Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23792380238123822383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ß@tU

Beyler doğru söyleyin, hanginiz Sabri'ye 7 k verdi ? 4 saat 40 küsür dakikası kalmış bir bakın, fckerem diye biri satıyor.

Sabriye 7k veren arkadaşa melo yada amrabat ı 4k vereyim. Bir pm yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@tU

Beyler doğru söyleyin, hanginiz Sabri'ye 7 k verdi ? 4 saat 40 küsür dakikası kalmış bir bakın, fckerem diye biri satıyor.

Tabiki Sabri vermiştir yoksa başka kim verecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcin78

pffffffffffffff benim ps3 oyuncusu aradı ,oyun yarına %70 pazartesiye %100 elindeymiş....güvenilir adamdır,dileyene numarasını verebilirim...

size pm attım bu konuyla ilgili sanırım forumda sorun var pm gelmemiş olabilir.
  • tam bilmiyorum ama GS'da sabri tek sag bek galiba,biri topluyordur.
  • beyler ultimate teami iki kişi aynı takımda oynamak istiyoruz nasıl olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepimpact38

beyler ultimate teami iki kişi aynı takımda oynamak istiyoruz nasıl olacak?

takımların logolarının ve güclerinin çıktığı ekranda ikinci kumandadan üçgen tuşuna bas. Yukarıda yazan guest sayısının 0'dan 1'e yuskeldiğini göreceksin.
  • oyundan anlamıyorlar dıye dusunmeye basladım neyse kar kardır

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a78b4c42 -- 23 Eylül 2012; 3:56:02 >
  • buda benim kadrom

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#jBCNejJQnHoSL:ps3

Emenike ve Traore ileride 2 95 strenghtlik öküzler.Traore 203cm lik bir dev ayrıca 79pace var gayet iyi ama Emenike ye ayrı bir parantez açalım mutlaka alın oynayın onla böyle bir öküz görmedim ben daha önce.Kalemde Helton vardı beğenmedim satışa koydum ondan gözükmüyor kadroda başka kaleci bakıcam.Bu arada 2k+gold pack lik turnuva var onu oynuyorum süper olmuş UT bu sene

• fifa points nasıl alınıyor bilen varsa sölesin
  • Gecegece gaza gelip kurdum bu kadroyu ama İnşallah elimde patlamaz ;http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#iwob7YBcnHoT7:ps3

Kaleci mecburen Stekelenburg olacak Buffon fiyatları ucmuc vaziyette

Defansın göbeğine Giorgio Chiellini almaya düşünüyorum 1-2 gün ıcınde

Forvet konusunda çok kararsız kaldım Jovetic'in yanına Luis Muriel - Alessandro Matri - Mirko Vucinic bunların arasında gidip geliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a78b4c42 -- 23 Eylül 2012; 6:20:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

buda benim kadrom

Emenike ve Traore ileride 2 95 strenghtlik öküzler.Traore 203cm lik bir dev ayrıca 79pace var gayet iyi ama Emenike ye ayrı bir parantez açalım mutlaka alın oynayın onla böyle bir öküz görmedim ben daha önce.Kalemde Helton vardı beğenmedim satışa koydum ondan gözükmüyor kadroda başka kaleci bakıcam.Bu arada 2k+gold pack lik turnuva var onu oynuyorum süper olmuş UT bu sene

david luiz nasıl oynuyor istatistikleri çok düşmüş ?

• Today!FIFA 13 EARLY RELEASE FOR EU! facede böyle bir yazı var bugün çıkacakmı diyor ne diyor avrupa için
  • Dün gece oyunu indirirken elektrik kesildi ve şimdi bu hatayı alıyorum ( Dosya bozuk )

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Oyunu tekrar indirmeye başladım yani 2. Kez olurda yine kesilirse ne olacak bu iş ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a78b4c42 -- 23 Eylül 2012; 8:29:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR KADROLARINIZ PAYLAŞIN BİZİM İÇİNDE YOL GÖSTERİCİ OLSUN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Today!FIFA 13 EARLY RELEASE FOR EU! facede böyle bir yazı var bugün çıkacakmı diyor ne diyor avrupa için

early release demek season ticket demek hocam büyük ihtimal dünün konusudur.
  • Demoda legendary ile taktikleri deniyorum en oturaklısı 4 2 3 1 orta alan çok önemli fifa 12 de 5 2 2 1 oynuyordum inanılmaz etkiliydi ama 13 de orta alan boş kaldımı rakibi kalenin dibinde buluveriyosun galina bu sene 4 2 3 1 oynucam bana çok çok etkili geldi
  • Gunaydin herkese inmis fifa haydi install ediyorum bakalim nasilmis kahvaltidan once bir mac iyi gelir belki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit : Forumun azizligine ugradik gene iki kere gitmis ayni mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 23 Eylül 2012; 9:27:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serquat

quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

buda benim kadrom

david luiz nasıl oynuyor istatistikleri çok düşmüş ?

iyi ama fifa 12 de ki kadar değil

• Ticaret konusunda bir taktik önerebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 23792380238123822383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.