Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.656
Cevap
785
Favori
6.099.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 11291130113111321133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReiSeM

arkadaslar forma satın alıyorum fakat bunu bir türlü kullanamadım. nerden secicem, nasıl aktif edicem bi yardım eder misiniz ? bu arada 3 gündür oynuyorum bende 6. seviyeye geldim. önümüzdeki haftasonu wl'e katılmayı planlıyorum, az pişmem gerekt abi :)

My club yada klübüm türkçedir sendeki ordan klüp öğelerine gelip arat daha sonra istediğin formanın üstüne gelerek seç ve aktif formam yap de
  • eyvallah hocam, teşekkür ederim.
  • halukgs H kullanıcısına yanıt

Forumdan bir arkadaş paylaşmıştı, bu haftasonuna girmeden yanlışlıkla şu maçları koymuştu EA Sports, sonradan değiştirdi hemen
  • https://www.futbin.com/17/squad/658333

https://www.futbin.com/17/squad/658570

Sizce hangisi iyi? Mac baslayinca 433-2 yapacağım. Ikinci kadroda yedekte Hazard olacak ikinci yarilar icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ajax - psv var haftasonu, hollanda'dan bi marquee gelir bence. Yavaştan toplamak lazım diye düşünüyorum.
  • Bu etoo sbcsinin içindeki görevlerden hangşsi karlı yapan varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta içi dünya kulupler kupası var ordan ekmek çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

ajax - psv var haftasonu, hollanda'dan bi marquee gelir bence. Yavaştan toplamak lazım diye düşünüyorum.

bence deAjax-PSV kesin gelecek SBC'de ama hangi kartları biriktirmek gerek? bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yazabilir mi..
  • Beyler WL bu hafta sonu son turnuvamı olacak daha sonrası gözükmüyorda bilgisi olan varmı neden bitiriyorlar ki ?
  • BerkMeyra kullanıcısına yanıt
    Bitmiyor

• Arkadaşlar bu Ea her sene 12000 pointli fifa satıyordu indirimli felan bu sene yok mu vardı da kaçırdım mı yoksa :)
  • Espanyol toplayim param yok hic tutarsa tutar :)) 400den buy now var suan
  • WL elemeler için bugün oynamak cidden sıkıntı. Çok iyi oyuncular denk geliyor P.tesi hep hüsran yaşıyorum. En azından perşembe ilk 2 turu geçiyorum 3.de sıkıntılı oluyor
  • ps4 da fut champions oyunuyorum gold 2 oluyorum ama inanılmaz lag yavaşlama sorunları var acaba xbox alsam belki lag daha azdır sonuçta xbox da daha az oyuncu var avrupa serverlarında iki cizhazda deneyen oldumu önerisi olan varmı bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostrock

ps4 da fut champions oyunuyorum gold 2 oluyorum ama inanılmaz lag yavaşlama sorunları var acaba xbox alsam belki lag daha azdır sonuçta xbox da daha az oyuncu var avrupa serverlarında iki cizhazda deneyen oldumu önerisi olan varmı bu konuda

Fifa söz konusu oldu mu xbox her bakımdan üstün ps4'ten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lostrock L kullanıcısına yanıt
    Geçen yil Xbox'ta oynadım. Lag olacaksa onda da oluyor, bu yıl PS4'e dönüp interneti değiştirdim. Su an WL'de iki uc haftadir hic DNF yemedim veya lag olmadı. Xbox'ta tam aksine TR'den oynayan az oldugu icin seasonsta hep lagli oynuyordum.

Ama tabi Sony serverlarinda yasadigim sıkıntıları xboxa yasamadim. Girdigimde bu aksam acaba psne girebilecek miyim, sony serverlari yine bakima mi gibi dertlerin olmuyor.

• Öylesine elemelere girdim finalde öndeyken DnF yedirdi adam giriş hakkım varken bile baya sinir oldum elemeleri oynayanlara sabır diliyorum
  • Arkadşlar bpl kadro orta saha için ilkay hakkında görüşleriniz neler? 40kya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Geçen yil Xbox'ta oynadım. Lag olacaksa onda da oluyor, bu yıl PS4'e dönüp interneti değiştirdim. Su an WL'de iki uc haftadir hic DNF yemedim veya lag olmadı. Xbox'ta tam aksine TR'den oynayan az oldugu icin seasonsta hep lagli oynuyordum.

Ama tabi Sony serverlarinda yasadigim sıkıntıları xboxa yasamadim. Girdigimde bu aksam acaba psne girebilecek miyim, sony serverlari yine bakima mi gibi dertlerin olmuyor.

hocam sende sorması ayıp hangi internet bağlantısı var bende ttnet var yemin ediyorum oyunda göz gözü görmüyor lagdan
  • lostrock L kullanıcısına yanıt
    Bende de TTNET vardi ama hiz düşüktü 8 Mbit'ti. Sonra uydunete gectim, bir iki ay 50 Mbit kullanip su an 25'e indirttim. 25 fazlasiyla yetiyor. Sadece aksam saatlerinde biraz sıkıntı oluyordu oynarken, kablolu baglamaya basladigimdan beri o sorun da yok artik.

• 
Sayfa: önceki 11291130113111321133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.