Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: single_factor

quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

quote:

Wifi ie oyun oynamaktan vaz geçin artık. onunla sadece download yapılır online oyun oynanmaz. Milletin oyununu sabote ediyorsunuz adam gibi de oynuyamıyorsunuz kendiniz de . %80 wifi kullanıyor FIFA bi çözüm bulsun bunlara.

Alakası yok.Ea'nin serverları berbat.olay bu

Maçları serverde oynamıyorsunuz arkadaşım. bağlantılar p2p. yani direk oyuncuya bağlanıyorsunuz.

oyuncuya bağlıyoruz ama o bağlantıyı kuran ve bağlantı sonucu oyunu dğerlendiren server optimum bir hız dışında en iyi oyun inin ne olur bilmem ama bu optimum hız sağlanmıyorsa oynamaya ihtimal vermemesi lazım bu tamamen ea sportsun ayıbı araplar araplarla oynasın ruslar ruslarla boşuna eşşek yüküynen internete para vermiyo bunca insan

• Aynen hocam sağolun

Bide önüne atıp koşmayı bulmam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

quote:

Wifi ie oyun oynamaktan vaz geçin artık. onunla sadece download yapılır online oyun oynanmaz. Milletin oyununu sabote ediyorsunuz adam gibi de oynuyamıyorsunuz kendiniz de . %80 wifi kullanıyor FIFA bi çözüm bulsun bunlara.

Alakası yok.Ea'nin serverları berbat.olay bu

Maçları serverde oynamıyorsunuz arkadaşım. bağlantılar p2p. yani direk oyuncuya bağlanıyorsunuz.

oyuncuya bağlıyoruz ama o bağlantıyı kuran ve bağlantı sonucu oyunu dğerlendiren server optimum bir hız dışında en iyi oyun inin ne olur bilmem ama bu optimum hız sağlanmıyorsa oynamaya ihtimal vermemesi lazım bu tamamen ea sportsun ayıbı araplar araplarla oynasın ruslar ruslarla boşuna eşşek yüküynen internete para vermiyo bunca insan

Server başta eşleştirmeyi yapıyor kadroları gördüğünüz andan hemen sonra aradan çıkıyor ve sizi rakip ile başbaşa bırakıyor. Maç bittiğinde de devreye girip sonuç raporunu çekiyor. Bunu kendiniz de gözlemleyebilirsiniz. Görev yöneticisinden kaynak izleyicisini açın. Orada Ağ bağlantıları> TCP bağlantıları ekranında rakip bulunuyorken ki değişen IP leri takip edin anlıyorsunuz zaten.
    yani oyun yavaşlığına sebep bağlanarak üstünde oyun oynadığınız bir server yok, battlefield değil yani. :) çoğunlukla size ya da rakibe ait tesisat kalitesi, wifi, 3g-4g kullanımı, servis sunucularının durumları.

Ben oyuncunun blgisayarına bağlandığımda onun bilgisayarının wifi gecikmesi oyundaki en büyük sıkıntı şu anda. Hala "yok hızım bilmemne, wifi ım süper " diyen var. Gayet net. Wifi ile online oyun gecikir. Eğer ben adamın bilgisayarına konuksam eğer onun için farkeden birşey olmuyor, gönderdiği sinyal ile beni sabote ediyor. Onunla download yap film izle.

Dünyanın bir ucunda çok daha uzak Portekiz den adamla maç yapıyorum kaymak gibi ama Araplarda oyunun o kadar yavaş olmasının sebebi de çok benzer bir olay. Bir çok arapla yazıştım. Misal filistinde çok oynuyorlar bu oyunu ve adamların kablo altyapısı yok. 3g-4g üzerinden oynuyorlar. Bunun gibi Mısır, Arabistan vb.. geniş coğrafyalarda da yerleşim birimlerinde kablo altyapısı kullanılmıyor, onlar da ya uydu ya da benzer cep tel şebekeleri kullanılıyor.

Dediğim gibi p2p bağlantıda eğer siz konuksanız yandınız. O adam hissetmez gecikmeyi, size olan olur. FIFA sağolsun yönlendirme sisteminde geciken adamı oyundan etkilenmesin mantığında Host yapıyor. Ben yerlerinde olsam oyuna kablolu kullanım zorunluluğu koyardım. Oynanış kalitesi bir oyun için prestij kaybı çünkü. "Oyunu açabilmek için wifi ı kapatın" diye bir engelleme sistemi koysunlar. Alt+tab yapınca nasıl oyun kesiliyor bunun gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single_factor -- 19 Şubat 2017; 15:30:6 >

• ZaBeaT kullanıcısına yanıt
    Zaten bu civarlarda değil miydi hocam haftasonu ligi BPL istediği için artmıştı şimdi normal seviyelere gelmiş
  • Merhaba arkadaşlar La Liga da CAM mevkisine tavsiye alabilir miyim ?
  • fimi kullanıcısına yanıt
    Normalden daha da düşük seviyede şu anda, önümüzdeki hafta Bundesliga ve LaLiga şartı olduğundan millet elden çıkarmaya çalışıyor şu an elindeki BPL oyuncularını. Önümüzdeki hafta tekrar artar fiyatları.
  • gamerxir kullanıcısına yanıt
    Griezmann
  • Arkadaslar kadrolarim bunlar. Italyaya santrafor düşünüyorum. Bide pjanic yerine hamsik daha mi iyi olur. Tavsiyesi olan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetin582 -- 19 Şubat 2017; 16:1:12 >

• ZaBeaT kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun peki önümüzdeki haftalardaki şartlar tam olarak nedir ve nereden görebiliriz?
  • Bende bunu merak ediyorum. Nerden bakiyoruz ?
  • fimi kullanıcısına yanıt
    Oyunun icinde "program" kismindan.

