Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71987199720072017202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arturo Vidal Manchester United a 44 milyona transfer olacak deniyor hadi inşallah.
  • Bana robben ile aguero çıktı
    Robben yoktu iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmettr06

Bana robben ile aguero çıktı
    Robben yoktu iyi oldu

bizede anca crouch ile etterighton çıksın bendeki şanssızlık kimsede yok..7.5 klık onlarca paket açtım 4-5 aylık fut kariyerimde en iyi çıkan futbolcu normal willan dı..o da mayısta felan çıkmıştı 15.000 e satmıştım onun dışında hep zarar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 28 Ağustos 2014; 10:46:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanovic44

rumi nerelerdesin hocam sen ya :D gözükmüyosu hic ibralı kadronu gösterde gözümüz acılsın

fifa 15 için deşarz oluyorum ,yaptık 2-3 güzel takım son dem'lerde keyfini sürüyoruz fifa 15'te aşındırırım buraları bol bol

• Adamlara messi ya da bale çıkıyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmettr06

Adamlara messi ya da bale çıkıyor hocam

FİFA 14 ten önemli dersler aldım paket konusunda.. artık tots dönemi dışında paket asla açmayacam fifa 15 te.... nasıl olsa çıkmıyor iyi futbolcu zorlamanın alemi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 28 Ağustos 2014; 15:02:00 >
  • Arkadaşlar kaleye diego lopez yerine casillas aldım 25000'e fakat ben bu oyunda bu kadar berbat bi kaleci görmedim.3 maçta 15 şutta toplam 12 gol yedi bunun nedeni nedir takımın chemistry'side 100 fakat bir türlü takıma uymuyor.Var mı kaleci önerisi olan ispanyol takımına göre ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

Arkadaşlar kaleye diego lopez yerine casillas aldım 25000'e fakat ben bu oyunda bu kadar berbat bi kaleci görmedim.3 maçta 15 şutta toplam 12 gol yedi bunun nedeni nedir takımın chemistry'side 100 fakat bir türlü takıma uymuyor.Var mı kaleci önerisi olan ispanyol takımına göre ?

de gea normal kariyerde çok iyiydi ben oynadığımda..ama ultimate team de hiç denemedim..bir dene istersen çok pahalı olacağını sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

Arkadaşlar kaleye diego lopez yerine casillas aldım 25000'e fakat ben bu oyunda bu kadar berbat bi kaleci görmedim.3 maçta 15 şutta toplam 12 gol yedi bunun nedeni nedir takımın chemistry'side 100 fakat bir türlü takıma uymuyor.Var mı kaleci önerisi olan ispanyol takımına göre ?

8-10 mac sabretmek gerekiyor oyuncunun takıma uyumu için.biraz daha denemeye devam edin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MErhabalar ps4 14 için şöyle hızlı, keyf alabılcegım bır takım kurarmısınız? ancak para pek yok...ortalama 25k...Bırde yıne soyle hızlı sılver ortalama 10k lık bır takım kurarsanız memnun olurum...
    Furkanovic44 ozellıkle senden:))
  • 97 messi satılır oyun içi coins yada oyuncu takas.
  • pc satıcıları berbat etmiş konuyu iki gündür girmiyordum daha da gelmem
  • aslında hocam bu oyuncu alım satımı ile ilgili bir konu açılsa daha güzel olur..fifa 14 ün artık son günleri olması dolayısıyla çoğu kişi elindeki oyuncuları satıyor veya takas yapıyor..hem böyle bir konu olursa fifa 15 tede isteyen arkadaşlar o konuda birbirleriyle yardımlaşabilirler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

aslında hocam bu oyuncu alım satımı ile ilgili bir konu açılsa daha güzel olur..fifa 14 ün artık son günleri olması dolayısıyla çoğu kişi elindeki oyuncuları satıyor veya takas yapıyor..hem böyle bir konu olursa fifa 15 tede isteyen arkadaşlar o konuda birbirleriyle yardımlaşabilirler..

konu olsa oraya yazıcaz hocam :))
  • Sanırım 15m sınırı yeniden gelmiş;

Motm,Tots İbra veya Ronaldo satan bana ulaşırsa yabancıya gitmemiş olur
  • Ea Yasal Zorunluluk yapmış. Forum yönetimi konuyu kapattı :) Ebay , Gittigidiyor yasal zorunluluğu bilmiyor herhalde hala coins satılıyor =)
  • İyi günler şuan elimde ibra var ve bunun yanında 3.3 milyon var ibralı Fransa kurabilir misiniz ?

• Yav iyi güzel de bence kötü olan tarafları var:

- adam man city logosu, manu forması, chelsea stadı ile oynuyor. Gerçeklikten uzaklaşıyor, bu duruma alışamadım. Adama suçlamıyorum ama gerçeklik bitiyor.

- herkes xavi iniesta peşinde. Her takımda var. Bu durum da gerçekliği bitiriyor.

- kendi logomuz, kendi forma tasarımımız falan olsaydı daha güzel olurdu sanki.

Nu yüzden şimdilik idareten oynuyorum bu modu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercekaltinda.com

İyi günler şuan elimde ibra var ve bunun yanında 3.3 milyon var ibralı Fransa kurabilir misiniz ?

http://www.futhead.com/14/squads/16480204/
  • 
Sayfa: önceki 71987199720072017202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.