Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hey_Nigga

Arkadaş ps4 de oynuyordu en son hala oyle mi bilmiyorum ama ps4 de hile olmaz arkadasin yaptığı trade oda gayet legal bilmeden yorum yapmayın.

hee legal. yakalanınca neden ban yiyorlar o zaman :D
  • Jay2jay J kullanıcısına yanıt
    https://www.futbin.com/17/squad/845090

CM: Castro da olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraqka B kullanıcısına yanıt
    Kim ban yemiş dostum bu senin yaptığın draft glitch değil akıllı olan kapıyor parayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey_Nigga kullanıcısına yanıt
    Ben yapılmasına karsi degilim ama hesaplar arasinda para aktarımı da kurallara aykırı. Yani körü körüne savunmayin bence. Coins satmakla ayni mantik. 5 hesabin hepsinde ayri kadro kurup oynarsa sikinti yok tabi.

• bu kadrodaki sorun ne beyler ilk defa bi gorev yapiyorum fernandinho icin ilginc olmuyor

https://www.futbin.com/17/squad/844164 bu kadroyla ayni

• 70kya muller yapmak mantıklı mı?
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    chemistryin tutmuyor sanırım loyality bonus lazım. Bu kadroyla offline season mu ne var ya oraya 10 kere maça gir durdur çık oynamana gerek yok hallolur
    Chem için 10maça girip cıkman lazım

• Kac k ya mal oldu fernandinho gorevi 50 k butcem var simdi
  • coin ihtiyacı olan yazsın arkadaşlar.
  • beyler fifada yanlış adama pas atıyor ya bu momentumla mı ilgili bir yardım edin :(
  • I. Zabit kullanıcısına yanıt
    Esas yobaz sensin. Ülke ve kamu güvenliği senin oyun keyfinden daha önemli. Üstelik ben xbox da hiç bir sorun yaşamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iron4233 -- 25 Aralık 2016; 15:09:50 >
  • Hocam ben para aktarmaktan bahsetmiyor ki bi oyuncunun piyasasini belirlwmekten bahsesiyorum.

• Hey_Nigga kullanıcısına yanıt
    O legal orada sorun yok, oyunun verdiği limitler icinde isteyen istedigi kadar manipule ede ilir piyasayi.. Ama bunu 5 farkli hesaptan yapıp para aktarmak oyun kurallarına aykırı

• Ben yurtdışındayım burda da var aynı sorun, hem de 100mbit internetimle. Özellikle ping kontrolü yapıyorum, avrupanın tüm ülkelerine en yüksek pingim 60. Ama yine de var.
    Maçlar çok güzel başlıyor, birden adamlar ağırlaşıyor, tuşlar geç algılıyor. Sanki oyun şişiyor gibi bir his oluyor, karşı taraf da olmuyor adım gibi eminim. Bazen de tam tersi bana oluyor sağlı sollu giderek kaleciyle karşı karşıya kalıyorum, adam savunamıyor. İnternetle kesinlikle alakalı değil bu adamların yıllardır düzeltmediği belki de düzeltmek istemediği bir sorun var, belki de yazdıkları bir script şişiriyor oyunu.
    Gece 12 den sonra adamlar jet motoru takmış gibi , yemin ederim anlamıyorum. Bu şekilde oynamak da iğrenç oluyor.
  • Yaya toure bu sene yine harika olmuş.Kante ile orta sahada değişmez ikili
  • kafam allak bullak oldu serefsizim 10 tanede mac yaptim takimla yine 70 olmadi mevki degistirdim yine olmadi bi daha kadro gorevi yapanin belasini vermesin
  • zeqassange Z kullanıcısına yanıt
    platform ne hocam, kadro paylaşır mısınız?
  • Fernandinho ve Muller görevleri için kadro ve fiyat paylaşabilir misiniz arkadaşlar? Platform PC. Fiyatlar uçmuş 10k altı adam yok.
    Kadronn başliginda yaziyor terry wrong chem diye. Futbinin hatasi. Dediğim gibi azpilicueta al, rating dusmezse kimyayi tamamlar

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.