Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1009. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cose Turche

http://www.futhead.com/17/squads/2217033/ coin sıkıntısı yoksa bunu kur

Sıkıntı yoksa niye 100klık takım kurayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Cose Turche

quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

19W - 1L ile gidiyor eleman :)

Geçen hafta da 34-6 bitirmişti.

https://www.twitch.tv/yozhyk

İyi eleman bence twitchcilerin arasında en iyisi,bana denk gelse keşke,tabi ben musonda ile oynuyorum o ronaldo ile ben vela ile oynuyorum o bale ile,castro1071 felan hiç iyi oynamıyor bence,bir de bu elemanların takımları gerçekten çok iyi,if kanteler pogbalar vidallar suarezler bale ronaldolar havada uçuşuyor..Bende yeni başladım oynamaya 4 win oldu 5 maçta,bağlantı cozuttu son maçta yenilince cıktım,sanırım 40 maçı bitiremiycem yine..Bitirsem giricem elite ama stresi kaldıramıyorum,geçen hafta 25-23 tü bitiremedim stresten sinidrden oynamaya korkuyorum

İyi oynadigindan degil tamamen internet hiziyla alakali birsey. Sezonda herkes esit mac hizi nasilsa oyun kalitesi nasilsa oyle oynaniliyor ama champions da sende delay varken karsi tarafta yok yag gibi oyununu oynuyor.

Gorilla disinda ben aman aman iyi oynayan adam gormedim.

Kadro ile alakali degil Cuma gunu Messi Bale Neuer Boateng gibi en pahali Hybrid kadro geldi karsima yendim 2 mac sonra 2 gumus 9 non rare takim geldi 4-0 yendi gitti. Oyunda galibiyet almak istiyorsan ilk once baglantin saglam olacak 5mb minimum upload hizina sahip olacaksin ki bu adamlarda daha fazla hem yayin acip hem mac yapiyor bizde birisi yanlislikla WiFi dan instagramdan video acsa oyun patliyor.

İkincisi ise biraz adi olucaksin maalesef L2 ile top saklayacaksin defansif oynayacaksin top cevireceksin bol bol kendine kufur ettireceksin o zaman iste istatistiklerin artar win sayin ucar gider ama karakter olarak 0 sindir.

Top 100de olan adamlara sorun Frostbite grafik motoru nasil olmus diye Frostbite nedir ? Diyecekler.. cunku amaclari sadece galibiyet win alinsin macin kalitesi oyunun kalitesi hicbirsey umurlarinda degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 180k ya 4 3 2 1 formasyonunda en iyi hangi lig gider arkadaşlar? varmı kadro tavsiyeleriniz?
  • arkadaşlar fifa points kısmına geldiğimde içerik yok henuz satısa cıkmamıs olabilir diyor.

nasıl alıcam acaba fifa points ?

oyun kutulu oyun
  • 250 k coinsim var ing kadrosundan sıkıldım ve sattım aklımda bu iki kadro var bu liglerde oynayan arkadaşlar hangisini tavsiye eder yardımcı olursanız sevinirim

italyahttp://www.futhead.com/17/squads/2214393/

almanyahttp://www.futhead.com/17/squads/2214426/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigbang61 -- 13 Kasım 2016; 15:26:52 >
  • uçanteneke888 kullanıcısına yanıt
    oyunu oynadigin psn hangi ulke
  • jason25 J kullanıcısına yanıt
    Bende hafta 1 saat içinde 3 higuain 1 -aguero yakaladım :)

Önce uyarı geliyor. Yeni hesap acıyorsun sıkıntı çözülüyor :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Gorillaya ek olarak Agge yi eklemek istiyorum 2 dünya şampiyonluğu 1 profesyonel cupa şampiyonluğu var.

Fut weekenddeki delay sorununu gorilla bile defalarca yazdı Twitter'da. O adamın uçak gibi netinde delay varsa kusura bakmayında bu sorun eaden kaynaklanıyordur.

• Perşembe 220k'ya bruyne aldım şuan pazar olmasına rağmen 190k civarında..
    Kesinti ile beraber 40k zarar yahu

Alışamadım adama, 16 da kafa adamlardan biriydi benim için ama şuan yedekte duruyor. eriksenden fazlası yok gibi. Eriksen takımın en iyisiydi neredeyse.
    Nedense hiç verim alamadım bundan..

• Su mac sayisinin en fazla 25 olması lazim haftasonu liginde, niye bu kadar fazla anlamadim

• The Last Beerbender kullanıcısına yanıt
    Dünya kupası var.

• quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

Dünya kupası var.

25 maçla olmuyor mu dünya kupası, 10da 8le gidiyorum ama max 6-7 max daha yapabilirim, bi hafta sonumuz var zaten onda da ev ödevi yapar gibi maç yapmak sıkıyor. E oynama diyeceksin haklisin tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

Gorillaya ek olarak Agge yi eklemek istiyorum 2 dünya şampiyonluğu 1 profesyonel cupa şampiyonluğu var.

Fut weekenddeki delay sorununu gorilla bile defalarca yazdı Twitter'da. O adamın uçak gibi netinde delay varsa kusura bakmayında bu sorun eaden kaynaklanıyordur.

Valla EA den mi kaynaklaniyor yoksa bizden mi bilemem ama 2008 yilindan beri Online Fifa oynayip 40 macta 18 win alamiyorsam daha dun Fifaya baslayan adam 23-24 win aliyorsa bu oyunda ben herturlu hile hurda ararim altinda.

Ve sunuda belirtiyim ne kadar glitch vs varsa kullanin Ea sizi somurecegine siz onu somurun account falan banlayamazlar merak etmeyin paylasilan butun fotograf ea ye ait zaten yalandan banliyoruz diyorlar acigi kapatana kadar girin draft atin.

• The Last Beerbender kullanıcısına yanıt
    peki 25 maçlık bi sistemde nasıl iyiler sıyrılacak ?

• 26 win ile bitirdim bu hafta.Haksız yere yenildiğim saçmasapan maçları alsaydım 34-35 win ile bitiriyordum neyse bundan da memnunum

• 40 maçta 23 ile tamamladık. Rakiplerin yarısından fazlası daha önce Elit olmuş rakipler, ona rağmen orta seviye almanya ve fransa kadrolarıyla 23 G almak başarı. 2 tanesi hariç tüm maçlar başabaş geçti zaten, o ikisinde de adamlar her şeyi mükemmel yaptılar bana izlemek kaldı sadece
  • juzam1907 J kullanıcısına yanıt
    Sevinckan_216 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir gecikme var miydi fut weekendde ?

• juzam1907 J kullanıcısına yanıt
    Rakiplerin önceki sonuçlarını görebiliyor muyuz?

• FTaze kullanıcısına yanıt
    Bazı maçlar vardı.

• İlk defa bu kadar tus gecikmesi olan bir mac oynadim weekendde , rezaletti hatta komedi , abartmiyorum 2 saniyeye yakin gecikmemi olur , simdide serverdan atti girilmiyor , dnf de yedik , bi haftasonumuz var onuda boyle rezil ediyoruz resmen

• 
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.