Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar cuma artar niye satıyorsun ki, bende taban fiyattan slimani ve sane aldım Cuma hepsini satarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar stoper için Manolas'ın yanına kimi alayım? Miranda-Barzagli ikilisinden birini alacağım gibi. Zaten baya yakın özellikleri, deneyen var mı bu ikisinden birini? Yoksa Koulibaly-Manolas ikilisi yeter mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

Aguero satılıyorsa satıp parasıyla daha güzel kadro kurabilirsin satılmıyorsada kadro fena sayılmaz para oldukça sırasıyla cbler-cmler-lw-kaleci güçlendirebilirsin

satılıyorda aguerosuz oynayamiyorum , ileride elime coin gecince arkasina coutinho koyarim , bir de defansda biraz sorun yasiyorum hangi 2 liyi onerirsiniz ? 50-60 k yi gecmesin mumkunse ikisi
  • Barzagli candır daha güçlü

• beyler fransa kadrosu kurdum varmı öneriniz bu kadroya

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=e4VKyv2TnMnd0:FFA17PCC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 19 Ekim 2016; 15:07:27 >
  • kalecisiz kkg görevini yaptım paketten if benteke çıktı italya kadrom var, tabanı 65k dan koydum ilk defa if çıktı Yüce Rabbim THX!!!FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]
  • Hayırlı olsun bana da De Rossi cıktı

• Oda bir şey hocam italya kadrosunda iş yapar yani . Saçmasalak bi adamda çıkmamış iyiki :)
  • Kadromda zaten vardı, 2.5K'ya sattım

• xggoke X kullanıcısına yanıt
    bailly-smalling işini fazlasıyla görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Hayırlı olsun bana da De Rossi cıktı

Naingolangı kesip koydum kendisini. Vazgeçilmez dmc olarak :D öyle deme.
  • Ya beyler nasıl savunma yapıyorsunuz? Ya adam çalımla geliyor çarpı ile pres yapıyorum yakınına kadar gitmiyor zaten sonra müdahale ile ama tutturamıyorum bir türlü 30 dk da 4 gol yediğim maçlar oluyor adam 2 pasla kale önüne geliyor saçma sapan non rare kadrolu adamlara yeniliyorum. Adama ikili baskı yapıyorum geri çıkıyor mutlaka alamıyorum o topu bir türlü. Ben hücuma çıktığım zamanda adam 2 kişi bazen 3 kişi hemen ayağımda bitiyor çekiyor alıyor topu pas atacak zaman bulamıyorum . Pas atıyorum oyuncuma saniyesinde alıyor topu adam deli oldum çıldırıcam vallahi gamepad pc parçalıcam artık 2 pas yapamıyorum . Bazen adamdan topu çalıyorum topu aldığım oyuncu ile geri koşup 1 2 saniye içinde geri alıyorlar topu. fifa 14ten beri her sene alıp ut oynuyorum ilk defa bu oyunda bu kadar defans yapma sorunu çekiyorum deli olucam . 4-4-2 kullanıyorum şuan oyunda vasat üstü olduğum tek taktik şu anda . Bu taktik ile div 4 e kadar geldim yani div4 e kadar gelebilen oyuncu çokta kötü değildir herhalde ama acayip sinirleniyorum artık . Hele haftasonu elemelerinde sinir katsayısı yüzlerce artıyor zaten 4 deneme hakkım var hep ilk turda eleniyorum karşıma gelen adamlar ayağında oynatıyor beni. Zaten oyunun başında ilk 2 şutu gol yyince gelde çıldırma yani . Arkadaşlar şu 4-4-2 taktiği için bireysel talimat ve custom tactic önerin Allah için gamepadi parçalamama az kaldı. Lütfen beyler es geçmeyelim şu diziliş için uygun talimat ve custom taktikleri istikrar yakalayan arkadaşlar paylaşsın rica ediyorum.

