Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paketten gaitan çıkardım markette hiç yoktu ama en fazla 10k ya satabiliyorum neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rolukaku8

bu hafta wl delay yüzünden oynanmıyor resmen. aynı hızda aynı pcde geçen hafta akıyordu. ne çözüm bulan var nede ea nın umrunda.

Aynen. Oyun bazen donuyor ve ardından hızlı çekim gibi titreye titreye uçuyor. Resmen saçmalık. Oyun güzel. Fakat bu Server problemleri bezdirdi resmen futboldan soğudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuksekdag Y kullanıcısına yanıt
    her oyuncuda max satış fiyatı ve min satış fiyatı var
  • charm35 kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum da neden işte ? Gaitan markette hiç yok ve 85 rating

• yuksekdag Y kullanıcısına yanıt
    SBC'lerde kullanildigi icin fiyati artti. Yarindan sonra yine fiyati dusecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sbc insigne nasıl deneyen var mı?
  • Orta alanda kante dembele ilkay fernandinho emrecan ile oynuyorum cam olarak da eriksen ve coutinho var fakat ilkaydan memnun kalmadm oyun tarzima uymuyor yerine kimi tavsiye edersiniz bpl den yaya toure nasl sizce kullanan varsa goruslerini alabilir miyim
  • Bence italya ligi için olmazsa olmaz.22k'ya hallettim görevi , 20k'ya alınabilecek bu kalitede adam yok markette

• dede27 D kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum, memnunum.
  • dede27 D kullanıcısına yanıt
    Bıyıklı hendersonu deneyin bence

• adam ispanya liginin ronaldosuz en iyi takımını kurmuş artık nasıl kurduysa oraya karışmıyorum popo dayamanın pokunu çıkaran kendi sahasında boş boş pas yapan böyle tiplerin sülalesine selamlar şunuda demeden geçemeyeceğim 433-4 cm lerinde rakitiç modric iniesta kullanan biri bunların neyine güveniyor acaba savunma konusunda ki adamlar kanteden daha iyi koşuyor daha iyi top çalıyordu pepe nin açık alanda dybala yı yakalası falan bunların açıklaması yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 24 Aralık 2016; 22:4:9 >
  • Celtics - rengers maçı var. Gelmeme ihtimali yok bu maç kıtlığında, yumulun derim.
  • Bol bol paket açıldı bugün, Bailly'nin fiyatlar da düştü baya SBC'lerde de kullanılmadığından. WL kadrolarından devamlı kullanılan bir oyuncu, haftaya perşembe günü fiyatları artacak yine 3-4k kar edersiniz tanesinden en az. Thanksgiving zamanı da aynı yöntemle epey kar etmiştim, tavsiye ederim

Edit: Fazla parası olanlara da SIF Eriksen'i tavsiye ederim, o da aynı şekilde fiyatını baya arttıracak haftaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaBeaT -- 24 Aralık 2016; 22:37:54 >
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    hangi oyunculara yatırım yapılabilir hocam yoksa kafamıza göre bu iki takımdan herhangi bir oyuncuya yatırım yapsak olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

hangi oyunculara yatırım yapılabilir hocam yoksa kafamıza göre bu iki takımdan herhangi bir oyuncuya yatırım yapsak olur mu

Non rare goldlardan karışık olarak aldım ben kardeşim, her türlü iş yapar. Silverlara bulaşmak istemedim.
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Gamboa alinabilir. Ligdeki tek gold RB. 15 tane aldim ben. Quick sell yaparsan 50 coins zarar edersin minimumdan satiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rolukaku8

bu hafta wl delay yüzünden oynanmıyor resmen. aynı hızda aynı pcde geçen hafta akıyordu. ne çözüm bulan var nede ea nın umrunda.

Bu delayin nedeni başımızdaki yobazlarin her firsatta interneti yavaslatmasidir.
  • Aynen bi de sinclair diye bi lw var ondan da aldım

Çok gold oyuncu yok zaten karışık alıyorum

2 ye katlansa yeter fiyatları bi kante parası çıkarırım

• kadro kurmadan sonra 17 k kalmisti hepsiyle aldim hadi hayirlisi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Gamboa alinabilir. Ligdeki tek gold RB. 15 tane aldim ben. Quick sell yaparsan 50 coins zarar edersin minimumdan satiliyor.

Neden 50 coins zarar etsinki? 600 coinsten alınabiliyor, quicksellde 600 coins zaten.
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.