızda satarız en azından.

• Yüksek olur büyük ihtimal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korner kullanırken sarı imleç sürekli hareket ediyor onu durdurmak mümkün mü? Analog kontrolle oynuyorum.

• rhombeus R kullanıcısına yanıt
    Kane girebilir benim tahminim hocam

• Bayadır 4-3-3(4) ile oynuyorum hücumda iyiyim ama rakip orta sahayı çabuk geçiyor.Formasyon değiştirmeyi düşünüyorum.4-1-2-1-2(2) taktiği ile oynayan ve memnun olan var mı?
  • Tielemans'ın fiyat yukarı doğru çıkıyor hayırdır inş

• Single PLayer'da maalesef mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhombeus

beyler haftanın takımına mane girebilirmi? 1 gol 1 asist? haftanın takımı adaylarınız varsa değerlendirelim

Firmino yada mane ikisinden biri kesin çıkar aç gözlülğk yaparlarsa maneyi çıkarırlar

• Arkadaslar Turklerle karsilasmamanin yolunu biliyor musunuz? Kafayi siyiracagim artik hepsi mi cirkef olur? 1 gol atar kalede pas dondurur macin ustune yatar. Korner kosesinde surekli korner yaptirmaya calisir. Internetleri genel olarak rezalet zaten. Nolur bir yol soyleyin Turklerle karsilasmamak icin. Gecen sene hic gelmiyordu turkler cunku psn'im yabanciydi.

Ha bir de gol attiktan sonra hic x'e basmama gibi huylari da var. Her seyi izletirler size. Kaleciyle kale vurusu yaparken bile x'e basmazlar. Sonuna kadar izletirler onu.
  • Sa beyler. Ekstra transfer listesi kullanmayan varsa bana verebilir mi? Cok lazım
  • SRHTG kullanıcısına yanıt
    Nerdeyse iki katına çıkmış hocam iyi ki depolamışım :)

• bobadilla kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 4 3 3 oynuyorum bi ara ayni senin gibi dusunup taktik degistirmeyi denedim. 4-4-2 denedim 4-1-2-1-2 de denedim. 4-3-3 ten sonra hic biri tad vermiyor kendi adima konusuyorum. Yeniden 4 3 3 e dondum mo lardan biri kante biri matuidi kanteye ataklarda cikma diyorum stoperlerede beklerede o sekilde cozdum sorunu kontra yakalanmiyoruk ve topu bikere rakip kaleye yiktimmi donsede bende kaliyor atana kadar oynuyorum hata yapip kaptirmadigim sürece

• Herkes müzdarip kardeşim ben geçen ana bacı kifür ettim birine.

• Sen bizimm gibi fiberli piril piril oyunculara denk gelmemissin :) turklerle karsilasmak istemiyosan baktin rakip buldu turk geldi cik bidaha arat kardesim adamlar sana zaten boyle bi guzellik yapip cikma sansi vermisler cok sorun degil. Bu arada ben turklerle mac yapmaya bayiliyorum. Baya mac yaptim kimse kendi yari sahasinda top cevirmedi baglantilari kotu ama en azindan mac esnasinda sohbet etmeyi seviyorum

• Gamgee kullanıcısına yanıt
    Tielemans mevzusu nedir hocam ?. Suan boşta 100k param var biseye yatirim yapiyim diyorumda ne önerirsiniz ? Yarin sampiyonlar ligi sbc si gelirmi sizce yada tahmn ettiginz maclar varmi

• JesseBeckh kullanıcısına yanıt
    Hocam biz de motm için uğraşıyoruz . Lukaku nun geleceğini düşündüğümüz için yatırım yapmaya çalışıyoruz . Genel olarak tielemans a yüklendim ben başka arkadaşların da görüşüne bakarak . Tabi ters köşe de yiyebiliriz bilemiyorum :D Şampiyonlar ligi sbcsi hakkında bir düşüncem yok ama bence gelmeli

Edit : Yani daha banko olduğunu düşünürek motm a yatırım yaptım .Başka sbclere yapmak istemedim umarım lukaku bizi yalan etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamgee -- 6 Mart 2017; 20:4:46 >
  • 
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.