• Hocam çare olurmu bilmem ama BARCELONA taktiğini birebir yaz bir kenara onu yap sonra 4-3-3(2) uygula sürekli pas yap sürekli bos Adam'ı gör pas ver kale dibine gidene kadar pas ver sonra lt l2 hangi düğmende ise ona basıp biraz sag sol yap kaleye vur pres yaparken sürekli lt rt x seklinde yap ceza sahana yaklaşınca r1 rb hangisi ise onunla ikinci Adam'ı çağır ben bu sekilde 1-2 gol yedim en fazla ama ayni sekilde o kadar Gol atabildim Mac basına daha iyi bilen arkadaşlarda yazarsa iyi olur çünkü skill vs olayı Zorlaştırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 505.

Ya beyler nasıl savunma yapıyorsunuz? Ya adam çalımla geliyor çarpı ile pres yapıyorum yakınına kadar gitmiyor zaten sonra müdahale ile ama tutturamıyorum bir türlü 30 dk da 4 gol yediğim maçlar oluyor adam 2 pasla kale önüne geliyor saçma sapan non rare kadrolu adamlara yeniliyorum. Adama ikili baskı yapıyorum geri çıkıyor mutlaka alamıyorum o topu bir türlü. Ben hücuma çıktığım zamanda adam 2 kişi bazen 3 kişi hemen ayağımda bitiyor çekiyor alıyor topu pas atacak zaman bulamıyorum . Pas atıyorum oyuncuma saniyesinde alıyor topu adam deli oldum çıldırıcam vallahi gamepad pc parçalıcam artık 2 pas yapamıyorum . Bazen adamdan topu çalıyorum topu aldığım oyuncu ile geri koşup 1 2 saniye içinde geri alıyorlar topu. fifa 14ten beri her sene alıp ut oynuyorum ilk defa bu oyunda bu kadar defans yapma sorunu çekiyorum deli olucam . 4-4-2 kullanıyorum şuan oyunda vasat üstü olduğum tek taktik şu anda . Bu taktik ile div 4 e kadar geldim yani div4 e kadar gelebilen oyuncu çokta kötü değildir herhalde ama acayip sinirleniyorum artık . Hele haftasonu elemelerinde sinir katsayısı yüzlerce artıyor zaten 4 deneme hakkım var hep ilk turda eleniyorum karşıma gelen adamlar ayağında oynatıyor beni. Zaten oyunun başında ilk 2 şutu gol yyince gelde çıldırma yani . Arkadaşlar şu 4-4-2 taktiği için bireysel talimat ve custom tactic önerin Allah için gamepadi parçalamama az kaldı. Lütfen beyler es geçmeyelim şu diziliş için uygun talimat ve custom taktikleri istikrar yakalayan arkadaşlar paylaşsın rica ediyorum.

Hocam sen yapamiyo degilde momentum yemis olabilirsin insan hissediyo bazen maclarda bazen tum sezonda momentumu. oyun bana da kafayi takti 3 division dusmustum gecen hafta. o rakipeler 10-9-8 division oyuncusu olamaz oyle boyle oynamiyolardi ve kadrolari insanlik disiydi. Bende ztn en kotu fifada 3. 4. divisiona kadar ciktim her sene.

Bazen oyun gercekten senle ugrasiyo baska kadro kur ucuz mucuz ben kafayi yiyip bronzelarla oynayinca karsima curuk rakip cikti 2 division birden ciktim 1 gunde.

• https://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=1351344
    burakingtr hileci denk gelirse oynamayın.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam yorumun içinde sıktı artık bu ea nın momentum olayı def+fizik chem basılmış bir allan nasıl olurda cabella ile 1e1 de fizik üstünlüğü kuramaz akıla lıcak şey değil . Ea çok ana bacı sövdürmeye başladı artık
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Hocam lt rt ve rb den kastınız nedir anlayamadım. Teşkkürler yorumunuz için

Edit= Tamam hocam anladım lt=l1 rt=r1 rb=r2 galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 19 Ekim 2016; 17:2:24 >
  • Bende hep ilk deneyişimde katılırdım ama bu hafta ilk defa zorlandım 2 gün oldu hala final göremedim. İtalya kurdum beklemedeyim

• Lt l2 lb l1 seklinde

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.