Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74407441744274437444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeSsTuR

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

defans anlamında çok büyük sıkıntılar var oyunda. resmen oyunu herkes gol atsın tüm maçlar gollü geçsin herkes mutlu olsun tarzında yapmışlar, hiç sekmeden title ala ala division 3 e kadar geldim 3 maç sonra 2 e geçicem büyük ihtimal ama gol yemediğim maç çok az. 2 3 tanedir belki. her maç muhakkak gol oluyor ne yaparsan yap o gol olucak arkadaş.. öyle deli gibi skorun üstüne yatan biri değilim, her maç yediğimden çok gol attığım için kazanıyorum ama bıktım artık yahu.. geçen maç bir türk arkadaşla oynadık tüm maçı domine ettim 2-0 öndeyim dakika 80 bir penaltı, ama alakası yok. kaleciyle adamın önüne yatıyorum topta bende kalıyor ama penaltı. o dakikalarda alttan alttan "şu güçsüz arkadaşa yardım edeyimde maç 2-2 bitsin " diyen bir çocuk arkada kıs kıs gülüyor sanki . dakika 89 da bir penaltı daha, oda alakası yok. allahtan onu kurtardımda aldım 3 puanı..

dediğim gibi bu defans işine bir patch gelmesi lazım, ben daha 1-0 2-0 kazandığım bir maça şahit olmadım, hayatımda yapmadığım cingenlikleri bile yaptım dakika 80 de 5-3-2 e bile döndüm ama yok arkadaş o golü yiyiceksin.

Eski 3 arkadaşız pc de online oynuyoruz amatör eski lisanslıfutbolun içinde kişileriz...dün online kendi aramızda maçlar yaptık toplam 3 macimin 0-0 bittiğini söyleyim....ultimatede oynuyoruz ama 3-2 3-3 çoğu 1-0 biten maçların bile var...selzenişleri anlamıyorum...kolay gol yiyenler,ortadan yardiranlar,yandan bindirenler :)) tutulamayanlar....eyvallah tmm oyunda hatalar illaki var olur olacak ta ama şu haliyle bile mükemmel olan oyuna üst sayfalarda bok atanlara,fifa14 te aslandim bunda kedi olduk diyenlere üzülüyorum.... herkesi tatmin etmek kolay olmasa gerek....ultimatede,sezonda bir şey diyemem ama dostluk maçında surekli ortadan yardıran bir arkadasim varsa o adamla son maçın olur...demek istediğim niyettir..oyunu hangi niyetle oynadığın çok önemli skor mu ? Futbolamenta mi ? O yüzden dostluk maçları favorimdir her zaman

Oyunda hatalar yok kardeşim açıklar var ve bunu da maalesef herkes kullanma peşinde. İleriye ve kanatlara hatta bu sene CAM'a bile hızlı adam koymadan oynanmıyor. Çünkü hız ile çok kolay goller atılıyor. Ben şahsen hala daha oturaklı adamlarla oynamaya çalışıyorum ama rakip ayağında aça aça sol bekten alıp kaleye kadar koşunca kafayı da yiyorum elbette.

14'te aslandım bunda kedi oldum diyenlere üzülme bence bu kadar açığı olan oyunu beğendiğine üzül. Ha muhtemelen senin beğenme nedenin de sürekli ayağından açarak oynamandır. Burada yıllardır FUT'u başarılı oynayan adamlar bir anda bir açık ile ezik elemanlara yeniliyorsa burada yakınmaları da doğrudur elbet.

Son olarak hiçbir zaman yenmek için oynamadım bu oyunu. Ha elbet maçın sonunda yenmiş olmuş olmak benim de dileğim ama genelde skill move kullanarak ya da uzaktan şutlar ile gol atmaya çalışan birisi olarak bu sene skill move yapmak aklıma bile gelmiyor. Oyun o kadar hızlı ki neredeyse reflekslere bağlı oynuyoruz. Bu da ilerleyen zamanlarda ezbere bir oyun sistemine yöneltecek bizi ve aynı golleri atar olacağız. Zaten hali hazırda aynı golleri yiyoruz bir de atmaya başlarsak bakalım ne kadar zevkli olacak oyun?

Oyun bu yıla kadar futbol bilgisi ile oynanıyordu, özellikle defans yapmak için futbolu iyi bilmek gerekiyordu bir de üzerine en azından amatör oynadıysan onun bile katkısı oluyordu çünkü gerçekten futbol similasyonuydu oyun. Şimdi defanstan doldur pası ileri rastgele pat adamına gidiyor. Sonra hızlı hızlı pas yap ata Ibarbo'nun önüne koşsun babam koşsun. Ha canın sıkıldı pas da atma RT'ye bir bant yapıştır sonra analogu bir sağ çapraz bir sol çapraz kaleye kadar yolu var. Kaleciyi de gördün çapraza doğru koşmaya devam et geç yanından gir boş kaleye. Kaleciyi geçmek için çabaya bile gerek yok artık.

