Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1071. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ShinQda Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.656
Cevap
785
Favori
6.099.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tek oyunculu turnuvalari kazanmaya bak elindeki dandik adamlarla katalog var R3 e basarsan çıkar ordan koins desteği al forma top felan var onlarida al sat koins birikir zaten ondan sonra hangi ligin kadrosunu kurucaksan transfer pazarinda o ligin ucuz oyuncularıni iyi ara en ucuzunu al kadro oluştur bak keyfine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dün gece her şeyi sattım. Bu akşam cyber monday saatlik paketleri gelince düşeceğini düşünerek.

1250 binde 100 bin karım olsa yeter, if eriksen denemek istiyorum da.
  • abak1905 A kullanıcısına yanıt
    Diğer kanada sterling i koy benim favorim denemediysen dene

• volkan_aysen kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım hocam dyzuba geldi 2 if verdim halbuki

• İyi günler arkadaşlar, italya kadrosunu bozup 400k nakit çıkardım. Taktiği ile birlikte kadro kurma konusunda fikri olan varmı? Hybrid kadro da olabilir.. teşekkürler.
  • Geçen akşam kızıp bronz paket aldım satinca daha çok kara geçtim :)) Ne acaip sistem bu

• 300k 500k agüero falan koş r1 plase gol hayat boş fifa coş sevgili derdi yok kol kırarsın en fazla sonra kaldığın yerden devam yaşasın donanımhaber
  • Nasıl olmuş

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • yunus6397 kullanıcısına yanıt
    Di maria ile çok uzun süre oynadım fakat beklediğimi bulamadım,Ben arfa harika ama orda oynamaz amc oynatman lazım.
  • 65k'lik BPL ve serie A SBC yaptim yine bir sey yok. Ikii tane daha dandik IF oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faxinn

İyi günler arkadaşlar, italya kadrosunu bozup 400k nakit çıkardım. Taktiği ile birlikte kadro kurma konusunda fikri olan varmı? Hybrid kadro da olabilir.. teşekkürler.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA aklımdan bunlar geçiyor farklı bir önerisi olan varmı?

• 2.5m coins'im var. Fiyatlar düşer diye bekledım. Kurmak istedigim kadro 300 k daha artmış :D sbc'ler ve weekend league baya etkılıyor fıyatları, sanırım anca haftaya pztesi kurabılcem kadroyu.
  • Selam arkadaşlar,

Oyuna bu hafta başladım, Tr kadrosu kurdum. Oynayarak coins biriktiriyorum, ikinci kadro için uygun fiyatlı - f/p oranı yüksek hangi ligi önerirsiniz? Hatta hazırda önerebileceğiniz bir kadro olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 28 Kasım 2016; 14:43:10 >
  • Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    Kante

• Arkadaslar oyun ciktigi ilk günden berri oynuyorum. Bir controller kirdim sirf oyun yüzünden. Basladigimda cok iyidi yani 3 lige kadar geldim fut seasonda ama su son zamanlar takip bi türlü istediklerimi yapmiyor. Takimi güclendirmeme ragmen. Kanteyi dahil ettim orta sahaya lorisi felan aldim. Bravoyu mandandayi sattim cok zarar ettim 16-20 ye aldigim adamlar simdi 10-12 ye gidiyor.

Sorunum takimda yolunda olmayan seyler var hissediyorum 7.lige düstüm. Her mac öne geciyorum 1-0 ama bi türlü koruyamiyorum yani takim bocaliyo. Ilk yarisini 3-0 önde oldugum macta 5 net kaleci ile karsi karsiya goller kacirip 3-3 mac bitiyor. Takim isteklerimi yansitmiyo bi dkdan sona. Ne yapmam lazim. Kadrodan bu lanet sikintiya momentuma sebep olan oyuncumu var yada nedir bu. Takimi güclendirdikce benim istediklerimi yansitamiyom sahaya.
  • DeGonzalo D kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar, takim bir anda kosmamaya basladi, aralara adamlar kosu yapmamaya basladi, çok siğir oldu.

Yabanci bir kisiyle konustum bana dedi ki;

Çok maç yapmis oyuncunu, hic mac yapmamis ayni oyuncu kartiyla degistir farkeder diye.

O denemis farkediyormus. Ama bu sekilde olursa fut tam bir eziyet olur.
  • Bosuna ugrasmayin Coins ile falan oyunun en iyi oyuncusu Ahmed Musa.

Bide ben deniyim dedim su Leroy Sane'li, Ahmed Musa'li, Barkley'li kadroyu.

Benim as kadromdan daha iyi çikti. Oyundan sogudum bir anda... Bosuna kafa yoruyormusum bastan beri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeGonzalo

Arkadaslar oyun ciktigi ilk günden berri oynuyorum. Bir controller kirdim sirf oyun yüzünden. Basladigimda cok iyidi yani 3 lige kadar geldim fut seasonda ama su son zamanlar takip bi türlü istediklerimi yapmiyor. Takimi güclendirmeme ragmen. Kanteyi dahil ettim orta sahaya lorisi felan aldim. Bravoyu mandandayi sattim cok zarar ettim 16-20 ye aldigim adamlar simdi 10-12 ye gidiyor.

Sorunum takimda yolunda olmayan seyler var hissediyorum 7.lige düstüm. Her mac öne geciyorum 1-0 ama bi türlü koruyamiyorum yani takim bocaliyo. Ilk yarisini 3-0 önde oldugum macta 5 net kaleci ile karsi karsiya goller kacirip 3-3 mac bitiyor. Takim isteklerimi yansitmiyo bi dkdan sona. Ne yapmam lazim. Kadrodan bu lanet sikintiya momentuma sebep olan oyuncumu var yada nedir bu. Takimi güclendirdikce benim istediklerimi yansitamiyom sahaya.

Top saklamayı öğrenin. Top saklamayı öğrendiğimden beri 3. ligin altına düşmedim. Kadro aynı kadro.

• Top saklamayı öğrenin, futbol ile alakalı bir şey yapmayın. Karşınızdakini sinir edin ve küfür yiğin.

Futbol oynamaya çalışın, oyunu oynamaya değil..
    Top saklamayı hiç kullanmıyorum, belki 1 aydır div1'deyim..
  • Valla ben 8klık takım kurdum bpl 7 maçtor yenilmiyorum, ben şok ben iptal :D 400klık takımdan daha iyiler
  • 
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.