Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ShinQda , gio88 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.652
Cevap
785
Favori
6.099.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar FUT modunu bıraktığım için elimde kalan 800k coini satmak istiyorum almak isteyen olursa konuşabiliriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler coinsim cok az mac yaparak kasiyoruz ticaret icin sunu al su zaman pahalanir vs ne yapabiliriz
  • obiwanpazzini kullanıcısına yanıt
    Hocam aldık bakalım ikisindende eyvallah,

Peki sbc ler ne zaman gelir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ocakta futmas bitiyor Son 3gün gelir bence 84lük sbc

• Varni34 kullanıcısına yanıt
    Hocam o dediğin olayın alakası yok klübüne aldığın antrenörler sadece kart basarken bastığın kartın etkisini arttırıyor başka bir etkisi yok malesef

• ferhat3590 kullanıcısına yanıt
    Pek bilgim yok ama hemen sat ile 240 satılan bir kondisyon antrenörü sattım takım daha çabuk yoruldu yinede iddaalasamam

• Beyler Neden malmo ajaxtanda oyuncu alinmazmi ibrahimovic için
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

Süresiz..

Fırsat ve coins oldukça yavaş yavaş yapıyorum bende :)

Aynen yapmak lazm tam bir tankmış kendileri :) bende movember var ve gayet memnunum sbc si tutulmuyor bir kaç kez denk geldi de :))

Şimdi detalı baktım da mavi lacazette 350k tutuyor. (futbin fiyatlarına göre)
    Movember lacazette 95k
    Normal lacazette 65k

Normal ile movember arasında sadece 5 puan fizik farkı var (30k fiyat farkı var, değebilir)
    Movember ile mavi arasında 2 hız, 6 şut, 4 dribling, 3 fizik puan farkı var. Pası saymıyorum çünkü forvet için 75 bile pas gayet yeterli bi puan..

ciddi farklı mavi kart fakat satılamayan bir kart için 350k fazla gibi geliyor şuan, 5 takımı tamamlamama rağmen..

Hele bir de IF kart gelirse?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

Süresiz..

Fırsat ve coins oldukça yavaş yavaş yapıyorum bende :)

Aynen yapmak lazm tam bir tankmış kendileri :) bende movember var ve gayet memnunum sbc si tutulmuyor bir kaç kez denk geldi de :))

Şimdi detalı baktım da mavi lacazette 350k tutuyor. (futbin fiyatlarına göre)
    Movember lacazette 95k
    Normal lacazette 65k

Normal ile movember arasında sadece 5 puan fizik farkı var (30k fiyat farkı var, değebilir)
    Movember ile mavi arasında 2 hız, 6 şut, 4 dribling, 3 fizik puan farkı var. Pası saymıyorum çünkü forvet için 75 bile pas gayet yeterli bi puan..

ciddi farklı mavi kart fakat satılamayan bir kart için 350k fazla gibi geliyor şuan, 5 takımı tamamlamama rağmen..

Hele bir de IF kart gelirse?

Dediğin hesaplara göre evet çok tutuyor ama ben paketlerden gelen adamları hep klübe gönderiyorum hem onlardan hem de ucuz adam kovalıyorum gereksinim olan takımların acelesi yokşimdlk movember iş görüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Hocam bu oyunda neden bloklama gelmez anlamıyorum. Bu tür insanlarla oynamak zorunda kalmayız. Ha birde ben Türk görünce kesinlikle oynamıyorum.

Ben Türk görünce kaçmıyorum, forumdan insanlar da olabilir yüzde 90 gibi olumlu bitiriyorum maçlarımı ama böyle iğrenç olay ilk defa başıma geldi. Yanımda olsa ağzını açamayacak biri uzaktan insanın haksız yere sinirini bozuyor. Keşke dediğiniz gibi blocklama,banlanma olabilse
  • Joe hart deli etti ya mal gibi goller yiyor italyada ucuz yollu kaleci varmı güzel

• Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    lacazette in her an IF kartı gelebilir o patansiyelde bi oyuncu ama sbc lacazette o fiyatı hakediyor diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyyazim15

Joe hart deli etti ya mal gibi goller yiyor italyada ucuz yollu kaleci varmı güzel

Marco Perin refleksi harika çok memnunum

• Çaykur Rize- Sancaktepe Türkiye kupası maçının gollerini seyredin, Fifa'nın momentumu bunun yanında solda sıfır kalır

• Sonunda Bpl geçecem galiba div3 olmuyor italyanlarla bide alternatif çok az fiyatlar yüksek o yüzden

• Rangers vs Celtic marquee gelmeme ihtimali yok.

Pazar gününden depolamaya başladim belirledigim 3 adamı. Şu anda bile biraz arttı fiyatlar. İyi kar bekliyorum, 150 adam aldım.
  • Turnuvalarda Ilk 11 dahilinde min 3 nedir arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertcanhkn1 -- 28 Aralık 2016; 17:56:51 >
  • Arkadaşlar 30 senelik oyun hayatimda ilk defa fifaya başladım pese son verdim. 25 mac yaptim suan itibariyle.. sizin tavsiyelerinize ihtiyacim var.

40-45k arasi bi param var nasil bir takim tavsiye edersiniz. 4 3 3 dusunuyorum.
  • [simage]
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    [/simage]

Yeni totw fena

• 1- lacazette görevine gerek kalmadı

2- motm hazard'tan daha faydalı st kart geldi
  • 
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.