Sonuç olarak bir yama ile mükemmel futbol oyunu olma potansiyeli var. Ama bu haliyle sadece futbol aşkımız bize bu oyunu bir süre daha oynatır. Geriye kalanlar da gerçek futbol oyununda başarılı olamayıp bunda kendini başarılı sanan ezikler olur.

• Oyun baya zevkli ve güzel pes bunun yanında sıfır kalır
  • aynen oyun harika bi başladınmı bırakamıyosun
  • Promurder kullanıcısına yanıt
    Oyun güzel ama eksikleri de var her oyunun eksiği vardır ama her ne olursa olsun oyun güzel
  • Cosuonjx kullanıcısına yanıt
    bence pes daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cosuonjx

quote:

Orijinalden alıntı: DeSsTuR

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

defans anlamında çok büyük sıkıntılar var oyunda. resmen oyunu herkes gol atsın tüm maçlar gollü geçsin herkes mutlu olsun tarzında yapmışlar, hiç sekmeden title ala ala division 3 e kadar geldim 3 maç sonra 2 e geçicem büyük ihtimal ama gol yemediğim maç çok az. 2 3 tanedir belki. her maç muhakkak gol oluyor ne yaparsan yap o gol olucak arkadaş.. öyle deli gibi skorun üstüne yatan biri değilim, her maç yediğimden çok gol attığım için kazanıyorum ama bıktım artık yahu.. geçen maç bir türk arkadaşla oynadık tüm maçı domine ettim 2-0 öndeyim dakika 80 bir penaltı, ama alakası yok. kaleciyle adamın önüne yatıyorum topta bende kalıyor ama penaltı. o dakikalarda alttan alttan "şu güçsüz arkadaşa yardım edeyimde maç 2-2 bitsin " diyen bir çocuk arkada kıs kıs gülüyor sanki . dakika 89 da bir penaltı daha, oda alakası yok. allahtan onu kurtardımda aldım 3 puanı..

dediğim gibi bu defans işine bir patch gelmesi lazım, ben daha 1-0 2-0 kazandığım bir maça şahit olmadım, hayatımda yapmadığım cingenlikleri bile yaptım dakika 80 de 5-3-2 e bile döndüm ama yok arkadaş o golü yiyiceksin.

Eski 3 arkadaşız pc de online oynuyoruz amatör eski lisanslıfutbolun içinde kişileriz...dün online kendi aramızda maçlar yaptık toplam 3 macimin 0-0 bittiğini söyleyim....ultimatede oynuyoruz ama 3-2 3-3 çoğu 1-0 biten maçların bile var...selzenişleri anlamıyorum...kolay gol yiyenler,ortadan yardiranlar,yandan bindirenler :)) tutulamayanlar....eyvallah tmm oyunda hatalar illaki var olur olacak ta ama şu haliyle bile mükemmel olan oyuna üst sayfalarda bok atanlara,fifa14 te aslandim bunda kedi olduk diyenlere üzülüyorum.... herkesi tatmin etmek kolay olmasa gerek....ultimatede,sezonda bir şey diyemem ama dostluk maçında surekli ortadan yardıran bir arkadasim varsa o adamla son maçın olur...demek istediğim niyettir..oyunu hangi niyetle oynadığın çok önemli skor mu ? Futbolamenta mi ? O yüzden dostluk maçları favorimdir her zaman

Oyunda hatalar yok kardeşim açıklar var ve bunu da maalesef herkes kullanma peşinde. İleriye ve kanatlara hatta bu sene CAM'a bile hızlı adam koymadan oynanmıyor. Çünkü hız ile çok kolay goller atılıyor. Ben şahsen hala daha oturaklı adamlarla oynamaya çalışıyorum ama rakip ayağında aça aça sol bekten alıp kaleye kadar koşunca kafayı da yiyorum elbette.

14'te aslandım bunda kedi oldum diyenlere üzülme bence bu kadar açığı olan oyunu beğendiğine üzül. Ha muhtemelen senin beğenme nedenin de sürekli ayağından açarak oynamandır. Burada yıllardır FUT'u başarılı oynayan adamlar bir anda bir açık ile ezik elemanlara yeniliyorsa burada yakınmaları da doğrudur elbet.

Son olarak hiçbir zaman yenmek için oynamadım bu oyunu. Ha elbet maçın sonunda yenmiş olmuş olmak benim de dileğim ama genelde skill move kullanarak ya da uzaktan şutlar ile gol atmaya çalışan birisi olarak bu sene skill move yapmak aklıma bile gelmiyor. Oyun o kadar hızlı ki neredeyse reflekslere bağlı oynuyoruz. Bu da ilerleyen zamanlarda ezbere bir oyun sistemine yöneltecek bizi ve aynı golleri atar olacağız. Zaten hali hazırda aynı golleri yiyoruz bir de atmaya başlarsak bakalım ne kadar zevkli olacak oyun?