Ya da buraya yaziyorlar guncel olarak:

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/5arguo/fut_champions_schedule_requirements_rewards/

• Bugun şunu anladim oyun istedigi gibi oynatiyor.10 mactir kazanamiyorum 3-0 onde olsam bile. Momentum yok diyen varsa kesin bi suredir kazaniyordur kötü oymasa da oynamasa da. Burada oyunu bırakıyorum diye yazan arkadaslara hak vermemek elde degil.

Bu arada taktik falan hikaye istediğiniz taktikle oynayin fut haftasonu liginde oyun istedigine gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Aynen hocam sağolun

Bide önüne atıp koşmayı bulmam lazım

Numlock 4 sola 6 sağa sol alt 4-2 sol üst 4_8 sağ alt 6-2 sağ ust 6-8
    Ama çapraz olarak topu tam çapraz değil de yarı çapraz ayağından açmasını istiyorsan biraz pratik yapman lazım sonuçta numlock klavyede analog olmayınca zor oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilterler1991 -- 19 Şubat 2017; 19:11:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bi 40 tane niang sattım.FUT Champions elemesindeki italya kadrosu için millet kapıştı valla.Önceden toplamıştım iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cighost

quote:

Orijinalden alıntı: DeaDGardeN

xbox one ı aldım ve fifayı ve live gold da aldım şuan yuklenıyor 10-12 arası kpbs ile 42 gb haftaya yuklenmiş olur :D

Bende alaca m bugün yarin

Bugün aldım 2 saatte 42gb indirme işlemi bitti..

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamEnergy

arkadaşlar böyle bi kadrom varda defansdan başlasak bailly yerine otomendi mi yoksa kompany mi (boyu yüksek olduğu için kornerden çok gol atabilrim ama kağıtta hızı 69 ağır kalır sanırım )
    cdm içinde kante memnunun aslında ama boyu kısa olduğu için sanki güçsüz kalıyor gibi matici çok öneriyolar hiç denemedimde kağıt üzerinde yavas gibi sizce matic almak mantıklımı kanteden daha faydası olurmu ? tif eriksen yerine if firmino mu almak mantıklımı eriksen kalsınmı şuan çok memnunum eriksenden diğer oyunculardan çok memnmunum

yokmu onerileriniz

• quote:

quote:

arkadaşlar böyle bi kadrom varda defansdan başlasak bailly yerine otomendi mi yoksa kompany mi (boyu yüksek olduğu için kornerden çok gol atabilrim ama kağıtta hızı 69 ağır kalır sanırım )
    cdm içinde kante memnunun aslında ama boyu kısa olduğu için sanki güçsüz kalıyor gibi matici çok öneriyolar hiç denemedimde kağıt üzerinde yavas gibi sizce matic almak mantıklımı kanteden daha faydası olurmu ? tif eriksen yerine if firmino mu almak mantıklımı eriksen kalsınmı şuan çok memnunum eriksenden diğer oyunculardan çok memnmunum

yokmu onerileriniz

Bailly kalsın, illa değiştireceksen koscienly i alabilirsin. Matic cdm de iyi ama kanteyi yedeklemek için illa alacaksan, yoksa kante de iyi o mevkide. elindeki tif değil sif eriksen sanırım. eriksen kalsın tabi ki de.

• Evet beyler vardy mi? Lukaku mu?

• İlk defa şans yüzümüze güldü :) Fut draft şampiyonluk maçını bağlantı sebebiyle kaybettim ama bu kartı düşürdük şansa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VerumTR -- 20 Şubat 2017; 1:6:11 >
  • Arkadaşlar şu topu geriye doğru sürükleme hareketi nasıl yapılıyor gamepad ile ? Sağa ve sola sürüklemeyi yapıyorum da geriye doğru yapamıyorum bir türlü. Streamları izliyorum castro falan çok kullanıyor bunu ve çok etkili, top ayağımızdayken üstümüze dğru koşan oyuncuya karşı iyi bir top saklama ve diğer oyuncular için çok iyi bir alan açma olanağı sağlıyor ama geriye doğru sürüklemeyi yamadım bir türlü. Youtuedan da yalnızca sağa ve sola sürüklemeyi bulabildim aynı mantıkla geriye doğru yapmak istedim ama olmuyor yardımcı olabilecek varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.