Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu mesaji gordukten sonra 70 tanede ben aldim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altın oyuncu şartı gelmez, İskoç liginde toplam 7 tane Gold oyuncu var.
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    Bidle alabilirse 600'e alabilir tabi. Ben Buy Now fiyatini kast ettim mesajimda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaBeaT

Altın oyuncu şartı gelmez, İskoç liginde toplam 7 tane Gold oyuncu var.

Gelmez zaten, ama 75 civarı rating isteyeceğinden her türlü kazandırır.
  • @ZaBeaT

Rating istemese bile Celtic ve Rangerstaki silver ve bronzlar aninda fixlenecegi icin eger Only Silver tarzi bir gereksinim olmazsa goldlar her turlu artacak. Su an alabiliyorsaniz Celtic ve rangerstan dusuk ovr da alabilirsiniz ama onlarin zaten artmis simdiden.

• Hocam bu oyuncuları nasıl depoluyoruz ya kopya falan diyor clube yollayamıyorum

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Transfer liste yolla.

• volkjn kullanıcısına yanıt
    İlla ki ufak artışlar olacaktır ama patlamayı Silver'lar yapacak sonuçta. Ayrıca RB pozisyonu da SBC'ler için riskli olabiliyor bazen. CM - CB tarzı adamlara yatırım yapmak daha sağlıklı. Her zamanki gibi milliyet şartı da koyacaklarını da göz önüne almak lazım tabi. Ligde baya yabancı adam var, en az 7 veya 11 milliyet tarzı RB'li bir formasyon gelirse belki oradan köşe yapabilir sizin eleman Ama EA bu tabi bilemeyiz, hepsi İskoç olacak da diyebilir ama bence düşük ihtimal.
  • 2 hafta önce 350coinsten 700tane Griffiths 250 tane Kolo Toure aldım. Şimdiden 650, 700 lere çıkmışlar. ıskoc şartı gelirse köşeleri 8kere dönerim.
  • chilekesh-13 kullanıcısına yanıt
    Abi toptancı misin sen anlamıyorum, 700 tane nedır 2k olsa fiyatları 2 milyon kardasın, helal olsun valla, bu azmi hayatının başka alanlarında da gösteriyor musun

• quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

2 hafta önce 350coinsten 700tane Griffiths 250 tane Kolo Toure aldım. Şimdiden 650, 700 lere çıkmışlar. ıskoc şartı gelirse köşeleri 8kere dönerim.

Ee parası olan kazanıyor ben 20 tane oyuncu aldım param bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Abi toptancı misin sen anlamıyorum, 700 tane nedır 2k olsa fiyatları 2 milyon kardasın, helal olsun valla, bu azmi hayatının başka alanlarında da gösteriyor musun

Dostum 4 hafta önce bütün kadroyu sattım totye kadar sadece ticaret yapıyorm. Inan o kadar vakit almıyor. 4 tane compainaona açık hesabım var arada girip teklif veriyordum onlar çok kolay oldu zaten. Diğer 3 hesapta toplasan 5 saatimi almamıştır. Yani 1 hafta WL oynamaktan cok daha kısa sürede toplanıyor :)

• Bir adamdan 700 tane alabilmek için en az 5 tane hesap olması lazım. O adamları alması, listelemesi, bir de o coinleri aktarma sıkıntısı var, nasıl uğraşabiliyorsunuz bu kadar anlamıyorum.
  • chilekesh-13 kullanıcısına yanıt
    Saygı duydum. 👏

• quote:

Orijinalden alıntı: ZaBeaT

Bir adamdan 700 tane alabilmek için en az 5 tane hesap olması lazım. O adamları alması, listelemesi, bir de o coinleri aktarma sıkıntısı var, nasıl uğraşabiliyorsunuz bu kadar anlamıyorum.

Herşey rayında dostum günde 1 yada 2 kere iflerle coins aktarıyorum sıkıntı olmuyor;) Dediğim gibi 1kere WL oynamıştım daha çok zamanımı almıştı. Bu iş 3 günde 40 maç yapmaktan daha kolay. Zaten Totyden sonra kadromu kurup maç yaparım.

• Bu ergen bebe 99 hilesi kullanıyor adamlarının hepsi 99 35 metreden emre canla sol ayakla Tsubasa gibi kartal vuruşu yaptı wlde 17de 15giderken bu bebe geldi karşıma bunu şikayet etsek birşey cikarmi? İsmail bi bilgin varmı kardesim
  • Foto yuklicem yuklenmiyo ID aldım hepsi 99 yapabilecek bişey varmi

• Beyler gece beleş packler gelecek gibi duruyor :)
  • gokberk77 kullanıcısına yanıt
    Aynen mystery Pack gelecek.

• mysteryler sbc için gelecek ben her hesaba gönderdiklerinden bahsediyorum her futmas.
  • 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.