Oyun bu yıla kadar futbol bilgisi ile oynanıyordu, özellikle defans yapmak için futbolu iyi bilmek gerekiyordu bir de üzerine en azından amatör oynadıysan onun bile katkısı oluyordu çünkü gerçekten futbol similasyonuydu oyun. Şimdi defanstan doldur pası ileri rastgele pat adamına gidiyor. Sonra hızlı hızlı pas yap ata Ibarbo'nun önüne koşsun babam koşsun. Ha canın sıkıldı pas da atma RT'ye bir bant yapıştır sonra analogu bir sağ çapraz bir sol çapraz kaleye kadar yolu var. Kaleciyi de gördün çapraza doğru koşmaya devam et geç yanından gir boş kaleye. Kaleciyi geçmek için çabaya bile gerek yok artık.

Sonuç olarak bir yama ile mükemmel futbol oyunu olma potansiyeli var. Ama bu haliyle sadece futbol aşkımız bize bu oyunu bir süre daha oynatır. Geriye kalanlar da gerçek futbol oyununda başarılı olamayıp bunda kendini başarılı sanan ezikler olur.

Ne içtikten sonra yazdın bu yazıyı birader..bir dediğin bir dedigini tutmuyor..lisanslı futbolcuyuz futbolun içindeyiz diyoruz çıkmış futbolu bilmedigimizden bahsediyorsun..kendi agzinla soylemissin fifa14 de skıl ve şut ile top oynadığını bu oyunda 2 side bitince dimdizlak ortada kalmissin belli...
    Belki topa vurmayı bilmiyorsun ama ekran başında prof. Player gibi yorum yapiyorsunuz..
    Ayrıca sağdan soldan yardirip gol atmayı kendine yakıştır...yazımda öyle bisi demedim...ben bildiğin ölü noktalara pas atarak gol ararım futbol çerçevesinde....futbolu bilen arkadaşlarlada manuel pas yardımıyla oynarız..poposuna guvenen varsa öyle maç yapsın asıl futbolu görsün..senin gibi skıl-sut playeri değiliz...Sen belki güzel bir gol vuruşu çalım video su çekersin ben pas trafiği belgeseli yaparım..o yüzden beceremiyosaniz çamur atmayın !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiu_jitsu1905 -- 30 Eylül 2014; 7:40:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaklaşık 10 bine bitirici, güçlü premier topçusu arıyorum. Sizce Lukaku mu? Benteke mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

Yaklaşık 10 bine bitirici, güçlü premier topçusu arıyorum. Sizce Lukaku mu? Benteke mi?

Lukaku

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun en iyi forveti lewandowski heralde..ronaldo messi aguero benzema hepsine karşı oynadım hiçibirinde lewandowski kadar zorlanmadım..adam hem süratli hem teknik hem de çok güçlü asla yıkılmıyor..kiralık olarak onu almıştım çok çok iyiydi..sırf onun için almanya kadrosu kuracam ileride..benzemayı deneme şansım oldu adam adım atamıyor üflesen yerde (momentumun etkiside vardır büyük bir ihtimalle)...
  • Çürük Kemik kullanıcısına yanıt
    lukaku yu aldım ilk maçtan hemen sattım beğenmedim.. benteke daha iyi
  • Yav he he sen futbolcusun, bizler de ekran başında pas atmayı bilmeyen adamlarız. He He!
  • Arkadaşlar iki sorum var;

bütçem 3500 coins bir adet st önerir misiniz?

bir de fifa points nasıl satın alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtcelik

Arkadaşlar iki sorum var;

bütçem 3500 coins bir adet st önerir misiniz?

bir de fifa points nasıl satın alabilirim?

Palacio

• Beyler sizce de agility nin önemi artmamamis mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • happy hour başlayıp bitti mi? yoksa hala varmı tsi kaçta olur burada?
  • Cosuonjx kullanıcısına yanıt
    Bence bosuna bu konuda yama beklemeyin.bu firma hicbisey duzeltmez.boyle gider sezon sonuna kadar.yama gelir ama forma krampon stat icin felan gelir.

• yus49 Y kullanıcısına yanıt
    Dun aksam 10 tanesini de actim.sadece cavani cikti onuda 20k dan alan satan yok.gerisi cop.battik yani.ps3

• Arkadaşlar ticaret yapmaktan anlayan arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz para kazanma yöntemi var mı oyuncu adı olur, kontrat gibi felan nasıl para kazanabilirim ?
  • şu ticareti bir türlü yapamadım la maç kazanıp kasmak dışında pek coin kazanamıyorum
  • satışlar başladımı ?
  • 
Sayfa: önceki 74407441744274437444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.