Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağol hocam çok beğendim denicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: volkjn

Lanet olsun böyle oyuna ya bıktım artık vallahi bak ya. Arkadaş div1 e kadar herşey takır takır gidiyorum oyuncular canavar gibi. div2 de sürekli tittle ile div1 çıkıyorum herşey burda başlıyo oyuncular haltallaşıyo saçma sapan haraketler saçma sapan goller saçma sapan paslar saçma sapan penaltılar duvarları yumruklamaktan ellerim yara oldu 2 aydır durum hep aynı ne zaman div1 e çıksam aynı şey oluyo galibiyet bile alamıyorum yemin ederim 10 maçta ancak 3 puan çıkarabiliyorum. Sinirden ağlayacağım artık ya. Kötü oyuncu kesinlikle değilim kadromda gayet iyi. napıcam ne edicem bi akıl verin allah aşkına akıl hastası olucam ya yedeklere bronz koydum rating 79 a düştü gene fayda etmiyo allah rızası için bi taktik verin şu konuda lanet olsun bu momentuma ya

dur dostum amma sinirlenmişsin bu oyun böyle işte ne yapalım bizde sinirleniyoruz ama böyle başka futbol oyunuda yok

yedeklere bronze koyma hiçbirşeyi değiştirmez,taktik de sana bağlı iyi oynadığın formasyonda takım kuracaksın ve oynayacaksın olay bu

hep aynı takımla oynama 2-3 takım kur sırayla oyna,sinirli stresli şekilde oynama sakinleş bol paslı oyna rakibe fazla oynama ve atak şansı kalmasın ve 2-3 maç arka arkaya yenilirsen kesinlikle devam etme ve yenilsende maçtan çıkma ea daha fazla sardırıyor o zmn bunlarıda dikkate alırsın

@volkjn

Hocam div1 le div2 de oyuncular arası o kadar fark varki yani benim div2 deki lewandoski div1 de baki mercimek oluyo.

EA bunu bence ticari amaçla yapıyor. Momentum yok diyenler çok yanılıyo dibine kadar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertkai

http://www.futhead.com/15/squads/18606350/

cam'a kimi onerırsınız beyler _?

zoumanın yerine onuoha cam'a di maria sola assidi öneririm. Araya gold serpitirmek çok iyi oluyo. Ayrıca 443(4) tavsiye ederim bu kadroya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Gercekten de başka futbol oyunu olsa yada Konami Eski günlerine donse bu oyun oynanicak oyun degil ama elimiz mahkum futbolu seviyoruz ve başka alternativ yok

Yoksa ne momentum ne hilecilerle ugrasirdik en kotusu Server sorunu bu aralar bir maci kasmadan oynayinca seviyorum

Bir arkadasa az coin hediye ettim diye

Fifa 15 14 13 bf3 4 Premium olan Origin banladi ea coin satmadim diye Mail gonderdim 4.ay oldu beklemedeyim

Fifa 15 de sadece fifa points e harcamam 270tl idi

600-700 TL lik hesabimi haksiz yere banlamaktan ote adamlar ikinci bir Mail atmanizi istemiyorlar gonderirseniz sizi alt listeye alıyorlar

Ea yi öyle seviyorum ki anlatamam

Ah futbol tutkusu

Pes eski gunlerini yasiyor bu sene. Bi dene derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkatooS86 -- 24 Ocak 2015; 20:17:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ea momentumunuda alsin anasinida alsin gitsin burdan sadece sinir hastasi ediyo bu oyun adami. Cok mu zor herkesin bileginin hakkiyla ne kadar becerebiliyosa oynayacagi bir oyun yapmak. Maclari kazandigimda bile acaba kendi hakkimla mi aldim yoksa rakip momnetum mu yedi diye düşünüyorum artık.

• neymar sif gelebilir.

edit: messi tif gelir artık herhalde. 1 i penaltıdan 2 gol attı 2 de asist yaptı. geçen hafta da hat trick yapmıştı. ama gelirse yine cf gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuchiki5 -- 24 Ocak 2015; 20:45:57 >
  • kuyt bir gol daha atarsa if gelebilir
  • Konu ile ilgili sikayeti nereye yapmaliyim? Mobildeyim de burdan yardimci olur musun? senle ya da adminlerle konusmam lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

Az bi coinsin miktarı nedir hocam?

Kadro kursun diye 100k verdim

Tek bir seferlik kaldiki hani 3-5 oyuncuyu fiyatinin cok ustunde satsam ea derki bu coin satiyo ama yok Ben 100 Euro fifa points e bayilmisim o tek bir oyuncuyu 100k ya sattim diye adamlar soykirim gibi oldugu gibi Origin komple banladilar sonra cok agir mail attiim o kadar hileci sikayet ettim banlamazsiniz
    Hilecileri, hileye cozum bulmazsiniz tek oyuncu satisinda ban aptalmiyim coin saticaksam bu hesabi kullanayim diye

Birazda hicmi zeka mantiginiz yok diye saydirdim 3 aydır Benim konuya bakiyoruz Cevap vericez diye Mail atiyolar

Sonra dan biraz sinir gecince iyi niyetli Mail attim ama ilk Mail cok agirdi :)

• Messi ikinci golünü de attı. İki gol, iki asist ile oynuyor şu anda. Yine bir IF için yetmeyebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontratak -- 24 Ocak 2015; 20:45:07 >
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    bende şunları kullanıyorum hocam bugün aldım. logomda bu
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU] FIFA Ultimate Team [Eski KONU] FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

• İSA_1 kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katiliyorum hocam ben ilk basladigimda cok yapmistim div5 ten div8e kadar dusmustum anlamsiz bir sekilde hatta sinirlenip takimi bile silmistim ama simdi ne olursa olsun cikmiyorum ilk yari 4 gol yedigim maci 5-4 kazanmasini bilmistim ve asla cikmadim simdi div4 teyim her divde title aldim. Daha gecen turk birisine denk geldim adam 1-0 one gecti pes pese 10ar dakika arayla 2-1 yaptim 2yi atar atmaz adam cikti oysaki oynasa belki yenecekti

• Kuyt,Gökhan Gönül,Diego,Volkan Demirel bakalım hangileri In forms gelecek iclerinden bi tanesi gelir inşllh.
  • Kuyt olabilir ama olamıycak.

• Legendinho L kullanıcısına yanıt
    daha cumartesi pazar var pazt. var gelecegini sanmiyorum.

• Legendinho L kullanıcısına yanıt
    .Kuyt birde asist yapsaydı gelirdi.Diğerleri mümkün değil.
  • Howard
    clisy kompany coscinely sagna
    Shurle ramires walcot
    Sturidge costa sanchez

Yedekler:oscar lennon fellajni pogba tevez onuha hummels remy moreno Walker 4 3 3 oynuyorum 200 k para var onereceginix oyuncular var midir 100 kadar coins harcamayi düşünüyorum

• Ben Diego ya da Kuyt gelebilir diye düşünüyorum. Hazır İngiltere ve Almanya'da liglere ara verilmişken, fazla tercihi olmayan EA birisini hediye eder umarım bize.
  • griezmann çaktı yine
  • Gelmesin bosuna 10binden fazla etmiyorlar.

Sneijder hariç.

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.