Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burcusonar16 origin idli sahisi reportlarsaniz sevinirim. hile yapmayin su oyunda
  • byrock6 B kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam 20:00 de Scream kartlar geliyor beyler.
  • 3xtra kullanıcısına yanıt
    elimde sbclerden birikmiş 20 ye yakın güzel paket var açıyım o zaman belki voleyi vururum :D
  • Wl de 8 mac attim 4 unu son dakika goluyle kaybettim. 45 ve 90+ larda toplasam 15 gol filan yemisimdir herhalde..

• fat33 kullanıcısına yanıt
    ikiside yedek kadromda var. İnsigne yi sağa atıp Perisici sola koydum.
  • TaRZaN FC T kullanıcısına yanıt
    şöyle bi şey yapabilirsin hocam bütçen nedir bilmiyorum ama di maria epey iyi kanımca
    http://www.futhead.com/18/squads/1036135/

tabi orta sahaların workrateleri hep high oldu sıkıntı olabilir savunma açısından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrock6 -- 20 Ekim 2017; 18:1:46 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 20 Ekim 2017; 19:14:15 >
  • Fut Champions a katılamıyorum beyler neden acaba ya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al bir dengesiz daha...
    Dk 70 kendi sahasında top çeviriyor.
    Dengesizsen aklından zorun varsa tımarhaneye git...

Origin id:moukandjob
    Murat Serdil Burak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 20 Ekim 2017; 22:40:48 >
  • Ya arkadaşlar bazı oyuncular ucuzladı mı bana mı öyle geliyor acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar oyundaki xp ilerlemesi durdu ve level 13 te kaldım. katalogdan almak istediğim itemleri alamıyorum. aynu sıkıntı sizde de var mı ?
  • 07_cenkay kullanıcısına yanıt
    Takımın güzel ama bronz oyuncuların yedekte işi ne, yenilme korkun çok fazla, bence bu da bir hile, ben süper lig 81 reyting le oynarken bu arkadaşla maç yapabiliyorum, çok kızıyorum; fakat benim takım da en az bu takım kadar iş yapıyor, gomis 125 gol atmış sadece..

• Fifalari genelde aralık gibi alıyordum. İlk kez ön sipariş ile fifa aldım ama transfer pazarında resmen gççtüm. 1 haftadır aldıklarımın hepsi elde patladı. 300 500 kar koyup satışa çıkardıklarım bile duruyor.

Herkez belli oyuncuları alıyor. Onların fiyatı da zaten hep aynı ayarda.

Gümüşlerden bile para kazanamadık.

O yüzden kadrom da uyduruk.

Market kobusunda bu sene durum mu boktan bana mı öyle geliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Squad Battles ne kadar sinir bozucu ya. legendary zorlukta oynuyorum genelde. Şutu olmuyo pcnin ama dk 80 den sonra birden noluyosa oynamaya başlıyo gerideyse berabere bitiriyo. Uzuyo maç bi şekilde. Duran toplar desen bi şekilde karambol falan net giriyo. Kasa kazanıyo sürekli. Hile yapıyo oyun bana kime şikayet edebilirim.
  • merhaba arkadaşlar hepinize güzel oyunlar dilerim, Fifa 18 için elinizde ki son güncel kadroyu paylaşmanız mümkün mü acaba çok teşekkür ederim şimdiden.
  • Oyunda yine hile dolu.

Biz legacy defansla ugtasirken adamlar eski def sistemi ile size kitlenmiş bir şekilde gelip topu alıyorlar.

Pas yaptığım gibi topu alıyorlar ve normal bir şey değil kesinlikle üzerinize kitlenmiş bir şekilde geliyorlar.

Arastirdim tabi ki hilesi varmis parayla satıyorlar oyun çekilmez halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Corleone -- 21 Ekim 2017; 23:45:45 >
  • redtoblack kullanıcısına yanıt
    dostum sen de hile yap. bi youtube kanalında izledim tam hile denemez ama defans sistemini eski tarz defansa al ve farkı gör :D
  • Tony Corleone T kullanıcısına yanıt
    online olayında bu iş varsa en kısa zamanda inş ban gelir. squad battles çok şükür zamanımı yiyor baya benim :) ödülleri güzel olunca ona odaklandım biraz. geri kalan zamanda da anca online girebiliyorum
  • Squad Battles zorluk seviyelerine bir şeyler olmuş.Eskiden Dünya Klasında iyi oynayıp kazanıyordum şimdi iyi oynuyorum ama top kaleye girmiyor rakip bir kere geliyor atıyor.Kazanamıyorum.Ayar vermişler galiba.
  • 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.